• Sor
  • Bence

Cinsellikte en sevdiğiniz pozisyon ya da pozisyonlar neler?

Sekste en sevdiğiniz pozisyon ya da pozisyonlar neler?...Soruya henüz denemedikleriniz dahil.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kizlara bak ya hepsi gizli bu ne kapalilik ben diyorum aik-acik on sevismelerin uzun olmasini isterim birde her 2 tarafada oral yapilmasini severim ohhhhh

Kızlar Ne Diyor 8

• erkek sandalyeye oturur..kadında bacaklarını açıp üzerine..deve cüce oynar sonra..:))

• şimcik şansalcıgımhakem görmüyordayan hakeme ne oliyipozisyon bellioffsidehakem penaltı kararı vermeli bence şut direk kaleye gelir o zmanbizimde burda bunu anlatırken almış oldıgımız bir misyoner duygularımız var ;)

• misyoner misyoner

• Hiçbiri ya la

• hmm bi düşünelim bu bi kamasutra pozisyonu adıda kucak dansı acaip bişey :)

• 69 diyorum

• favori pozisyonum ama sadece başlangıç için...:D

• Öncekileri Göster
    • Hahaha adamın nickinde 69 var ona göre adam aşmış reyisler. :))

• biraz km . yaptık diyelim...

• 69 öpme yalama emme

• 69 uu

• e güzel...tarif gayet iyi...

• sırasıyla:ters misyoner, ters ve düz jokey, doggy style. denemediğim... elarabası dışında sanıyorum hepsini yaptık.

Erkekler Ne Diyor 8

• Pozusyon ? Pozisyon ?

• Heyecandan o abisi. :D

• Eller bir titremiş o çok belli de :D

• gizli kullanıcı rulaz =)

• Adını bilmediğim bir pozisyon. Ben "ölü pozisyonu" diyorum. Zira bu pozisyonda kadın ölü gibi sırtüstü yatıyor, bacaklar kapalı. Erkek de üzerine çıkıp üstten klitorise de sürterek içine giriyor. Bir el kadının popoda, diğer el vücudun üst kısmını yukarda tutmak için dirsek desteği. Deneyin, darlığı hissedin. İki doğum yapmışlarda bile!...

• hard sever kızlar :d

• 4.kattan aşagıya sallanarakkkk :D denemedim henüz ama cok ilgi çekici olurr :D

• Lotus, doggy, cowgirl ters/düz, kelebek, kaşık, misyoner powered by CAT"Koş yoksa düşersin"

• bir ayağı buz dolabında diğeri fırında, tezgaha oturma pozisyonu . bunu simdi snn icin düsündüm

• kıyakmışsın ...hehe..:)))

• bashlangichta 69, daha sonra doggy style olabilir,

Yükleniyor...