Evlilikte ilk gece ilişki yaşamak istemiyorum, eşim buna ne der?

Gizli Üye
arkadaşlar 10 gün sonra düğünüm var .ben ilk gece gerdeğe girmek istemiyorum en az 3-4 gün sonra ilk ilişkiyi yaşamayı düşünüyorum.düğün yorgunluğunu ve stresini üzerimden attıktan sonra rahat rahat ilişkiye girmek istiyorum.bu arada birbirimizin vücuduna alışırız ve daha zevkli olur diye düşünüyorum.sizce bu düşüncem doğrumu eşim buna ne der
Evlilikte ilk gece ilişki yaşamak istemiyorum, eşim buna ne der?