Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkekler neden büyük göğüs sever?

Erkeklerin geneli büyük göğüsleri seviyor nedendir acaba, bence küçük göğüsler her zaman daha iyidir...

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• küçük iyidir şanslı olduğumu düşünüyorum

0|1
    • evet bencede şanslısın ve küçük iyidir bencede, candır onlar...

• biliyorum derken küçük göğüsler taş gibi oluyorlar ondan biliyorum dedim...

• anladım lan :))

Kızlar Ne Diyor 7

• freud'a göre oral dönemle alakalı bir hadise. ama öyle ya da böyle, göğüsler erkeklerin ilgisini çekiyor ve bunu bilmek kimi zamanlarda işimi epeyce kolaylaştırıyor;)

0|0
  • herkes büyük sevmez ki eskidenmis o 90-60-90 olayı

0|0
    • herkes demiyorum zaten geneli diyorum 90 çok itici ya...

• Bence Paris Hiltonun gögüsü uygun kücücük dügme kadar ::D:D kikiki :P

0|1
    • hoşuna gidiyor galiba paris'in düğmeleri...

• Ne bilim, fantezi olayi. Bence kucuk gogus istemeliler, cunku buyuk gogusler dogumdan sonra sarkar ama kucukler dogumdan sonra tam tas olurlar. Gelecegi dusunsunler.

1|0
    • bencede küçük göğüs istemeliler...

• haklısın gögüs altına bide pişik kremi almak zorundalar malum sarkıyolar ve altı pişik oluyo

• kucuk gogus iyidr ya beni arkadasiminki dogumdan sonra anneanneminki gibi oldu gobegine kadar sarkiyor

• Ele geldiği için

0|0
  • benim küçük ben memnunum ama erkek arkadaşım olunca utanıyorum yani büyük seviyolar bilmiyorum napıcam

0|0
    • büyük seviyorlar derken kaç tane erkek arkadaşın var...

• çok elletmiosan eğer sorun yapma küçük olmasına takıll

• yok seviyolar derken genel konuştum yani daha bi sevgilim yok olursa kim olursa olsun öyle istiyo anlamında

Erkekler Ne Diyor 13

• çocuklarını iyi besleyebilir, o yüzden. erkeğin soyu sağlıklı devam eder. bilinçaltında bu varmış.

0|0
  • s.freud'a göre ilerde çocuklarının annesi olup çocukları iyi emzirsin beslesin diye...

0|0
    • :)) buyuk gogusten iyi sut gelir diye bir duurm yok aslinda, yoksa ben cocugu hic emziremezdim. Ne kocaman googuslu arkadaslarim 2 aydan fazla veremediler ben 1 yil emzirdim. Bence farkli bir durum.

• freud'a katılmıyorum ki :) cevabı iyi oku. sadece alıntı :)

• şahsen bana büyük göğüsler yani memeler itici gelir.

0|0
  • büyük göğüs seviyorum ben de ama sarkık olmamalı..

0|0
  • Nefes alsın yeter xD

0|0
  • cinsellik için iyi bir uyarıcıdır..

0|0
  • siz kendinizi avutun bakalım küçük sever diye büyük ihtimal sizinki küçük ondan küçüğün reklamını yapıyonuz lucy pindere bir bak

0|1
  • ben küçük göğüsü tercih ederim her zaman

1|0
  • avcumu doldursun yeter fazlasını sevmiyorum ben mesela

0|0
  • gerektiği zaman yastık niyetine kullanım için büyük göğüs candır.

0|0
  • Avuç içini doldursun yeter . . :)

0|0
  • Küçük candır

1|0
  • ben çok büyük sevmiyorum yakışması lazım kişiye göğüs. küçük olsun ama benim olsun=)

0|0
Yükleniyor...