Öpüşürken sizi tahrik eden şeyler nelerdir?

öpüşürken sizi tahrik eden şeyler nelerdir ? yani karşınızdaki nerenize dokunursa zevk alırsınız,hoşunuza gider?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 25

• saclarıma dokunsun ıııııııı bir de omzuma . penısıme falan demıcem cunku bundan her erkek tahrık olur.

• onun benim penisime dokunması ve benim de onun göğüslerini okşayarak öpmek çok hoş oluyor

• aynı anda eliyle pantolonum uzerimden penisimi avuclayıp oksarsa ben biterim ;)

• yanağıma saçlarıma boynuma :)

• erkekliğimi sıkarsa

• saçlar kalçalar ve gögüslerin buluşması

• dillerin birbirine değmesi

• öpüşürken karşımdaki boxer in içine elini sokup penisimi okşaması beni bitirir

• saçlarımı okşaması ve dudaklarımı vakumlaması ufffff :)

• gögüslerinin gögüslerime degmesi ve ateşli bir şekilde kendine çekmesi

• israrak öpmesi :)

• saçlarımla oynaması beni tahrik eder..

• ben öpüşürken tahrik olmuyorum aslında bana kalsa direk icraata geçicemde manitanınki sulansın diye öpüyorum 15 dakikam boş boş öpüşmekle geçio

• bacım olmadığı için kafam dinç:) olsa bile biriyle yatmışsa ve ayrılmışsa o bacıyı reddederim namusumu kirletcek insan benimle aynı hanede nefes alamaz

• bence biraz dürüst olmayı dene hiç kimseylede oynama içinde biraz Allah korkusu barındır o tekme atılan senin bacın olabilir ...

• ya benden önce yatmış etmiş elin adamıyla öpüşmüş kız nasıl olurda gerçekten sevdiğime inanır ben buna inanamıyorum esas çok s.lak bu tarz kızlar ya kızın namuslusu makbul bakma takılıyoz şimdi gençliğimizi yaşıyoz askere ggidince vurcam tekmeyi.

• Öncekileri Göster
  • Yüzüme dokunursa

• Eliyle oramı buramı yoklaması...

• dudagıyla dılımı cekmesı ve dudagımı dıslerıyle gerı cekmesı

• Tenin tene değmesi yeter bence ama erkekler enselerine temas edilmesinden çok tahrik oluyorlarmış, işine yarayacaksa.

• dil olayı :D:D:D

• opusurken,opusmek beni tahrik eder

• pankreasıma dokunursa biterim. oyşşş.

• :DD nerden bilcem nerde pankreası :D

• :) Çok zor soru sormuşsun :)

• Öpüşmekten çok fazla tahrik olmuyorum.

• partnerimin omuzlarımı be sırtımı sevmesi

• bunun kesin bi cevabı var zaten

• başımın arkasından tutması yeterli

Kızlar Ne Diyor 10

• boynuma belime göğsüme vs:):)

• herşey :)

• gögüslerimi sıkması

popomu oksaması

boynumu oksaması

sıcak nefesi

ısırması dudaklarımı birde dili

• göğslerime ve dokunup popomu okşaması

• Kucağındaysam öpüşürken yeterlidir gardaş :D

• +1 hehe :))

• nefesini hissetmek güzeldir.sıcak,nemli.bi de arada çenemi(çene deyince iğrenç geldi.ne kötü adı var)ısırması öpmesi iyi olur.

• Popo göğüsler

• öpüşmek benim için önemli hemde çok. O sırada elleride çalışırsa başka bişeye gerek kalmaz olay biter sanrıım.

• sabit durmamalı eller.boyun gögüs bel popo vs..

• belime dokunsa yeter

Yükleniyor...