• Sor
  • Bence

Tesettürlü bayanları seksi buluyor musunuz?

tesetturlu bayanları seksı buluyormusunuz...onların seks hakkında dusuncelerını merak edıyormusunuz?

En İyi Görüş

• Turbanlilarin amacı o zaten öyle gözükmek ortunmenin amacını bilseler zaten gerektiği gibi tesetture girerler cekicilikleride ortadan kalkar sonuçta tesettür sehveti gizlemek için var ama bunu başka taraflarından yorumlayıp kafasına göre bir yerini açıp bir yerini kapatan bayanlar var, bence hiç kapanmasalar daha iyi gibi.

• genel olarak konusmayın bence hepsı öle degıller...öle olanlarda zaten bılınclı degıl

• Başta bir anlatım bozukluğu filan yapmışım genel almak istemedim, zaten bilinçli kapanan biri türban yerine tesettür demeyi tercih eder ılımlı islammidir modern islammidir nedir onun lafı edildiğinden beridir türban diyorlar

Erkekler Ne Diyor 39

• vücutlarını teşhir etmedikleri sürece için seksi gelmiyor..

• Neticede giyim tarzı ve inanışı yüzünden farklı düşünmemek lazım.kadın her türlü giyimi ve özgürlüğü kendine hastır,evet cinsellik konusundaki fikirlerini merak ettim,bilğileri nasıldır diye,

• Vücut hatlarını belli eden dar giysiler giymedikleri sürece seksi gelmiyor, ilgimi çekmiyor.

• o zaman nıye tesetturluler:))))

• işin içine inanç boyutu girdiği için arkadasım burda düşüncelerimiz bazı arkadaşarı rahatsız edebırım medı cesaretın varmı mesaj at !

• ben sorumun arkasındayım...

• çünkü onlar normal kadınlardan daha ateşli.

• Onları seksi bulmamamız için tesettürlü bayanlar zaten onlar. Düşüncelerini merak etmem içinde onun benim tesettürlü kadınım olması lazım. Yani eşim olması lazım. Ondan sonra tabi ki konuşmak anlamak paylaşmaktan hoşlanırım.

• kadındır tesettürlü tesettürsüzümü var hepsi güzeldir !

• iyi de kadın zaten kapalı mantosu var başörtüsü var neresini görüp azıyorsunuz lan.neyini merak etcen oda istiyor işte evirile çevirile... yni temel iç gücü işte

• allahın gücüne gitmesin ama çekici gelmiyolar bana

• bazıları amacına ulaşıyor aslında kendilerini çekici göstermek için elinden geleni yapıyorlar ve ben çekici buluyorum da genelde...

• nefes alsın yeter.

• hayır

• türkiyeye gelen iranlı kadınları görürsen anlarsın

• bazen öyle güzel tesettürlü bayanlar görüyorum ki donup kalıyorum

• Bu soruya cevap yazmadan önce tesettürü bi anlamak lazım..Buralara konuşurkende kulaktan dolma yada belli bir zihniyetin klişeleşmiş tavırlarını kulanmasak daha doğru olur kanısındayım..Evet çevremizde birçok saçmalık tesettür diye geziyor ama bunlar gerçekten manasız ve anlamsız.Gerçek tesettürü bunlardan ayırt etmemiz lazım..Hiç kimseye Hiç bir kuvvat inanışından dolayı birilerini yargılama hakkını vermez..Ayrıca tesettür sadece bir giyim tarzı değil aynı zamanda bir yaşam tarzı ve simgedir bir ifade seklidir..

• Kesinlikle hayır.

• Hayır düzgün giyinmişse ve azan varsa sapıktır nokta

• hiç ilgilin miyorum dönüp bakmıyorum bile

• elbette düşünceleri normal bir insan gibidiri,tessettürlü diye farklı bir şey düşünemez sanırım.

• bayanların sexi olması ille açık veya tesettürlü olmasından kaynaklanmaz bayan vardır açıktır ama albenisi yoktur bayan vardır tesettürlüdür ve giyimi çok yakışmıştır kendine sexi durur bence yanıt bayanın duruşu ve zerafetidir

• onların seks hakkında düşüncelerini bazen merak ediyorum...bazı tesettürlü bayanlar şık giyiniyor ve seksi olabiliyor neden olmasın..Bugun bizim okulda gördüm mesela kız geçen sene açıktı bu sene kapatmış başını dar bir etek giymiş altında kocaman topuklu ayakkabı bide ten rengi çorap giymiş 1 kg makyajda yapmış...vücudu ve yüzü güzeldi

• :)))))

• İğrenç buluyorum o tipleri. Allahtan bulunduğum ortamlarda görünmüyorlar pek.

• görünce ne yapıyorsun öçüüüü görmüş gıbı kaçıyormusun:))))))

• Yoo. Yüzümü burusturuyorum ve içimden " tü Allah kahretsin seni öayk! " diyorum. Yanlış olmasın bütün bası kapalılara gicik değilim. Sadece bu eşarbın altina bone giyenlere ve tepesini havaya kaldıranlara ayar oluyorum. Çöp kamyonunda ezdirmek isterdim onları. Neyse sakinim ben tamam.

• senin kadar kimse iğren olmayı beceremez bence...

• evet içindekilerini merak ederim ne var acaba diye. beni daha çok tahrik eder açıklardan çok.

• seksi bulmak olabilir ama ama hiç seksi bulduğım bir tesettürlü olmadı.ancak güzel bulduğum oldu.açıkçası seks hakkındaki düşüncelerini de merak etmiyor değilim:)

• sex hakkındaki düşünceleri ne demek. onlar farklı yaratıklar mı. senle aynı hormonları üretiyorlar ve aynı şeyleri istiyorlar. tek farkları evlilik dışı ilişkiye kapalı olamaya çalışmaları. gerisi her şey aynı.

• elbette hepsi olmasada büyük bir kısmının ateşli olduğu kanısındayım

• evet

• hayır hiç ilgimi çekmiyor.

• belbette çok sexi türbanlı bayanlar var

• bana göre çok hoşlar.

• Ne alaka ? Mal mısınız olm, o nasıl bir ayırt etme yöntemi:))? Memesi olan herkes çekicidir kısmen

• tabiki öle ama bazı erkekler tesetturlu bayanların seksten anlamadıgını soylerler...ben asla ayırım yapmam ama bızı ayıranlar çoktur...

• Ne alaka:)) Onun da kukusu var:))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• onların tesettüre girme sebebi seksi çağrışım yapmamak değil midinide böyle alt üst etmeyelim yabir de açık olanlara kötü söz söylenir

• demek din burda ya din yanlış ya uygulayanlar

• Öncekileri Göster
    • eger dınımız emreetıgı gıbı şu ankı tesetturluler ole olsaydı ınanın halktan cok tepkı alınırdı malesef ıslam ulkesınde yasıyoruz gercek bu...

• dinimiz ne emrediyor da tepki alacakmış

• onların değilde senin bu konudaki fikirlerini gerçekten merak ettim ? bu soruyu ne düşünerek sordun tesettür ve cinselik ? ortak noktayı bilemedim?

• Çoğu başı açık bayandan daha tahrik edici giyinen tipler var.Tesettürlü olacaksan vücut uzuvların belli olmayacak. Ki buna uyan çok az insan var Türkiye'de. Çorapsız etek giyenler mi desem, dar pantolon giyenler mi desem, yoksa içine beyaz badi giyinip onun içine siyah sutyen takan mı desem. İnan bana çoğu isteyerek kapanmıyor ve böyle daha çok günaha giriyorlar kendi dinlerince. Seksi değiller bana göre.

Yükleniyor...