Yapamıyorum, yapamıyorum, yapamıyorum...

erkek arkadasimla nerdeyse her gece telefon seks yapip birbirimizi bosaltiyoruz birbirimizden uzaklarda oldugumuz icin.. ama ben pek biseyler konusamiyorum o anki zevkten dolayi sadece inleyebiliyorum bu onu rahatsiz ediyo olabilirmi yoksa benim zevk almam onu tatmin edermi ..?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güzlm sadece o inlemeler için kızların mast videolarının sonunu beklerim işte o bitiriyor beni el değmeden boşalıcak gibi oluyom neredeyse

Erkekler Ne Diyor 5

• Inlemenle bosalirdir zaten rahatsix olamaz söyler zaten

• eder merak etme arada sende okşa delikleri parmakla faalan filan.

• sen telde zevk aliyorsan arzulu olduğunu gösterir. onu istekli yapar. neden rahatsız olsun ki. hatunlar sanalda genelde dinlemeyi sever ve erkeklerin baskin olmasini isterler. tabi herkes böyle değil. normalsin yani takma kafana. hatta emin ol zevk aldigini ve inlemelerini hayalinde sürekli canlandıracak ve sen yokken o hayalle bile mast yapacakttir. uzaklık kolay değil. tabi ben bunlari lise caglarimda yasiyordum ama siz 30 lu yaslara sarkitmissiniz :) neyse tecrübenin yasi yoktur. zaman her seyin ilaci.

• Aynı anda boşalmanız gerekmez. Sen bit önce sonra konuşabilecek duruma gelince sen de onu bitirirsin.

• inlemen konuşmandan daha fazla tahrik eder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...