Cinsellik neden bu kadar önemli?

cincellik sizce neden bu kadar önemli oluyor.Benim içim de önemli ama bazen soruyorum neden bu kadar önemli hiç düşündünüzmü?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsan da bir canlıdır ve tüm canlıların iç güdüleri vardır, beslenme, barınma, ve neslin devamı. İnsanoğlu da diğer canlılar gibi hayatlarını bu iç güdüleri karşılama adına kurarlar. Karnı acıktığında yemek yer bu ona bir rahatlık verir.Barınma ihtiyacını karşıladığında kendini güvende hisseder bu onu rahatlatır.Seks yaptığında vücut hem bir tatmin duygusu yaşar hem de büyük bir keyf yaşar.Burada dikkat edilmesi gereken şey seksin sadece zevk meselesi olmamasıdır. İnsan bir çok şeyden zevk alabilir ama onlar için büyük bir arzu hissetmeyebilir ama seks akabinde tatmin getirdiği için vücudun bir ihtiyacı olduğundan dolayı önemlidir.

• keske gizli olmasaydin. Boyle guzel anlatan birini merak ettim dogrusu.

Kızlar Ne Diyor 8

• tek başına elde edemediğin tek ihtiyaç unsuru. Yoksa bu kadar sorun olmazdı.

• Ben 2 gunde bir yapmassam agresiflesiyorum, uyuyamiyorum geceleri, vucudumun ihtiyaci oluyor. Sonrasinda cok guzel uyuyorum. Vucudumun rahatladigini hissediyorum. Bence en iyi cevap veren arkadasin dedigi gibi zevkten ziyade, vucudun ihtiyaci var orgazm olmaya.

• tşkler

• önemlidir çünkü yemek,içmek kadar doğal bir haktır,ama önemli de değildir çünkü cinsellik tek başına kimselere yetmemiştir.

• bu güzel dünyaya gelmemeiz cinsellik sayesinde oldu çünkü ilk bildiğimiz güzel doğru

• Keyif alıcağım için önemli

• sevdiğimin mutlu olacağını düşündüğüm için önemli

• enflasyon kötü zamlar yüksek trafik berbat hep bi gerginlik insanlar bir yatakta mutlu oluyor o yüzden çok önemli:)

• doğruya yakın yorum...

• tek mutluluk yatak mı ?

• içgüdüsel bence.hormonlar ve sinir sistemi bizi oraya yönlendiriyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• doğanın dengesi.

• hormonlar ve neslini devam ettirme iç güdüsü toplumsal yapı...

• cinsellik tek düze dünyaya farklılık ve heyecan katan sıradışı eylem...ve karşı cinsle yaşanan dünyanın en güzel paylaşımı aslında vede en güzel beden dili...

• yaradışta olan bişey neslin devamını sağlayan bir duygu...önemlidir olmazsa insanlık tarihi son bulur

• cinsellik olmasaydi sen de olmazdin baban da deden de :) bunun icin cok onemli..icgudusel bisey bence..neslin devam etmesi icin sart..

• genetik olarak tüm canlıların ilk önceliği hayatta kalmak ve üremek degilmi?

• hormonal

Yükleniyor...