İkinci kez birleşme sorunu! Bana verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir?

merhaba arkadaşlar benim sorum 2.kez birleşmeyle ilgili..İlk birleşmede herşey güzel ve normal ama boşaldıktan sonra 2. kez birleşme için ereksiyon... Daha Fazla

En İyi Görüş

• 2 birleşmenizin arası önemli. Biz erkeklerde boşalmadan sonra önce bir relaksasyon dönemi olur. Sonra tekrar uyarılma ve erekte hale geçer penis. Kısaca o ara fazı yaşamadan 2. kez ilişkiye devam edemezsiniz. Herkeste bu süre farklıdır. Kiminde 5 dkdır kiminde 15 dkdır. Siz de kendinizinkini bulacaksınız. Bu 2 birleşme arasında ellerinizi ve dilinizi kullanarak tabiri caizse "boşlukları doldurabilirsiniz". Belli bir süre sonra zaten kendi zamanınızı bulacak ve ona göre davranacaksınız. Şu anda 2. kez erekte olamamanızın sebebi kendinizi şartlamış olmanızın verdiği gerginliktir. Biraz akışa bırakın farkı göreceksiniz. Unutmayın seks hiç bir zaman birleşmeden ibaret değildir. Kokudur, dokunuşlardır. Kısaca ustalaşmaya bakın ;)

• teşekkür ederim dostum çok güzel yazmışsın ..Evet sanırım kendimi şartlandırdıgım için tekrar olmasında zorlanıyorumdur..çünkü partnerimi soğutmak istemedigimden

• Rica ederim maksat hemcinslerimize yardımcı olalım. Dediğim gibi kafanda büyütme, ellerini kullan, dilini kullan. İlla standart şekilde bitirmek zorunda değilsin işi. Kadınlar erkekler gibi değildir. Bir dokunuşlar, okşamalar, bakışlar daha çok tahrik eder. Durmak yok yola devam :)