Bir erkek bir kızı evine çağırıyorsa kız bundan ne anlam çıkarır?

Gezdik, eğlendik, yedik, içtik. Sonra hadi tatlım bizim eve gidelim, sana pul koleksiyonumu göstercem diyorum bir kıza, kız donup kalıyor. İki dakika gözlerime bakıyor..Cevap: sana güvenmiyorum :) Madem öyle neden bütün gün benimlesin, dışarda iyi de içerde neden farklı anlamıyorum ..! İlla sevişecek değiliz, TV seyrederiz, belki gerçekten pul koleksiyonum vardır. Öyle değil mi kızlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yahu 2 insan, birbirini seviyor, arzuluyor, ortam müsait. Sevişmeyeceksiniz de evde işiniz ne? Çocuk mu kandırıyorsunzu acaba ya?Evde başka aktiviye yapılmaz mı kız arkadaşla? Yapılır tabi yapılmaz demiyorum...önce iyice bi seviştikten, doyuma ulaştıktan sonra başka aktivite de yapılır...zaman kalırsa :)

Kızlar Ne Diyor 6

• pul koleksiyonu yanlış olmuş çünkü pul koleksiyonu gazoz tarzı kelimeler kullanıldığında akla ilk gelen cinsellik oluyo bu yüzden çekmiştir kendini ;)

• diyosunn ;:))

• Öncekileri Göster
    • yanii tamam çok normal değil ama pul koleksiyonundan iyi

• anladımm ..:)

• ya kızı aptal yerine koymayacaksın..erkek gibi dürüst olacaksın..senle yalnız kalmak istiyorum çünki seni istiyorum diyeceksin...

• biliyomusun bu istemek lafı nı ilk bi kız bana söledıgınde yanlış yorumlamıstım benımle gorusmek ıstıyo anlamstım meger beraber olmak ıstıyomus kızda manken gıbı kzdı..:))

• Öncekileri Göster
    • peki:))

• :))

• Pul deme.Gel Ray Charles dinleyelim de.

• neden ray charles desem pot mu kırmış olurum?

• Öncekileri Göster
    • nasıl yani

• Pardon konuyu ben yanlış anlamışım k.bakmayın

• ben senin gibi düşünmüyorum eski sevgilimle dışarıda asla gezmedik çünkü öyle olması gerekiyordu birbirimizi özlediğimiz zamanlarda onun evi müsait olursa evine giderdim :D sana tavsiyem kız arkadaşınla her türlü konuda konuşmalısın aranızdaki güven olmadığı sürece ilişkinizin devam etmesi bence anlamsız

• yok canım şimdi sorun yok o eskıdendı ole bı anı geldı anlattım..:) bu arada eskı sevgılın paraya kıyan bı tıp degıl heralde senı kafesten cıkarmamıs ..:)

• hayır parayla alakası yok sadece öyle olması gerekiyordu nedeni de ailem tabi ki eğer sevgilim olduğunu öğrenseydi ablama yaptıkları gibi beni de hiç sevmediğim biriyle evlenmek zorunda bırakırlardı. :(

• daha yaratıcı ol :)))))))

• nasıl mesala :)) bi fikrın varsa söle..d

• hemcinslerımı sana mamamı yapacagım geç sen o işi :))

• hahahh ...:) mamamı..hiç o yonden dusunemmıstım ama yerı geldımı mama olsun spagettı olsun yıyoruzz..:))

• pul koleksiyonum var diyenden korkmak lazım =) ben olsam giderdim tabiiki iyi tanıdığım biriyse, tanımıyosam ne işim var ki evinde, diye düşünürüm

• ahha ah ınat ettım pul koleksıyonu bırıktırcem..:) asıl bır erkek asla kızın ıstemedıgı bır seyı kıza dayatmaz yanı nefsının kolesı olamk acızlıktır..isteyıp arzulaya bılrısın ama tadında guzel hersey..:)

• aynen öyle dostum,sana katılıyorum ;)

• bende sana katılıyorum ortak..:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yemezler! :)

• yiyen oluyo ya ..:))

• Öncekileri Göster
    • kek meselesını dusundum..demode oldu ama gercekten bır pul koleksıynum yada buna benzer bısey varsa kız tutulacaktır emınım..:)

• Bu da mı demode oldu? :) Vay canına be yıllar su gibi akıp geçiyor.

• Haha sen bu kafayla çok davet edersin, kıza hafif, kaşar bir kızmış gibi davranırsan zor senle çıkar. Harbi çapkın adam sevdiğine değer verir, tatlım sen evlenilecek kadınsın der, en sevdiğim kadınsın, nasıl birşeysin senin gibi kız görmedim falan der. gel sana yukarıda fermuarımı açıp göstercem demekle aynı şeyi söylüyorsun :) toplumda adını pul koleksiyonu koymuşlar. illa senle değil herkesle yatabilecek kadınları eve atarsın ama düzgün bir kadın kabul etmez elbette ;)

• hiç öyle söylenir mi sana pul koleksiyonu mu göstericem ne kadar amatuer bir cümle başka bişey bulamadın mı kız tabiki yanlıs anlar kızlar işine nasıl geliyosa öyle davranır iş eve cagırmya gelince işler degişir tabii sorun yanlıs olmusssss

• amaç öyle olmasa da iş oraya gidebilir :) çağırandanda da gelende de hafif bir istek vardır, potansiyel vardır sadece uygun ortam eksiktir o da oldumu kimse tutamaz :)

• oyle dersen yemezler... ayrica senden hoslanmissa zaten sen demeden o der, evinin manzarasi nasil , ayy bana su tatlindan yapsana veya hadi su filmi izleyelim dvd den... kisaca o sekilde tersliyorsa hoslanmamis ya da o an cidden guvenmemistir. bir de su var, normal kiz arkadaslarin da sana gelebiliyorsa bu cevrende bilindiginden rahat olur art niyet aramazlar :)

• o kişiyle ilişki durumun ne bu önemli. yeni tanışdığın bir kız ise normaldir elbette.

• yaniii yenii biri ama ıkı dakka dusunmesı bana ıkı saat gıbı geldı..

• Güven verememişsin..

• yanii kızla bulusur bulusmaz yapısırsan dudagına böyle kalırım..yoksa karakter olarak ıyıdık uyumluyduk..

Yükleniyor...