Vajinanın içinde et parçası gibi bişey var , ne olabilir?

geçen gece mastürbasyon yaparken vajinanın iç kısmına doğru bı et parçası hissettim önceden böyle bişey yoktu ne olabilir sizce korktum biraz :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hepte erkekler yorum yazmış nerden anlıyorlarsa vijinanın içini enteresan

• attelia iyi demiş :D

• tabi erkekler cevap verecek. teşbihte hata olmaz ; sen ablanın vaginasının icini eniştenden daha mı iyi biliyosun?

Erkekler Ne Diyor 19

• kızlar katılsa cevaplar daha senin için fikir verici olabilir

• Sorun yok doktorluk bir mesele değil :) bişeyi biliyoruzda konuşuyoruz

• doktora git

• Yaşın aslında çok genç ama her ihtimali göz önüne almak lazım. Eline gelen kızım çok derine ulaşmışsan 8 cm civarı serviks dediğimiz rahim ağzın olabilir.. Onu et parçası gibi hissetmiş olabilirsin. Ama yok bildiğin küçük boyutta bir et parçası hakikatten varsa kadınlarda meme kanserinden sonra 2. sıklıkta görülen serviks kanserinide göz önüne almak lazım. Kanser dediğime bakma tedavisi çok zor şeyler değil. Zaten ilk aşamadaysa ki yaşın itibariyle büyümesi zor zaman gerek hiç birşey yapılmıyor 1-2 senede 1 kontrol ediliyor o kadar. Bir dr'a görün. Zaten normalde ilk ilişkiden 3 sene sonra dr a görünmek gerekiyor. Aradan çıkarırsın. Hiç bir rahatsızlığın olmaması dileğimle, geçmiş olsun.

• Burada niye soruyosun git doktora görün.İhmal etme daha sonradan büyük problemlere yol açabilir.Eğer siğil tarzıysa bi hocaya okut :P :)

• bur daki tüm laflar boş kardeşim bir uzmana görün sen..

• çıban çıkmış olabilir?hep popoda çıkacak değilya..eğer orayı sevmişse sıksıkda çıkabilir hatta dikkt etmeli

• arkadasım bu nasıl bir soru bazir eglence olmuş jinekolog a gitmelisin ...

• ne bekliyorsun etten kemikteniz içinden odun parçası mı çıkacak

• folloş olmuştur:D

• basurdur:)

• alien olabilir

• allien yaratık yani :P

• anlayamadım ?

• valla bakmadan emin olamam ben sana inan burdan teşhiş koyamam sevgiler

• göster anlarız :D

• dr gorun

• daha önceden cinsel ilişki yaşamışsan genital siğil kapmış olabilirsin

• o zaman belki bartolin kistidir bir tür kist yaniii görmeden bişey demek çok zor ağrısız sanırsam zannedersem çok içte değil cinsel ilişki yaşamadığına göre dışta bile sayılır

• hayır yaşamadım

• insan parçasından korkar mı ? Öyle olsa benim kaçcak delik aramam lazım aaaa kobra var :P

• tırnaklar uzun demekki senin :D

• :D ya oyle onceden olan bısey degıl neyın ne oldugunu bılıyoruz heralde yenı bısey bu dun gece farkttım

• g noktası olmasın o?

• doktora gitmelisin.yağ bezesi yada et beni falan oluşmuş olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahimdir o erkek penisine benziyor mu?

Yükleniyor...