Sert sevişmeye başladı, beni korkuttu.

Sert sevişmeye başladı, beni korkuttu.Sevgilimle sevişirken çok sert davranıyordu. Beni korkutuyorsun dedim. Kork ben seni ne kadar istiyorum bilemezsin, 1 aydır bunu düşünüyorum, seni düşünüyorum seni istiyorum falan demeye başladı.. Bir ilişki olmadı ama gözü dönmüş gibiydi, gerçekten korktum o an bana bişey yapacak diye. Erkeklerin bazıları bu şekilde bir sevişmeden mi hoşlanıyor yani sert bi şekilde?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Adam biraz fazla arzulamış ve zarar da vermemiş,bizim kız da korkmuş ama görmemiş ve paylaşmış,neden abazalık yada ruh hastalığı olsun ki bu,herkes zaman zaman bu şekilde sevişir,bunun sebepleri de farklıdır,kimisi bu şekilde sevişmekten hoşlanır,kimisi hafif dokunuşlarla,kimisi döver küfür eder,kimisi dudaklarıyla okşayarak elleriyle hissederek rahatlatır,sadece nasıl zevk aldığına bağlı,belli ki kız da tecrübesiz ve ürkek... Arkadaşlar bilmiyorum farkındamısınız ama ilişkiler hakkında yorum yapıyoruz ve bu insanların kendi hayatı bırakında karakterleri onlar çözsün,aşırı derece de açık bir şekilde rahatsız edici davranışlar sergileyenlerin paylaştıgı onlarca konu var neden onlar ruh hastası olmuyor... Yada neden cinsellik başlıgı altında açılan onlarca sapık paylaşımlarımız varken buna herkesi katıyorum... Neden bizimki ruh hastalıgı ve abazalıktan kaynaklanmıyorda bir insanın sevgilisi burda yokken onun hakkında pat küt olur olmadık şeyler söyleyebiliyoruz... Saygı duyalım biraz bence... Çok değil biraz...

• ben genede sana katılmıyorum:)

• evet gercekten burda okuduklarımdan etkılenıyorum ıster ıstemez..

• Tek taraflı olur veya olmaz,tamam ama bunun sapıklık yada abazalıkla bir alakası oldugunu sanmıyorum,sonuçta o yatağa sevişmek için giren iki kişi... ilk deneyimleri birlikte,böyle konusarak belki de cok iyi geleceği olan bi ilişkiye zarar veriyo gibi olmuyomuyuz,böyle hassas konularda bir kadının dışa bağımlı oldugunu dusunuyorum her duydugu her gördüğü her okuduğu onu etkiler ... Ben oyumu çekimser kullanıyorum :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• kadınların bazılarıda sert sever :D

• bu çok pono izlemekten ve abazalıktan kaynaklanıyor cocuk seni arzulayıp duruyor demek ki baksana o coktan işi bitirmişş bile

• yani kuru yersen gaz yapar, bu da öyle birşey sadomazoşist yanını tetiklemiş olabilir. baktın ki üstüne geliyor, altta kalanın canı çıksın :) vurcan kırbacı vurcan kırbacı aklı başına gelsin ^___^

• azdırırsan o kadar olacagı budur :)

• Abazanlık ve hardcore izlemekten oluyor bunlarElini aağını bağlayıp bdsm takılın düzelir :)şaka bir yana sertleşmenin de bir adabı olmalı, duruma uygun olarak sertlik ve aşırı şehvetlilik güzel olabilirken, her zaman kadının dur dediği yerde durmak gerekir. Yoksa bir daha düz duvara çarpar. Sence senin sınırlarına uyabilicek mi? Sanki bana abazanlıktan böyle kendini kaybetmiş gibi geldi ama tabi olayın içini bilmiyorum.

• Davranışları ve sözleri sevgilinin seksi arzulamasının hangi derecede olduğunun göstergesidir.Senin düşüncene göre kötü birşey olmadığına göre sorun yok. :)

• Karşı tarafı o atmosfere sokarken olacakları hesaplamalıydınız :):):):)

• Yanlış anlıyorsam düzelt lütfen.sanırım sen bakiresin ve o gözü dönmüşlükle umursamayıp yapacak diye korktun. soru bu ise fazla coşkunluk belki sıkıntı olabilir.diğer yandan ise. zaten birliktelik yaşayan çifler için her türlüsü gereklidir. bezan bir tavşan yumuşak ve sakin öpüşmeler eşliğinde birlikte olursun,bazende hard girersin olaya. bol şaplaklı ( spank) ve dörti talking eşliğinde.hepsi kendi içinde güzeldir.

• Sert sevişmekle alakası yok. Abazan kimlik açığa çıkmış hepsi bu. :)

• Tamam sert sevişebilir ama 'kork, ben seni ne kadar istiyorum bilemezsin, 1 aydır bunu düşünüyorum', gözünün dönmesi.. falan bunlar hep abazanca ifade ve davranışlar.

• bahsettiginin ne kadar agır olduguna bağlı ışıkmelek kaynar hanım

• ne alaka abazalıkla canım benim eski sevgilimde böyleydi.

• Yahu evlenmeden adamın evine gidilmez. Gidersen başına her türlü iş gelebilir. Ondan sonra ağlayacağına adamın çok ileri gidemeyeceği yerlerde takıl derim.

• Öhhh oda iyimiş. :) Ne diyim işte tek yakalanma. Evde falan illa birileri bulunsun. Yoksa bi bakmışın çıtlatmışlar. Bahane olarak da çok istiyordum gözüm döndü diye duygu sömürüsüde yapabilirler sonradan... Giden gider ama...

• bn gıtmedım o gldı. kendı evımden baska da hıc bır yerde bırsey yasaamam asla

• bence tam bir ruh hastası yada azgınlıktan ölmüş bir abaza böyle saçmalık mı olur

• derdim sizi ürkütmek degil sadece klasik bir laf vardır kaybedilenin degeri kaybedilince anlaşılır bilmem anlatabildim mi

• bk evlenene kadr kımseyle beraber olmak ıstemıyorum zaten ne kadr aşık olsam da.. ama sevısmye bu sekılde katı bakmıyordum mutlu da oldum yasyınca. yorumlarınız benı daha cok urkuttu sevgılıme nasıl bakcagmı duusunuyrm su an

• daha iyi en azından cinselligi dogru zaman da yaşamayı ögrenirsiniz kızlıgınızı kaybedene kadar merak edilir kaybedilince ve ayrılık gelince vay ben napacam demek yerine hiç yapmamak yapacaksan da yaptıktan sonra ayrılık geldigin de evlendigim de napcam dememek gerek

• Öncekileri Göster
  • karşındaki kişi ilkkez birisyle öpüşüyorsa heyecandn buna hasret kalışından istemyerek seni korkutmuş olablr...

• haha sevgilinin dediklerini okurken baya güldüm sende onun ilkiysen merka etme yatakta 20 sn sürmez sertliği :))

• :))

• sert sevismeden hoslanmakla bu durum farkli, bakireysen seni korkutabilirdi bu durum tam iliski olmasa bile. sanirim cok tecrubesi olmadigindan genc arkadas biraz irade sorunu yasiyor

• iradesine hakim olup kadinlarin tepkilerini daha tahmin edebiliyorlar. ama vur kac yapanlardan bahsetmiyorum onlar zaten umursamazdir. ama daha ilk seferlerde urkutmus neredeyse kizi ileride sorun yasarlar bu gidisle

• cok iliski yasamıs kisiler mi iradesine hakım olabiliyor o durumda?

• hıc kımsyle bırlıke olmadım daha ılk sevıstıgım ınsan da ılk sevgılım ıste su an bahsettıgım kısı. bnde onun ıcın ılkım. gercekten korktum ama

• sert iyidir yerine göre :))

• evet bazı erkekler sert sevişmeden hoşlanır bu onun abazalık seviyesine gore değişir. bazılarınında fantazisi boyledir.

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgilimde bni öperken bir sefer saçımı çekmişti ama canımı yanmıştı o zamn dedimki yapma öyle canımı yakıyosun kendine gel sen ali ben elif uçma dedm

• istemiyosan zorla yaptırma böyle bişi derim

• yani bunu sen istemediğin halde yapdıysa çok yanlış...ama senin öyle hoşuna gideceğini düşünmüş olabilir..ama hata etmiş..bazı kızlar bunu sever..sanırım artık erkeklerde nasıl davranacağını şaşırdı..yavaş davransa olmuyor sert davransa olmuyor..biz kızlarda çok farklıyız..benim sevdiğim şeyi sen sevmiyorsun..ama tabi oratmada bağlı..ilk defaysa korkutabilir...uzun zamandır sevgiliysen korkmaman gerekirdi..

• uzun zamandır beraberız ama ılk defa bunu yasıyoruz. yanı bnm hayal ettgım gıbı degıldı acıkcası ılk oldugu ıcın bn bıraz daha romantık yumusak olmasını ısterdım..

• ben sevgilime demiştim biraz daha sert davranabilirsin diye. o da güzel :))

• Sen böyle anlatınca aklıma hemen Ayşe Hatun Önal'ın Çeksene elini kırıncan mı belimi şarkısı geldi :D:P

• Ne yapıyorsun hayvan deseydin ya :)

• Ne diyorsun ,bir kaç yerini incitebılır bile :)))))

şaka bır yana hoşlanmadığın bir şey yapmasına izin verme derım

• haha bır dahakıne soylıcm bunu sert sevısmekten hoslanan bu laftan da hoslanır herlde :D

• Aklıma Issız Adam'daki o sahne geldi. Belki aynen ondan öncesi yaşadıkları o şekildedir, senden de onu bekliyordur.Ama seni rahatsız ettiyse, yanaşma derim daha

• etmus haklı olabilir evet

• sen kontrolu alirsan sonuna kadar gider o :D ayrica deneyimsiz genelde korkar hem de 1 ay tanidigi adamdan bir dur sonra gorursun kontrolu

• öyleyse ıssız adamdaki dger sahne gıbı kontrolu elıme almalıyım :))

Yükleniyor...