Seks yaparken neden erkekler inlemez de kadınlar inler?

seks sırasında neden kadınlar çığlık atar inler neden erkekler inlemez?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Giren kadına olduğu için kadın inliyor erkeğe girse erkekte inler :) bir de kadına baskı olduğundan kadın inler erkeklerde boşalma anında kendini çok kasmadı mı inler.

• süper ya .artı bir

• prof. +1

• Başımıza seksolog kesildi bu da =))

Erkekler Ne Diyor 19

• kadına girediği için inler

• kadın yatar erkek iş üstünde olur ondan :)

• Kadınlar duygusal ve çok hislidir,duyarlılıgı erkeklerden daha fazladır,erkeklerde inler ama kadınlarınki kadar olmaz.

• biz erkekler boşalırken inleriz (böğürürüz :D) o da herkez için geçerli değildir sanırım :)

• orgazm sırasında kadın erkekden üç kat daha fazla zevk alır inlemesı bundan kaynaklı oldugunu düşünüyorum ...!

• mad girl in dediklerinin aynısı

• erkek eğer karşısındakinden gerçekten hoşlanıyorsa aslan gibi kükrer.erkegin inlememesi kadının pasif kalmasındandır.

• o kadar şey bana girse bende inlerm töbe töbe

• :d

• TATLIM SEN DENK GELMEMİŞSİN İNLEMEZ AMA ARGO KONUŞUR SERT DAVRANIR İSTERSEN AYRINTILI ANLATIRIM SONRA

• Kadın ve erkek bence cinsellik sırasında zevk için olabildiğince özgür olmalıdır. Çünkü, bayan erkeğinin altına veya üstüne çıktıysa cinsel ilişkiye başladıysa burada kendini naza caza çekmenin bir anlamı yok(alet bir kere gireceği yere girmiş zaten, bu saatten sonra her türlü ahlaki ve ananevi değer bitmiş). Ben birlikte olduğum kadınların yatakta bile normal hayatta gibi çekingen kaldıklarını ilişkileri ananevi ve inanç değerleriyle örtüştürdüklerini görmekteyim.Ya arkadaş orada benimle çırıl çıplak olmuşsun, her tarafını ellettirip okşattırıyorsun, ön şevişme moduna girmişsin. Ama iş cinsellikteki performansa gelince kendi o ortamdan bertaraf etmişsin. O zaman kendini bu ilişkiye neden zorluyorsun veya ne işin var orada. Boşu boşuna kendine açı çektiriyorsun. Rahibeler gibi cinsellik hayatından tamamen kop. Bu fırsatlar bir daha ele geçmez. Bu yaşam sana bir daha verilmeyecek. Yaşabileceğin son noktasına kadar keyfini çıkaracaksın ve vücudunu iyi kullanacaksın ve zevk esnasında kasılmalarınla tir tir titreyeceksin. Zevkten gözlerine baygınlık gelmeli. O anki zevkler birlikte şehvetli bir şekilde birlikte olduğun erkeğin dudaklarını parçalamalısın.Tanrı bedenine bu duyguyu aşılamış. Bu durumunu neden keşfetmiyorsun anlamıyorum. Bu gençlik heyacanını zamanında keyifle yaşayacaksın. Bağırman gerekiyorsa bağırcaksın. İnlemen gerekiyor inleyeceksin. Birbirinize neyi yapmak istiyorsanız(oral vb...), onu önyargılarınıza, inançlarınıza ve sağlığa takılmadan yapacaksın.Bu birlikteliklerdeki zevki 70 yaşında yaşayamazsın.Her iki taraf için oluşturdukları fırsatlar bir daha gelmeyecekmiş gibi düşünerek o anları / anı iyi ve zevk içerisinde yaşamalıdır...:)))PSİKOLOG

• Fingirdeksiniz işte:))

• erkeğin farkı :)

• erkekler inlemiyor mu? :)

• Çok ender rastlanan bi durum da olsa erkeğin de inlediği olur :)

• giren erkege girmiyorda ondan :))))

• kadınlar ah erkekler oh der genellikle :)

• sen öyle san ben inliyorum inim inim

• Kadınlar daha fazla aacı duydukları için olablir.d

• Erkek hep içine atar dertleri sevinçleri ondan :D

Kızlar Ne Diyor 6

• benim erkek arkadaşım boşalmaya yakın konuşmalara başlıyor ve inliyor şanslıyım demek ki ..

• bu "ah"layıp inlemeler biraz da ilişki sahiplerinin arasındaki samimiyet derecesine bağlı..ilk defa sevişen bi çift arasında utangaçlık olacaktır..samimiyet,güven arttıkça aralarındaki yabancılık kalktıkça daha rahat olacaklardır ve kendilerini bu konularda bastırmıyacaklardır..özellikle utangaç yapıdakiler kendilerini çok bastırırlar.erkeklerin inlemesinin,konuşmasının daha çok partnerini tahrik etme amacını taşıdığı düşüncesindeyim ben..

• giren çıkan kadına oldu için.sana girince sen cığlık atmıyorsun galiba

• Bilemedin beeeeeğğn ehe :((((((

• erkeklerın ınlemedıgını mı dusunuyorsun? yanılıyorsunkadınlarda zevkten bagırır

• Bir yerine birsey batan inler sızlar tabi:))Diken inlemez, diken batan inler:))

Yükleniyor...