• Sor
  • Bence

Bir erkeği tahrik etmenin yolları nelerdir? Onu azdırmak için neler yapmalıyım?

Erkek arkadaşımı kalabalık bir ortamda baştan çıkarmak istiyorum nasıl yapmalıyım? Onu tahrik etmenin yolları nelerdir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kalabalık bir ortamda aklını çelmek istiyosan; insanlarla düzgün düzgün, normal normal konuşurken bir tek onun duyabilceği şekilde kulağına eğil, çok seksi bir ses tonu takın. Ve bi takım absürd isteklerde bulun. Kıkırdayarak yanından ayrıl. Uzaktan hep onu kes. Ama tabiri caise pis bir gülüş olsun yüzünde ve delice bakışlar. Dudak ısırışları belki. Yanına gittiğinde usul usul dokunuşlar. Küpen, kolyen ya da yüzüğünle oynuyormuş gibi yapıp kendi tenine dokun hafif, naif ve de dairesel hareketlerle. Tek başına iseniz azdırmak iki dakika bile sürebilir zaten. Ama daha çok azması için göster-kaç taktiğini kullan derim. Göster-kaç. Dokun-kaç. Öpüş-kaç. Göğüs dekoltesi verebilirsin. Öpüşürken bırak askın düşsün. Dans edebilirsin. Saçların uçuşsun. Kucağına oturabilirsin. Boynundan başlayarak onu öpmeye başlayabilirsin. Öpüşmenin en heycanlı yerinde kes. Bırak onu. Dansa devam et. Dudaklarının tadı kalsın onda. Çıldırsın :))

• bu kadar taktik le burada bile azabiliriz ...harikasın kısaca...:D

• Öncekileri Göster
    • cidden iyi taktikler denicem sağol ;)

• oyunları seviyorsun

Erkekler Ne Diyor 11

• Soru da bir erkeği diye bahsetmişsin..İçerikte erkek arkadaşımı demişsin.. Benim kafamı karıştırdı biraz..Soruyu ve kişiyi reel bulup cevapladığımı düşünelim cevabım şöyle olur..Vermeyeceksen yapma öyle azdırıcı hareketler.. :)

• ee azdırıp sonra ne yapacaksın... sonunu geitirceksen.. kolay iki yanında dur hafif surtun.. ve kulaına bişey soylerken dudaklarını değir.. ama kendinde azarsan cocuk seni eline alırsa.. kacıcak yer ara sonra:D

• vallahi o kadar kolayki en basidinden gözlerinin içine bakarak dondurma ye

• dondurma mı

• öpüşeerek yapmalısın bence

• onu istediğini belli et mesela yüzüne sigara dumanı üfleyebilirsin :)

• biz erkekler herşeye azabiliyoruz :) göz bebeklerine bak,oynanıcak bir yer ise yine gözlerine bakarak sexsi sexsi oyna daha çokk şeyler var ama 'etmus'un dedigin gibi sonunu getirmeceksen hiç yapma yoksa kem senn için açından kötü olabilir ( belki)

• sonunu getirmeyeceksen adami bosuna costurma

• aynen katılıyorum kardeşim. eziyet olur çocuğa

• Öncekileri Göster
    • delirt senin sorunun :D sonra da uhu bhu saldirdir cir cir deme gelip

• haha :D

• Canım kalabalıkta yapmaaaa adın cıkar :))) Zaman böyle bi zaman artık :D

• hıssettır ona yaklas hele bıde fısılda kulana onu ısdedını soyle bak ozaman neler oluyo

• peki diğerleri senden etkilenmiycek mi?

• :))))))

• Öncekileri Göster
    • orası da var tbi ama işte başka kmseye çaktırmamam lazım sdc o anlasın ve kudursun :D :PP

• way be ne fantazi ;) peki zeki müren de görecek mi?

• pek çaba sarfetmeyeceğin kesin ::)

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunun sonu Public Sex e kadar gider bence. Yapma.

• Public Sex?

• Sokakta se* :)

• söyleyemiyorum anla yanio kadar

• Vuhuu! Çok fenasın.

• anlamadım yav

• sevgilinse çok kolay:) ama niye kalabalıkda..bu bir fantazimi...

• kulagima fisilda onu istedigini daha fazla duramazsiniz o ortamda cikmak icin can atar

• Footsie yap güzelim.

• haha :D:D

• Öncekileri Göster
    • peki :D

• :)

• Ayıp şeyler fısılda kulağına

• Masanın altından ayağını penisine değecek şekilde getir ve toplarıyla beraber oyna. masanın üstünden ise gözlerinin içine bak, dudağını ısır parmağını em .

• o kadarını kalabalıkta nasıl yapıcam acb :D

Yükleniyor...