Sevgilimi telefonda nasıl boşaltacağım?

sevgilimle mesajlaşıyoruz ve beni boşaltsana diyor nasıl yapacağım lütfen yardım edin hiç yapmadım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güvenmiyorsan yapma birşey, diyorsan ki bende yaptırmak istiyorum ona kıyafetlerini filan anlat iç çamaşırların filan, olanı söylemen zorunlu değil tahrik edici olsun. sonra hadi bana masaj yap filan de, o başlasın biraz anlatmaya. sende arada ah oh diye tahrik et işte böyle filan de. Argo seviyorsa ona göre davran. Çabuk sıkılırsan da ben boşaldım hadi sende boşal de, bikaç kelimeye takılmıştır zaten o sırada onları tekrarlamanı ister. Sende durmadan tekrarla en fazla 5 dk.da bitecektir işi. Ama kendini kullandırtma sen onu kullan. Ve başta dediğim gibi güvenmiyorsan ASLA yapma.

Erkekler Ne Diyor 21

• hayal ederek konuş yanında olsaydım ağzıma almak isterdim vs vs

• 3g li telefon bul elini çekiyomuş gibi yap,çocukta şeyini açsın.Ya ne kadar saçma bişey.sen napıcaksın çocuk kendi işini kendi görsün,sen bi kaç hoş laf söyle çocuğu mayıştırmaktan başka yapabilceğin ne var

• o istiyor hayır mı diyeyim

• Öncekileri Göster
    • Özel atarmısın

• sapıklık yapmıcam merak etme

• Boşal boşal boşal de.

• aynen ama 3 kez söylemezsen olmaz ona göre.

• Kati suretle olmaz.

• Mastürbasyon yap ve yaparken yaptığın ve düşündüğün şeyleri anlat fazla fazla yeter...

• lisedeyken kiz arkadaslarim yapardi iste yaninda olsam bunu yapardim sunu yapardim. keske yanimda olsanda bana bunu yapsan gibi tahrik edici cumleler kurarlardi

• telefonu agızına al bekle karşı taraf anlar.

• cıplak resmini gönder buna bak masturbasyon cek bosalırsın de olmadı bosalmadıysa sıktır et zaten cok istıosa bosalır pisikolojik olay

• bu soruların öylesine sorulduğunu düşünüyorum..

• peki cevaplama.

• masturbasyonu tarif et gerisini halleder o

• O da sizin hayal gücünüze kalmış :) Umarım kolay boşalıyordur, yoksa uğraşırsın baya :))))

• bir erkeği boşaltmanın yolu sokak dilini kullanmaktır. Ona sürekli b.eni s...k gibi şeyler söylerseniz boşalır.

• nie telefonda ?

• o istiyor gerçekte zaten boşaltıyorum

• hımmm

• bunun için önce sen havaya girmelisin,yani sen tahrik olmalısın...seni tahrik edemez ise boşuna uğraşmayın...bu birlikte olur ve çoooook zevklidir...fantazilerle süsleyin konuşmalarınızı...

• Reel varken sanalda ne işiniz var? :) reel takılın biraz.

• reel takılıyoruz zaten ama telefonda istiyor bu gece

• boşal boşal boşal de :ı

• benim eski sevgilim beni mesajla gecede 2-3 kez boşaltıyodu :D

• Bir hayal ile başla gerisi gelir.

• Benim sevgilim beni 5 dk da boşaltmıştı telefonda sonra çok övdü kendini bi kaç gün sonra dedim hadi bakalım 50 dkda anca boşalttı snra :D

• Bak şimdi oralı telefona uyarla.Ona de ki; telefonu ağzıma alacam ve oral yapacam.Sen de o telefona mast. yap de.Telefon boşalsın sonunda ve ayrıca sonra da kendini boşaltsın.

• yarın seni alacak kocaya acıyorum

• seni içimde hisstemek istiyorum diyerek başlayabilirsn

• sonra peki

• penisinden hoşlandığını ifade etmelisin devamlı

Kızlar Ne Diyor 5

• mesaj at istersen sevglmle telefon deneymmz çok anlatırım :))

• çok yaptık çook hiç te bana o.pu gözüyle bakmadı. işi bitince yatıcam yorgunum şu bu mazeretleriyle telefonu kapatmadı. şimdi yanında olsaydım diye başlıyo konuşma devamı geliyo sonra bazen keyifli oluyo gerçekten. bazende sırf mesafelerden dolayı ona kıyamadığım için yardımcı oluyorum.

• Saf olmayın ya boşaltmanı kabul edene kadar sana dil döker, boşalttıktan sonrada benim uykum geldi der telefonu kapatır yatar bunlar böyleler kullandırtmayın kendinizi.

• malesef onu bn yapmstm kıymetini bilemedm kızın :S

• burda anlatılmaz ayıp olur :)

• burda neler neler gördük...

• Öncekileri Göster
    • sanane çok mu lazım?

• İste buna katiliyorum anlatilmaz ayiptir yaa

• Neden boşaltcakmışsın ki

• o istiyor ya keyfimden değil hayır mı diyeyim

• Benimde sevgilim istiyor ama ben utanıyorum yine ağzımdan zorla bikaç kelime çıkıyor ayıp şeyler söylememi istiyo o sölüyo ben tekrarllıyorum sende ona sor ne diceğini sölesn çok utanc verici ama olsun:D

Yükleniyor...