Kızlar ortalama kaç dakikada boşalırlar?

Kızlar ortalama kaç dakikada boşalırlar ve partterinden önce boşalan varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilişki esnasında kızların bi ortalaması yok.. bizzat çok kez yaşadım bunu.. bazen o kadar çok zevke geliyorumki sex esnasında içimdeyken boşalıyorum, bazen de daha yeni orgazm olmuş sevişme halinde boşalıyorum. tamamen o anki algılayış ortam ruh haliniz ve yapınız etkili oluyor

• aynen...+1

Kızlar Ne Diyor 5

• ilişkide boşalamadığım için bilmiyorum

• kızlar erkeklerden daha once daha cok bosalır

• biraz saçma bi soru olmamış mı :) erkek önce orgazm olursa kadın sap gibi ortada kalmaz mı? egoist ya da cinsel problemleri olan erkek tutumudur bu...

• kadından kadına değişir o..kimi sadece sürtünme yoluyla bile olabilir..kimi birleşmenin ilk dakikasında olabilirken kimi de de 20 dakika olmaz mesela..zaten Türk kadınlarının yüzde ellisi hiç olamıyor imiş orgazmı...Orgazmı daha erkene almak önsevişmedeki başarıya bağlıdır genelde..yani önsevişmeyi ihmal etmemek gerekir...

• ıste bızde onun ort dk ıstıyorum

• Kızlar boşalmazlar orgazm olurlar ve %90 bu şerefe eremedi henüz

• kolay doyamıyorum ama partnerim her zaman bekler beni

• iyiymiş...doymamak daha güzel aslında

• sebep

• sizi merak ettim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• 37 dk 48 sn

• Bizim gibi olmadıkları için daha farklı oluyor onların yani bu değişebiliyor.

• ilişkide barınan özelliklere göre değişir,duygu yoğun bir ilişkide aynı zamanda fiziksel olarakta çekim alanı yüksek ise yatakta harika olaylar olur...birde erkek ne yaptığını iyi bilmeli ve kadının zevkini uzatmalı...

• oral sex yaparsan 3 yapmassan expres takılısan 2 saate kadar uzar

• iş erkekgin kadınını tanımasında biter ,erkek acemiyse bazı sorunları varsa(erken boşalma ,sertleşme v.s.)ve kadını fazla tanımıyorsa kadının boşalma şansı az.

• dakikada 1 ve 20 debi gücüyle atış serbest saçma bi soru bu hesap edilemezki

• Erkek profesyonelse toplam 45 dakika civarı.Yok erkek paldır küldür giden tiplerdense bi sonraki ilişkiyi beklerler.

• herşey karşılıklı.Çoğu Kadın Bu Yönden Sevgililerinden Şikayetçiler..erkek tatmin olup bir cigara yakar görüntüsü var ülkemizde :)

bence önce sevgilimizi tatmin edip ardından biz tatmin olmalıyız..ben öyle yaparım her daim..çünkü bu bencillik gerçektenn...

• :PP

• etmezsen en sonunda dayanamayıp takar sana boynuzu boynuzlu gezersin...

• neden ben bu dediklerini kendime görev kabul edeyim ki?

• sanki maraton koşusu :D kızlar saniyemi tutuyo la :)

• Bayan boşalmadan erkek boşalmamalı zaten .(bence)

• Ne edersen et.Kadın biz kadar kolay orgazm olamaz.

• neden ? ben görev kabul edeyim bunu?

Yükleniyor...