• Sor
  • Bence

Gusül abdesti almak gerekir mi?

klıtoral orgazmdan sonra da mı gusül abdesti almamız lazım ne zor iş ya onun vajinal orgazmdan farkı yok mu ki

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bayanların gusül abdesti için içlerine girmesi gerekiyor diye biliyorum. orgazmla alakası yok yani.

• ben de senin dediğin gibi zannediyordum bugune kadar

• Öncekileri Göster
    • benim bu yazdığım hanefiler için. şafilerde durum farklı. ibadetlerdede öyle. google da bakabilrsin. diyanetin sitesindende bakabilirsin. kadınlarda erkekler gibi sperm olayı olmadığı için cünup kalmazlarl.

• yarin arastirip kaynagiyla buraya koyucam cok sagol

Erkekler Ne Diyor 14

• tabikiii

• sen genede duş al..

• Yok hadi dusa...

• :)) +1

• Öncekileri Göster
    • banyo yapmak güzeldir :)

• Güzeldir tabi :)

• Kendini kandırma. Biz rüyalandığımızda neden abdest alıyoruz o zaman uykuda oluyo bitiyo herşey.

• yok aynen almanız gerekıyo sonucta vucuttan pıslık cıkıyo

• mutlaka şart kardeşim yok sa aldığın nefes bile haram a girer

• ben baya haram nefes almışım :(

• Öncekileri Göster
    • bu soruyu sormasaydım ögrenmicektim.artık bilmiş oldum sağol

• ne zaman istersen bana özelden mesaj at gizli olarak kendini tanıtma her şekilde yardımcı olurum

• Sen işini garantiye al bence :)

• Gerekir. Gerekmese de al ne kaybedersin ki? çok mu zor sanki. 5 dk nı alır. hem temizlenirsin de. maddi ve manevi temizlik.

• gerekir almalısın.

• Gerekıyor

• Gusülü bilmem, ama uyarılınca vajinanın içinden ve girişinden sıvı salgılıyor ve bilirsem abdest o sıvılardan kurtulmak için. Uyarılmayla ilgili bir olay, birleşmeyle ilgili değil sanırım.

• gerekmektedir ;)

• sanırım evet:(

Kızlar Ne Diyor 4

• hanbeli mezhebinde olanlara gerekmiyormuş .. Araştırsına az :)

• tabıkı gerekıyor canım sonucta kendını tatmın edıyorsun..mesela erkeklerde cınsel bırlesme olmadan bosalabılıyorlar o zaman onlarda almasın demı ole bakrsan alman gerektıgını anlarsın zaten gusul dedıgın nedırkı 5 dklık bısı usenme al yoksa cunup gezersın

• gusul abdesti alman sart. peki basin acik mi senin? evet herhalde ozaman gusul abdesti alman icin bir sebep daha. birde ben her dus aldigimda oda hergun mutlaka alirim, ne olur ne olmaz diye sadece 3 dkk mi alir.

• Tabiiki gusül abdesti alman şart sonuçta boşalmış oluyorsun öyle ya da böyle...

Yükleniyor...