Her insanın kendince fetişi(fantezisi) vardır, peki sizinkisi ne?

Gizli Üye
Benimki ince çorap yani siyah çorap falan giydiği sürece sadece ayağını sürterek vajinal seks kadar zevk verebilir partnerim bana. Her insanda değişiklik gösterir mesela sizin yaşaması kolay olmayan, hep hayalini kurduğunuz veya belki de yaşadığınız fanteziniz nedir? Herkese +1
Her insanın kendince fetişi(fantezisi) vardır, peki sizinkisi ne?