Meme ucunun neden büyük olmasını ister erkekler?

memelerimin ucu normal zamanlarda sanki yokmuş gibi ama dokunulduğunda yada soğukta belirginleşiyorlar ve büyüyorlar .. ama bana hiç yokmuş gibi halleri daha tatlı geliyor .. bu yüzden anlayamıyorum neden erkekler ısrarla nohut kadar diyorlar .. yani neden büyük olmasını istiyorlar ? nasıl bir his veriyor ki ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 22

• küçüğün tadı da ayrı oluyor benceeee dudakların arasında şekil alıyor enfes bence

• sadece fantezi meselesi benmiçin yoksa başka bi olayı yok, neymiş efenim ucuna minik dil darbeleri tatlı hafif ısırıklar falan atıcakmışım olay bu.. olmasa olurmu peki? OLUR :D

• Tatlı ile seksi arasında fark var :)

• o değilde 3 meme olsa:DDDDDd

• çok seksi duruyorda ondan yaşla alakalı bişey büyüklüğü

• daha iyi emilir immmm :D :D

• daha cok etkılenmıek ıcın yanı erkekelr emmeyı sevdıklerı ıcın

• Çünkü onları rahatca dilinle yalamak için

• memenin başı ve çevresi ne kadar büyük olursa emmesi ve yalaması o kadar zevkli oluyor ön sevişme sırasında meme emmek acayp zev veriyo

• arkadaşım herkes birseyler istiyor ama olanla yetinmek zorundayız istemeden önce eğer önce aynaya bakarsak kim için istediğimizi görürüz...::)))

• İlk defa duyuyorum böyle birşeyi. Erkekler takmaz buna.

• ufak olacka ve dudagun ucuyla tutabıleceksın o kısın agzının tadı yokmus :P

• Valla ilk kez duyuyorum bunu.Ben sorun etmem, küçük ya da büyük olmasını.

• kişiden kişiye göre değişen bir durum gayet

• bu yaşta meme bulmuş buyugunu arıyor ,yani

• emerken daha hoş olur ne emdiğini bilirsin nasılki kadınlar erkeklerden büyük penis ister erkeklerde kızlardan büyük meme ucu ister :D

• çünkü emilesi oluyor. işin aslı bir iç güdü. üreme isteğinden ve doğma büyüme ölme arketiplerinden kaynaklanıyor. hepimiz süt emdik.

• kesinlikle yanlış düşünüyorsun bence..erkekler meme uçlarının büyük olmasından pek hoşlanmaz..

• yoo hoşlanırız gayet

• büyük derken çevresi geniş olmasın..o manada dedim

• ee nohut kadar olsun diyorlar hep

• Haaa nohut kadar olması mı? E nohut aşı yapmak için ne olacak

• doğumdan sonra nohutlaşıyor zaten... farketmez

• emmek için.

• Kim büyük olmasını istiyomuş la?

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim meme haresi küçük ama ucu büyük ve uzun ve bu erkeklerin hoşuna gidiyor

• Bence de öyle olmalı o kahverengi harenin büyük olması benim de hoşuma gitmiyor ama ucu belirgin olcak :))

• küçük meme ucu erkek ağzını kapattiginda ağzında kalmaz ama büyük meme ucu ağızda kalır :)

• ewt ağızda hisstcen o ucu :)

• benimde öyle uç filan yok -ama sevişme anında minicik oluyor benim partnerimin hoşuna gidiyo ben büyütürüm onları muhabbeti yapıyo.

• evet işte hiç olmayan ucum -sevişme anında nohutun yarısı gibi büyüklükte oluyo -öle nohut kadar olmuyo -ama erkek arkadaşım sayesinde nohut kadar alacak yani..

• sevişme anında asıl daha belirgin olması gerekmez mi ilginç

• yeni duydum bunu fantazi işte

Yükleniyor...