Seks kölesi ister miydiniz?

Baştan söyleyeim sapık değilim. Cevaplarınızı gizli yazmanız benim için iyi olur çünkü yanlış anlaşılmak istemiyorum.Neyse sorum şu: Bir seks kölesi ister miydiniz? Ben mesela köle olmak çok isterdim bana strapon falan hariç her istediğini yapacak. Özellikle ayaklara çok merakım var akşama kadar yala dese mesela yalarım :) cinsel ilişkiye girmeyecek (isterse) sadece beni kullanacak her istediği cinsel işte .. Böyle bir köleniz olmasını ister miydiniz? olmuş olsaydı neler yaptırmayı düşünürdünüz?Cevapları fantezilerime alet etmeyeceğim merak etmeyin yine söylüyorum sapık değilim düzgünce bir soru sorduk cevaplamak isteyen düzgün bir şekilde cevaplasın dalga geçecek olan lütfen cevap yazmasın rica ediyorum

Güncellemeler:
Soruyu yazarken utandım arkadaşlar böyle konuları konuşabileceğim kimse yok o yüzden size sordum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• =) hayır istemezdim sevdiğim kişi olursa bana yeter de artar bile kimsenin ne böyle bir şey isteyeceğini düşünmüyorum...bayanlara göre önemli olan zevk almak değildir..aşkla yapılan her şey bir kadını yeterince memnun eder...bu sadece bir bakış bile olsa..düzgün cevap istiyorsun düzgün cevap veriyoruz..eğer köle olmak istersen hiçbir zaman aşık olacağın biri olmaz ve gerçekten aşık olduğun ve sadece bir bakışının sana yetmediği biri yoksa yüzbinlerin sex kölesi olmak emin ol senin de canını yakar...ve bu hayatta hiçbir zaman ön sıralarda yer almazsın...canları istediklerinde seni kullanır başkasına atarlar..bütün ömrün iki bacak arasını emmekle geçmemeli..hayatta bunlardan çok daha güzel bir şey var ..AŞK...<3

• &#231;ok g&#252;zel yazmı&#351;sın te&#351;ekk&#252;r ederim fakat hayatımda 2 defa platonik a&#351;ık oldum gidipte s&#246;yleyemedim bu zamandan sonrada s&#246;yleyemem biraz ezik bir yapım var bende isterim tabi sevgilim olsun koklaya koklaya uyuyayım fakat olmaz i&#351;te

• Öncekileri Göster
    • i&#231;inde oldu&#287;um durumu bilmiyorsun i&#351;te acayip sosyal fobim var dı&#351;arı bile &#231;ıkamıyorum sen d&#252;&#351;&#252;n gerisini ayrıca 2. platoni&#287;im &#351;uan &#231;ok yakınımda ama gidipte s&#246;yleyemiyorum

• sa&#231;malama l&#252;tfen kalk git ve ondan ho&#351;landı&#287;ını s&#246;yle..

Kızlar Ne Diyor 8

• iistemezdim hem kim kimn kölesi o tartışılır :D

• gel benim sahibim ol diyen çok oldu o yüzen yadırgamadım yazdığını. Buda birçeşit fantazi. Erkekelerin daha baskın olmaına alışkın bir toplumda bu dediğini bulabileceğini pek sanmıyorum. Hatunlar olarak biraz pasifiz. Ben de istemezdim erkek güçlü ve baskın olmalı pasif değil.

• peki bir erkek gelse ayaklarınızı yalamak istiyorum falan derse ne derdiniz ? merak ettim cidden ama beni yanlı&#351; anlamayın

• herhenagi bir ki&#351;iyile seks yapılmayaca&#287;ına g&#246;re bunuda herangi biriyle yapmam.Sevgilim isterse yapsın.

• seks konusunda köle istemem.ama ben alış veriş yaparken köle olmasına hayır da demem

• ;))) komık kızz

• pis sapık hıh :)

• :) ama ger&#231;ekten merak ediyorum bu konuları konu&#351;abilece&#287;im kimse yok &#231;evremde utanıyorum yazarken bile utandım ..

• Dominant bir karkterim var köle anlayısından çok aşağılamayı seviyorum

• tabi ki de istemem ve çoğu hemcinsim de istemez, bu kölelik konusunda psikolojinizi merak etmio değilim:S

• Psikolojim normal ama k&#252;&#231;&#252;kl&#252;kten beri &#231;ok utanga&#231;ım ve &#231;ekingenim sessizim b&#246;yle olaylara merak saldım ipleri elime alabilecek bir insan de&#287;ilim &#252;st&#252;mde hakimiyet kurulması g&#252;zel olur diye d&#252;&#351;&#252;n&#252;yorum

• hayatımın erkegını kole olarak kullanacak degılım

• Açık konuşmak gerekirse benim mansturbasyon yaparken hayal ettiğim şeylerden biridir elleri kolları bağlanmış birinin önce ön sonrada arka deliğimi yalaması... Yazarken bile içim gidiyor

• bende bundan bahsediyordum :) te&#351;ekk&#252;rler cevap i&#231;in . sadece bu dedi&#287;ini mi yaptırırdın ?

• Öncekileri Göster
    • guzelmis :)

• ben varım ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer bu şekilde bir köle seçimi olsa kuyruk sırası ankara istanbul arası olurdu emin ol

• dostum hiç merak etme kör atın kör alıcısı çıkarmış... Yalnız buradan partner bulmak istiyorsan gizliliğini kaldırmalısın !

• &#214;yle bir niyetim yok &#246;zellikle s&#246;yledim gizli yazsınlar diye. Ger&#231;ektede bulabilece&#287;imi sanmıyorum

• bulsan fena olmaz de&#287;ilmi?

• Bu sitede b&#246;yle bir amacım yok fakat ger&#231;ekte bulsam iyi olur

• allam yarappim

• madem meraklısın ajanslara başvur para kazan hemde zevk al

• b&#246;yle bir &#351;ey var mı ger&#231;ekten ? bilmiyorum hakkaten anlatsana bi

Yükleniyor...