Ters ilişkiye nasıl bakıyorsunuz ?

Ters ilişki ile ilgili düşünceleriniz neler ? Sıcak bakıyormusunuz gerçekten olmalımı ve birde günah olduğu söyleniyor ne düşünüyorsunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• genelde erkeklerın eslerıne 2 turlu bakısı olur bu konuda. bır tarafı azgın tarafıdır. erkek yanı netıcede. ıster. anal seks ı de ısterler. neden. esıne her anlamda sahıp olmak. o heyecanı da yasamak. fethedılmemıs hıc bır yer kalmaması. ayrıca degısık ya bı de yasakya o sebeptende ıstenır. kımısı dar der sever. dar olması tabı penısı daha ıyı kavramasına sebep verıyo. ama tabı orası seks ıcın degıl. neyse dıger tarafı ıse olgun tarafıdır. sımdı esıne bunu nasıl dıceksın. dıyemezsın. desen tepkı verse haklı yanı. adamlıgına da yakıstıramazsın bunu. dınen de yasak. bı de bunu sevdıcegıne en sevdıgne yapmak. o ozel ınsana yapmak. herhangı bır kıza yapmak cok onemlıde gıldır mesela canım. ama bır erkek bır hatuna karım demısse o bambaskadır. o ozeldır. bunu soylemek kıza ne bılım delıkanlılıga da uymaz. yanı kız bıle dese usul odur kı hayır demek. ama hayır bıle deyen adam ınan ıcten ıce ıstıyordur. ama o rolu oynar mecburen. tabı kımı erkekte bu konularda muhafasakar. cıdden ıstemez yanı. pok yolu der. kımsıı kokusundan rahatsız olur . kımı kotu tecrubelerden korkar. kımının tarzı degıldır ama genelı ınan ıster yanı. baska bır delık daha olsa oraya da gırmek ıster. orayıda bır zıyaret etmek ıster ıcınde ıcten ıce bır merak vardır yanı. erkek durtusu bu. dogal bırsey ayıpama bence. ama ne kadar da ıstense toplumda malum baska bır rolu oynarız. her hayal edılen yapılsaydı dımı . kendımızı nefsımızı kontrol etmelıyız bılıyorsun. yoksa butun erkekler aynı sekılde tecavuz etmek ısterler ama tecavuz olmasada bır suru kızı hayatları boyunca defalarca arzularlar evlı bekar genc yaslı netıcede nefsın sınırı yoktur arkadasım. yanı genel bakısı sana cızmıs oldum.

• güzel cevap :)

• rica ederım:D

Erkekler Ne Diyor 19

• arkadaşım dini kuralları asla yaşamdan ayırmayın bambaşka bir dünya gibi bakmayın. din yap diye emretmişse araştırın mutaka bilimsel bir veri bulursunuz ve insan sağlığı için iyi bir getirisi vardır.eğer ki din yapmayyın diyorsa ki yine araştırın mutlaka insan sağlığına zararı vardır.ters ilişk en başta mikrop almamızı sağlar ve zührevi hastalıklar oluşturur. şu an tespit edilen cinsel hastalıkların çoğu cinsellik sınırının dışına çıkanlardan kaynaklanır. ters ilişk eş değiştirme gurup...ters ilişkinin bir sakıncalı tarafı da kadına zarar vermesi. anüs çevresinde sfinkter kası denen bir kas var. bu kas yırtılabilir ya da gevşer. bu kasın görevi kakayı tutmaktır. ters yönlü bir kastır ve vücutta başka örneği yoktur. bu nedenle kas nakli de imkansızdır. ters yönlü olması işi daha sıkıntıya sokar. kaka dışa çıkarken açılmaya görevlidir yani içten dışa. ama ilişkide olay ters. gevşediği zaman sürekli bez kullanmak zorunda kalınır çünkü kaka tutamaz insanburada bir bayan üye eşinden bu nedenle ayrılmış ama iş işten geçmiş. kadınla sürekli ters ilişkiye girmiş ve kadın şu an bezle geziyor kocasına lanet ediyor mesela sürekli ters ilişki yaşayan birinin resmini koyayım bak link şunlarda göz atın link link link

• dinen yasak. ama insanlar yasak olsa da yapıyorlar. zevk meselesine gelirsen bence hiç zevk vermiyordur.

• duruma göre illa olsun demem canım sen ne düşünürsün

• hiç olmaması gerektiğini düşünürüm

• Adı üzerinde ters ilişki...pamıkkkk gibi vajina varken...yüzüne bile bakmam dötün...

• Hayatta kesinlikle yapmayacağım nadir şeylerdendir hem günah hem aşağılayıcı

• Bende öyle düşünüyorum

• fecig*thastasıyımdır ahhh ahhhh

• yasak olan her şey kulağa hoş geliyıor

• Valla ben ters ilişkiye ters bakıyorum.

• :))9

• Evli olmadan ilişkiye girmek el ele tutuşmak öpşmek ilişki.. hepsi haram.. evlendiğin kişi ile bile.. ters ilişkiye girilmez ters ilişki haramdır Allah bunu yasaklamıştır !

• ne gerek var tertemiz vajina varken

• çok günah ama günahtan öte çok sağlıksız ve vücudun çalışmasını bozan bir yöntem. nasıl derseniz, dışkıyı tutamazsınız bir süre sonra kendi kendine çıkar donunuza.

• gunah tarafını gec acısı var gunah degl bence ama canın cok yanar zevk almaz sogursn zevk vermez partnerın

• olabilirde olmayabvilirde iki ihtimal

• günah ama yapıyoruz işte , iyi de oluyo hani :)

• :)))

• Öncekileri Göster
    • Bilmiyorum birden geldi paraşütle merak ediyordum çünki bazı insanların konuştuğunu duydum sevgilileri istiyormuş vb gibişeyler işte bence gereksiz

• iyi oluyo ama :D vala kızlar da yok demiyo hani :D

• evet dinimizce günah ;)evlendiğim zaman düşünmüyorum ben ;)AK deliği varken neden B...K deliği olsun kiiiii ;)

• güzel cevap haklısınız :)

• Öncekileri Göster
    • güvenemedim simdi bak :D

• gelipte nuri alço gibi davranmam için rahat olsun ;)

allaha şükür okadar abaza ya da amsalak değilim yanii ;)

• fantazi için yapılabilir tabi iki tarafta isterse yoksa çokta önemli değil

• dini olarak kesinlikle haram, ama hangi günahı işlemiyoruz ki sanki diyorsanız o sizin bileceğiniz iş ;)

• ben arkadan dalmıştım canı çok yanmıştı.bir anda dalmıştım çünkü

• hem günah hem erkeklerin o mikroptan kısır olma riski var anüsün ağzı wajina gibi esnek olmadığından zamanla büyük abdestini altına donuna yaparsın bülen ersoy gibi elinde olmadan gaz kaçırırsın zararlı hak deliği dururken .. ok deliğinde işiniz ne

• kendim yaptığımı söylemedim sadece düşünceleriniz neler dedim soruyu dikkatli oku ... Bunu yapsaydım merak etmezdim merak etmesem sormazdm

• ha sen ha başkası bende cevabını yazdım suçmu işledik yani

Kızlar Ne Diyor 3

• asla asla asla asla gitsin aldatsın bosanayım daha iyi onu yapacağıma.

• orası seks için değil ordaki kasları çok yıpratır ve bir süre sonra tuvaletini tutamazsın erkek için de hijyenik değil bence çok saçma birşey asla izin vermem böyle birşeye

• bakire kızlarımızın erkekleri mutlu etme yontemi

• dot ile gelen mutluluk sonunda herkes dot olur...vajinasız olmaz...iyiki varsın vajina

• güzel yorum fantom :)

Yükleniyor...