• Sor
  • Bence

Birlikte ilk duş deneyimi. Ne yapılır, nasıl olur?

öhöhöm, şimdi efendim bu haftasonu erkek arkadaşımın sınavı var. ben de onu rahatlatmak için sürpriz yapıyım istedim. ne zamandır istediği bi birlikte duş alma durumu vardı, ben kaç zamandır erteliyodum bunu. ama bu haftasonu hem onun gerginliğini alsın hemde biraz eğlenelim diye yapmaya karar verdim. yalnız daha önce hiç bir erkekle duşa girmedim ben şimdi ne yapılır, nasıl olur, nelerden hoşlanırlar bana bi yardım edin bi fikir verin bakıyım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• duşta her birbirnizi güzel bi köpükleyip yıkayın tertemiz oldukta sonra orala başlayın. nasıl olsa tertemiz istediğiniz gibi yalamak öpmek serbest=)

• en güzel yanıda bu galiba

• Öncekileri Göster
    • duşa girmek onun fikriydi,kırmıyım yazık geriliyo zaten

• hımm o zaman duşta herhangi bir pozisyonu deneyebilirisiniz. doggy yi filan. ıslak ortamda size haz verecektir sesler filan=)

Erkekler Ne Diyor 46

• fantastikkkkk

• Kesele

• Deneyeydik iyiydi.

• ah canım

• önceikle saki ol herşeyi doğal akışına bırak muhtemelen senin bişey yapmana gerek kalmaz erk arkadaşın halleder sen sadece duşa gir. evet dedikleri gibi cokta matah bişey değil duşş bunuda bil.

• Duş duş dediğin varya donmaktan başka bişey değil.İki elleme iki yalama sonradan tir tir titriyon zaten :D

• Vay beee :)))

• Yere sabunun düşerse eğilip alma, lan dur yok yanlış tavsiye, sen eğil al sabunu yerden.

• hahahahah

• Sabuna basmayın sakın..

• yaşın daha 18,şimdiden bunları dusunuyorsan 25 ine geldiğinde neler yapcksın allah bilir

• hayal kırıklıgına hazır olun. oyle aman aman bır sey degıl ama deneyın gorun. tecrube edın. 2. sefer ıstemeyeceksınız :) ben ılk denememde bu mu lan demıstım. yukardan dokulen sular altında beklenen olmuyor

• İleanı devirmeyinde.

• mantıklı cevap yazan yok anlaşıldı ben dicemben duş'a bi kere girdim kız arkadşımla ama böle bi fantazi için degildi :So yüzden bırak kendini ona o kadar onun rahatlamasını istiyosan o sana hüner göstersin.

• sınavı olan o,hüner göstericek olanda benim

• emin ol o halleder .d

• gir dusa fantaziniz yasayın iste

• olur,öyle yaparız

• head and shoulders al garanti olsun :D

• her türlü duş jeli,köpük ihtiyacını karşıladım ben bugün

• owwww bu bana yeterdi şahsen başka bşy yapma. soyun atla suya ;)

• valla köpükleyin birbirinizi gerisi zaten gelir hele sen bi gir sabuna dikakt et ama mazallah kayar düşersiniz:):):)):):

• önce bir dudaklarından öpüp merhaba de, iyice ıslan sonra oral makbuldür. gerisi zihninin karanlık ve aydınlık kısımlarının savaşıdır dostum iyi olan kazansın

• oralla başla diyosunuz,tamamdır,teşekkürler

• önce onu duşa gönder sonra sen gir ama

• yardımcı olsam mı :)

• haaha teklif bu galiba,sözlü olarak yardım istiyorum yalnız

• :)

• Yerleştirme Geçirme Sınavı sınavı olcak merak etme :)

• Doğaçlama çok iyi gider ;)

• duşta sevişmek kişiye özel bir fantezidir sıcak suyun altında oral yapmak başkadır bence oraldan hoşlanabilir ikincisi alan dar olduğu için her iki tarafın pozisyon bulabilmek için çeşitli hallere bürünmeside ayrı bir zebklidir :))

• Okşaşın.. :D

• sabun yere düşerse almaya kalkışma.

• Hayal gücüne bırak bence. Boşver ayrıntıyı... :(

• Alışıktır erkek arkadaşın banyo fantazilerine...Acemilik çekmezsin :)

• bence o gayet alışık,sorun bende

• yapmaya kararlıysan; kararlısın... çok umursama rahat takıl :)

• Çok güzel bir deneyim de olabilir. İşler boka da sarabilir o anda bu durumda biraz olurunu bırakmak gerek sanırım

• kendin yıkanamıyormusun neden erkekle gireceksin :D

• ilklerin en kötülerinden olucak şimdiden alış.alıştıktan sonra ilki kötü sonrası güzel olucak

• uww sıcak bastı bir anda burayı fantezi güzel kese at manitana:)

• daha önce sabunlu penis okşadın mı :)

• kopkop :)))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• Sakın bunu ona bu hafta yapma bak..Çocugun aklı maklı uçar.. Bırak sınavdan sonra

• Küveti köpürt, mumları yak, şarabı aç belki gül yaprakları da olabilir. Küvete girip çağır gerisi gelir.

• Bi sor önce küvet var mı yok mu.. :)

• Öncekileri Göster
    • Başka türlüsü çekici gelmiyor işin aslı zaten bana :)

• Kız bunları yapana kadar sınav saati gelir :D

• Akışına Bırak ::::)))Zaten duşta herşey kendi yolunu buluyor :)

• şimdi canım ben yaptm.önce ışığı kapa vemum yakgüzel koulu bi duş jeli al. duş gülüne dök otrun duşun altına yA da üstten su akarken ayakta seni kucaklasın.köpükle mükemmel oluyooo

• çok güzel bi şey bu sevgilimle arada giriyoruz duşa üstümüzdekileri çıkarmadan, yavaşça soyuyoruz öpüyoruz birbirimizi neyse :D sana tavsiyem sınavdan sonra yap bunu ödül gibi. sınavdan önce yaparsan sınavda aklına gelir hep:D sonuçta sevgilin bunu uzun zamandır istiyomuş:D

• +1 aynen

• +1

• o sınav batar .. :) aferin ya birileride mantıklı bişe yazmıs :DD:

• çok güzel bi başlangıç, erkek arkadaşın yön verir -sen yeterki rahat ol bırak kendini onun kollarına, istediğini yap ve istediğini yaptır.

• bnce akısına bırak hersey kendılıgnden gelısıo

• Oha sevgilin bu soruyu sordugunu gorse terk eder seni.

• Aramızda halledelim <3

• Öncekileri Göster
    • bız gorduk senı. ip adresınden yerını tespıt edıp dus kopugu jelı falan gonderıcez.

not:bir dost :P

• tamam canım

• Daha önce hiç sevgilimle duj almadım :(( Nasıl bi duygu biraz açar mısın?

• bende almadımki soruyorum işte :D

• Öncekileri Göster
    • barabar dujjj... :) o kadar da ozenmeyın, fılmlerdekı gıbı olmuyor

• duj ne amk :D dujaa kabin gibi .D:D

• her genç kızın hayali<3

• hadi bakalım,ben ilk adımımı atıyorum darısı ba&#351;ınıza

• biz de kararla&#351;tırdık haftaya cıpcıp yapcaz :)

• hayırlısı hahha

• Hayatim beraber dusa girince hersey kendiliğinden olur biter zaten :)) masaj yapar gibi hafif dokunuslarla sabunlayarak oksa vücudunun her noktasını diyelim alla alla ;)))

• sapıkca o soru o niyetle sorulmadı :))

• Öncekileri Göster
    • valla sorunun alanı zaten cinsellik,bi&#351;ey diyemiycem :D

• Deme zaten saksıyı calistir :)) fantazin konu&#351;sun ;d

• dus degilde banyo yapmistikküveti doldurduk o uzandi bende onun üstündeydim onun icin güzeldi tabi sicak suyun icinde disarda kalipta soguktan donan bendim

Yükleniyor...