Seks yaparken sevgiliniz korunmadan içinize boşalsa tepkiniz ne olur?

korunmadan zorla ıçınıze bosalsa naparsınız tepkınız ne olur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Valla benim sevgilim yapabilir çünkü bir kere hamile kaldım aldırdım diye çok kızıyor hala bana gerci ben onun gönlünü aldım ama hala kızıyor bana rahatlıkla yapar bende gider aldırırım yine o da olmadı 2 hafta falan sex yapmam yeter ona bu kadar işkence cünkü denedim 2 gunden sonra yalvarmaya başlıyor.Gerci istenmek güzel birşey seviyorum onun yalvarmasını ama her oyunun bir kuralı var ne yapalım?:D

• En iyi cevap bu mu?!

• yuhhh yazik kiza be -17 vermissiniz
      kiz icinden geldigi gibi durustce cevap vermis :(

• neden verdiklerini biliyorum bebek aldırmak konusunu sevmiyorlar da ondan halbuki onlara ne ki?

Kızlar Ne Diyor 12

• hıcbır zaman sevgilime o konuda güvenmem ayar tutmaz boşalır onun spermin bereketini çekemem :) kendi tedbirimi kendim alırım üstelik neden zorla içime boşalsın ki ben seviyorum içime boşalmasını.

• seviyom seni lan.. afferin be.. :)

• Olaya farklı bir başık açısı getireceğim. Zaten durum dinen de erkeğin eşinin içine boşalmasıdır. Çünkü bu haktır. Hatta erkek boşalmıyorsa hanımının içine ondan helallik bile istemeli. Çünkü bildiğim kadarıyla bir bayan en iyi zevke bu şekilde ulaşıyormuş.

• tekme tokat girişirim:)

• kızarım tabiki, partnerim geri çekme yöntemini kullanıyo ,arada prezrvatif -ben ona güveniyorum ama bigün ya içime boşalırsa die de çok korkuyorum yoksa aldırmak çok zor olur heralde ...

• o zaman ya yapmiycan yada sonuçlarına katlanacaksın,ne o aldırmak filan insanlar nolmuş ya allahım kendinize gelin bu dünyanın diğeer taradı var unutmayın.

• Öncekileri Göster
    • Haklısn rahatsız olursun elbet gercekler ınsaları her zaman rahatsız eder ok ;) sen blrsn senın hayatın..! Yasadgn bu hayat sonunda da yargılanacak olan sensın ben kendımden sorumluyum. Önemlı olan gec kalmamak. Saanaa sana gore dogru olan hayatnda mutlulklar .

• yok beni rahatsız eden tanımadığım birin laf etmesi, diğer türlü yaptığım şeyden rahatsız olmuyorum :) teşekkür ederim ben çok mutluyum ;) sana da mutluluklar

• O duruma düşmem.

• ayrılırım

• kandırırım sabaha kadar ip atlarız spermler düşsün diye:)) (ertesi gün hapı kurtarıcıdır)

• :))

• 9 ay sonra olabileceklere o nasil bir tepki verir ben asil onu merak ediyorum :D

• :)))

• kızarım ben şahsen sorumluluğunu alamayacağı şeyi bir anlık zevki uğruna salıvermesin onun ceremesini çekemem ben . o yüzden korunuyorum zaten

• olmazzzzzzzz

• hap var her zaman bulundurmak gerek.prezervatif yirtilincada böyle bi sey oluyor sonucta.her zaman o ihtimal var.ama bilerekten yaparsa cok sorumsuzca olur.eger yaparsa cocuk istiyorum, sabah aksam ben bakacagim cocuga ben büyütecegim sen hicbiseyden sorumlu olmayacaksin gibi seyler olarak algilarim hayati kayar:) ilk zamanlar cok istiyordum cünkü zevki cok farkli.riskli oldugu icin yapmiyorduk ama simdi evlenince sorun kalmadi.harika bisey:) ama aziyor kendileri ben bilmeden yapinca hosuna gidiyor. hayir yapma dememi karsi koymami seviyor.sonrada karim degilmisin bitanemsin gibisinden oyun yapiyoruz.ama ciddi ciddi ben istemeden korumasiz asla yani olmayacak is bu. kizda erkekte zevk aliyor sen sormadan yap sonra kiz ugrassin sen rahat rahat otur..hakkina girmis olunuyor..cok yanlis

• Ben önlemimi alırım ama yine de ayrılırım.

• Kendim içime boşalmasını istedigim için sorun yok zaten evliyiz:))

• o zaman sorun yok

• Öncekileri Göster
    • bide o yönü var demi canlı sperm az diye içe boşalma sorunu kalmıyo koyver gitsin korunmayada gerek yok ..

• ee o riski nasıl göze alıyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...