Sünnetsizleri askerde zorla sünnet mi ediyorlar?

Ben olmak istemiyorum napıcam? bu Bilgi hurafe midir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben harp okuluna girmeyi düşünen bir bayanım inşallahta gireceğim , subay olan bir bayan arkadaşım var müslüman olmayan Türk vatandaşlarını askerde genellikle belli yerlerde askerlik yaptırılıyormuş . Orada da çok sorun olmuyormuş . Sen müslümansan ve sünnetsizsen de çabuk git sünnet ol terbiyesiz oynar başlıklı penisle gezme

• hahahahahah :)

• sağ gösterip sol vurar gibi oldu süpersin:)

• müslümanlığın farzlarını yerine getirmiyorken sünnetini niye yerine getireyim?

Kızlar Ne Diyor 2

• Koca ordunun işi yok senin pipinle uğraşıcak

• Fazlalıkları keselim

Erkekler Ne Diyor 17

• Arkadaşlar zorla güzellik olmaz,adam 20 yaşına gelmiş ve sünnet olmamışsa,zoru kolayını düşüneceginize anne babası ne düşünmüş bu zamana kadar,müslüman değilse zaten sözümüz yok,ama şunu bilinki,kimseyi zorla sünnet etmezler de ettirmezlerde,kendi rızası olmayanı sünnet etmezler,

• Evlenecegin zaman müstakbel kişi deseki ben sünnetli erkek isterim karşımda derse ne yapacaksın o zaman merak ediyorum,askerlikte sünnet ediyorlar mı etmiyorlar mı düşüncesini bırak bu noktaya bak sen.

• tıraşş

• daha ne istiyorsun askerliğin bi faydası olur işte sana:)

• valla ben askere gittim açipda adamin şeyine bakmiyolar sünnet olmüşmü olmamişmi diye :)

• Küçükleri korkutuyorlar yahu öyle. :) Küçükken bile inanmamıştım ben, insan haklarına aykırı bir kere. :) Yok öyle bir şey.

• yok ya öyle bir şey ,askerde Hıristiyan ,yahudi dinine mensup erlerde oluyor ..böyle bir durum olmamaşıtı..

• Dışlarlar Bu duruma Valla kusura bakma müslümanım diyosan Ben tepkili olurdum ha degilsen Bişe diyemem...Hem zorunlu degilsin saglık açısından Yapılıyor bu olay daha gerçegi.ha bide Sünnet olmaya burda erkek demiyolar oda bi gerçek arkadaşım

• Askerde hıristiyan arkadaşlarım vardı sünnetiszlerdi muhtemelen skıntı yoktu dışlamada yoktu. Ama müslüman olan bir arkadaş askerliğinin bitmesine 1 ay kala sünnet olmuştu bölükte kimse bilmiyordu ben yazıcı oldugum için biliyordum. Millet sordugunda hemoroid ameliyatı demişti.. Ama zorla oldugunu sanmıyorum . Kaldı ki kimse askerlik hayatım boyunca penisini göster demedi. Bazı birliklerde haftalık etek traşı kontrolü varmış sanırım ama bizde sadece koltuk altı vs kontrol ediliyordu.. Kısacası olmak istemiyorsan olmazsın rahat ol.

• ediyorlar diye biliyorum ama müslüman değilsen zorla da yapacak halleri yok heralde

• Arkadsim ben askeriye de rütbeli personelim hiç öyle birşey duymadım ve öyle birşey olmaz da bize ne milletin seyinden :)

• babama sordum ben tecrübe kazanmadım daha askerlikle ilgili :)
      oda bizim zamanımızda yapıyorlardı 2 arkadasımı yaptılar dedi
      gerçi kaç yıl geçmiş yapmazlar heralde

• Ya dostum bu kabuk merakı neyin nesi? P*rno yıldızı falan mı olduğunu zannedip tatmin olacaksın?Türk bir baba İngiliz bir annenin hristyan (aslında deist desem daha doğru olur) sünnetli oğlu olarak yaptığının özentilikten ileri birşey olmadığını söyleyebilirim.Bugün Amerikadaki erkeklerin %79 unun sünnetli olduğunu biliyormuydun?Sadece eski ve yaşlı kıta avrupa da yok sünnet desek yeridir.O kadar problem olacaksa inan sünnetini ben çok fantazik bir şekilde yaptırırım rahat edersin.Yani içine işeyip boşaldığın pislik yaratmaktan başka bir işe yaramayan kabuğa neden bu kadar tapılıyor anlamış değilim...

• sana ne

• Kessinlerde adam ol isde :)

• Arkadsim ben askeriye de rütbeli personelim hiç öyle birşey duymadım ve öyle birşey olmaz da bize ne milletin seyinden :)

• dogru söylüyorsun, herkesin kendi istegi,bu zamana kadar olmamışta bundan sonrasınımı düşünüyor,

• Ama sağlıkta bakıyorlar yani

• kökünden bile alırlar :)

• ben askerde böyle bişe görmedim, sağlık kontorlünden falan geçmedim. ama aynı devre uzun dönem askerler (ben kısa dönemdim) çıplak olarak sağlık kontorülünden geçtiklerini anlatıyorlardı, orada sünnetsiz olanlar ortaya çıkınca diğerleri sırıtıyorlarmış, onlar da utanıyorlarmış. müslüman olup sünnetsiz olanların askeriyede sünnet olduğunu çok duydum. ama zorla olup olmadığını bilmiyorum. rızaları illaki alınıyordur. sen olmak istemiyorsan kimse seni zorlayamaz. zaten müslüman değilsen, diğer gayri müslimlerle beraber askerlik yaparsın. ne de olsa oynarbaşlık, sürekli seks düşüncesi, sanki hep vajina içerisinde olma hissi ve masturbasyon yaparken sabuna suya ihtiyaç duymadan kolayca mast. yapma imkanı var ve hep mast , hep mast :D :D

• Alakası yok... Sünnetsiz tanıdığım insanlar var(açıp bakmıyorum merak etmeyin) ve askerliklerini yapıp geldiler. Hatta şu an yapanı bile var. Hiçbirinden zorla sünnet edilme olayını duymadım. Rahat ol, sana ilk elden bilgi işte. Sünnetsizleri budamıyorlar askerde.

• parantez olayı önemli burada :)

• büyük bir yalan

• Sadece olması yönünde tesvik edilir, zorlama olmaz. Rahat ol..

Yükleniyor...