Tek bir şey için ilişki biter mi?

Beraberliğinizde herşey yolunda gidiyor. O kadar ki hayattaki eşim budur, benim diğer yarımdır diyorsunuz. Anlayış sevgi saygı had safhada, derin... Daha Fazla

Güncellemeler:
benim uzun zaman bi inancım vardı ilişkide uyum ve süreklilik cinsellikle değil de eşlerin birbirine saygısın dan sevgisin den kaynaklanır diye tabi evlendikten sonra bunun böyle olmadığını gördüm benim düşündüğüm şey kardeşlik gibi bi evliliği getiriyormuş yani uzun zaman savunduğum tezim çürüdü herkez bu görüşte mi diye merak ettim soruyu bunun için sordum böyle bi sorunum yok uzun zaman cahil kalmışım aydınlandım teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• bu konuda gerçekçi olmak lazım, yaşım 70'in üzerinde olmadığı sürece cinsellik yaşadığım ilişkinin yarısıdır. bu konuda sorun yaşamak gayet olağan bir durum, fakat sorunu olan tarafın tüm samimiyetiyle o problemin üzerine gitmek yerine 'beni böyle kabullen' havasına girdiğini görüyorsam, iyi niyet bile kurtaramaz o ilişkiyi.

Soran beğendi
    • peki çözüm yöntemlerine eşlik etmen gerekirse ve hoşuna gitmeyen yöntemler olursa partnerinin sorununu gidermek için uygularmısın

• eğer ben cinsellik dışında hiçbir sorunum yoksa o insanla ve o denemenin ilişkimi kurtaracağına inanıyorsam evet yapardım. zaten şu da var ki, seks konusunda kabullenmeyi reddedeceğim çok az durum var zaten. yani illa ki belediye otobüsünde yapalım demediği sürece sorun yok, öyle diyeyim:))

• :)) saygılar :))