Sert sevişmeye başladı, beni korkuttu.

Sert sevişmeye başladı, beni korkuttu.Sevgilimle sevişirken çok sert davranıyordu. Beni korkutuyorsun dedim. Kork ben seni ne kadar istiyorum... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Adam biraz fazla arzulamış ve zarar da vermemiş,bizim kız da korkmuş ama görmemiş ve paylaşmış,neden abazalık yada ruh hastalığı olsun ki bu,herkes zaman zaman bu şekilde sevişir,bunun sebepleri de farklıdır,kimisi bu şekilde sevişmekten hoşlanır,kimisi hafif dokunuşlarla,kimisi döver küfür eder,kimisi dudaklarıyla okşayarak elleriyle hissederek rahatlatır,sadece nasıl zevk aldığına bağlı,belli ki kız da tecrübesiz ve ürkek... Arkadaşlar bilmiyorum farkındamısınız ama ilişkiler hakkında yorum yapıyoruz ve bu insanların kendi hayatı bırakında karakterleri onlar çözsün,aşırı derece de açık bir şekilde rahatsız edici davranışlar sergileyenlerin paylaştıgı onlarca konu var neden onlar ruh hastası olmuyor... Yada neden cinsellik başlıgı altında açılan onlarca sapık paylaşımlarımız varken buna herkesi katıyorum... Neden bizimki ruh hastalıgı ve abazalıktan kaynaklanmıyorda bir insanın sevgilisi burda yokken onun hakkında pat küt olur olmadık şeyler söyleyebiliyoruz... Saygı duyalım biraz bence... Çok değil biraz...

Soran beğendi
    • kardeşim bahsettigimle bahsettigin aynı şey degil sert sevişmekle sert sevişmek arasında farklılık var iki tarafın istedigi kabul ettigi şeyden bahsetmiyorum tek taraflı olmasından bahsediyorum

• Öncekileri Göster
    • evet gercekten burda okuduklarımdan etkılenıyorum ıster ıstemez..

• ben genede sana katılmıyorum:)