Erkekler neden büyük göğüs sever?

Erkeklerin geneli büyük göğüsleri seviyor nedendir acaba, bence küçük göğüsler her zaman daha iyidir...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• küçük iyidir şanslı olduğumu düşünüyorum

• evet bencede şanslısın ve küçük iyidir bencede, candır onlar...

• Öncekileri Göster
    • biliyorum derken küçük göğüsler taş gibi oluyorlar ondan biliyorum dedim...

• anladım lan :))

Kızlar Ne Diyor 6

• freud'a göre oral dönemle alakalı bir hadise. ama öyle ya da böyle, göğüsler erkeklerin ilgisini çekiyor ve bunu bilmek kimi zamanlarda işimi epeyce kolaylaştırıyor;)

• herkes büyük sevmez ki eskidenmis o 90-60-90 olayı

• herkes demiyorum zaten geneli diyorum 90 çok itici ya...

• Bence Paris Hiltonun gögüsü uygun kücücük dügme kadar ::D:D kikiki :P

• hoşuna gidiyor galiba paris'in düğmeleri...

• Ne bilim, fantezi olayi. Bence kucuk gogus istemeliler, cunku buyuk gogusler dogumdan sonra sarkar ama kucukler dogumdan sonra tam tas olurlar. Gelecegi dusunsunler.

• bencede küçük göğüs istemeliler...

• Öncekileri Göster
    • haklısın gögüs altına bide pişik kremi almak zorundalar malum sarkıyolar ve altı pişik oluyo

• kucuk gogus iyidr ya beni arkadasiminki dogumdan sonra anneanneminki gibi oldu gobegine kadar sarkiyor

• Ele geldiği için

• benim küçük ben memnunum ama erkek arkadaşım olunca utanıyorum yani büyük seviyolar bilmiyorum napıcam

• büyük seviyorlar derken kaç tane erkek arkadaşın var...

• çok elletmiosan eğer sorun yapma küçük olmasına takıll

• yok seviyolar derken genel konuştum yani daha bi sevgilim yok olursa kim olursa olsun öyle istiyo anlamında

Erkekler Ne Diyor 13

• çocuklarını iyi besleyebilir, o yüzden. erkeğin soyu sağlıklı devam eder. bilinçaltında bu varmış.

• büyük göğüs seviyorum ben de ama sarkık olmamalı..

• Avuç içini doldursun yeter . . :)

• avcumu doldursun yeter fazlasını sevmiyorum ben mesela

• avcun ne kadar büyük :D

• 80 likler tam oturuyor elime mesela :)

• Nefes alsın yeter xD

• cinsellik için iyi bir uyarıcıdır..

• siz kendinizi avutun bakalım küçük sever diye büyük ihtimal sizinki küçük ondan küçüğün reklamını yapıyonuz lucy pindere bir bak

• Allah ağzına sağlık versin xD
      Katılıyorum +1

• ben küçük göğüsü tercih ederim her zaman

• şahsen bana büyük göğüsler yani memeler itici gelir.

• gerektiği zaman yastık niyetine kullanım için büyük göğüs candır.

• s.freud'a göre ilerde çocuklarının annesi olup çocukları iyi emzirsin beslesin diye...

• :)) buyuk gogusten iyi sut gelir diye bir duurm yok aslinda, yoksa ben cocugu hic emziremezdim. Ne kocaman googuslu arkadaslarim 2 aydan fazla veremediler ben 1 yil emzirdim. Bence farkli bir durum.

• freud'a katılmıyorum ki :) cevabı iyi oku. sadece alıntı :)

• ben çok büyük sevmiyorum yakışması lazım kişiye göğüs. küçük olsun ama benim olsun=)

• haklısın katılıyorum sana :)

• saolasın

• Küçük candır

Yükleniyor...