Iyi oral seks nasıl olmalı?

o bunu cok istiyor ama bilgim yok.yardııııımm !neler hoşuna gider nereye odaklanmalıyım vs.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 19

• kızlar dibine kadar anlatmıs :)

• Bununla ilgili video ve makaleler var yardımcı olur.

• malafataaaaa

• ısırma yeter.

• İyi olmalı.

• aşağıda bi byan arkadaş mükemmel bi şekilde anlatmış erkeğe nasıl yapılır ben tarif edemiycem :)

• Cüccüğünün cicisine odaklan

• Bak şöyle yap, önce dudaklarını aç ve penisi içine al sonra dudaklarını kapa.Sonra başla dudaklarınla ona masaj yap dillerinde içinde onu fırçalasın dursun.Fışkıracağını anladığın an onu ağzından çıkart... mesele bitmiştir.

• Ya sen içinden geldiği gibi yap bence.Zaten partnerin seni yönlendiricektir

• erkek penisinde önemli kısım önüdür.kılcak damar sayısı oldukça fazla olan penis ucu ile ilgilen ve dişlerini sakın değdirme

• dişlerini penise degdirmemeye calış zevkten ucak bunu yapmassan

• bir koltoga oturt partnerini , önünde çömel aleti al eline kşa biraz küçük öpücükler at dilini gidısında gezdirr aletin yani tam deliğine dil at sonra başını al agzına al al alll al şimdi yavaş yavaş çıkar çıkar çıkar şimdi tekrar sok ,vantuzlaaa bunları yaparkende gözlerine bak yumurtalarla oynamayı unutma ,hala patlamadıysa elinle devam et

• bende şukuladım :D

• şukuladım :D

• gözlerimin içine bakarak yapılması beni mutlu eder..bir de final çok iyi olmalı...eğer ben yapıyorsam bu konuda hemcinslerime taktik vereceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz :) çünkü benim stilim çok farklı :)

• dişlerini çok fazla temas ettrme.dilini iyi kullan

• dişlerin değmesin dikat et :D

• bir kere içten yapmalısın öncelikle kendini vemelisin:))

• zevkle yaptıgını hıssetmelıyım.

• Art of Blowjob diye yaz google'a. Videolarını bulursun belki...

• Benim ki az şekerli olsun.

Kızlar Ne Diyor 4

• dondurma yalar gibi yala

• bence göz kaşla okadar alakası yok.kendi düşüncelerimi söyliyeyim ilk başta iğrenmemelisin ki içten yapabilesin pek içim kaldrmıyo dersen onu çok sevdiğin bişeymiş gibi düşün belki yardımı olur :))ilk normal bi yalamayla penisi iyice kaygnleşmasını sağla sonra ağzına gayet sıkmadan gevsek bi şeklde al ama çıkartırken elinden geliğince dudaklarınla basınç yap yani vakkumla başka bi değimle eminim hoşuna gider normal git geller falan yap sonra en canlıcı yer olan yumrtalklarından başlatıp penis ucuna doğru yala sonra ucundan yumurtalklarına doğru yumrtlklarını em haff buna hç bir erkek dayanamaz bence .dilini penisin ucunda gezdir kaygan olmak sartyle elinide kullanabilirsn yelerken bi yandan ama bnce erkekler elinden çok dudaklarını hissetmeyi arzularlar herhalde :)

• karasvalye denen arkdaş insanları yargılamak sana kalmadı arkadaşım sorulan soruya cevap verdik ayrıca insanın kişiliğini ne benm nede herhangi bikız yada arkeğin sex hakkındaki düşünceleriylede yorumlayamazsın ilişki çok farklı bişeydir tabi anlayana ..

• Sen bir harikasından yaa offf neysin öyle baştan çıkarsın beni okurken s i k i m öyle böyle bi kalktı ki yaa

• Artı verdim

• Öncekileri Göster
  • Penisiyle oynayin, Penisi elinizle tutun ve sağa, sola, yukarı, aşağı hareket ettirin. Yanağınızı uzatıp penisle yüzünüze hafif darbeler atın. Bacaklarınıza sürtünen bir kedi gibi yanağınızı penise sürtün. Herif perişan olacak :) Sonra bir arabanın vites kolu gibi penis başını avucunuzun içiyle tutun ve 1, 2, 3, 4, 5 ... vites değiştirin. Boşa alıp sağa-sola sallayarak boşa aldığınızdan emin olun. Penisin üzerine eğilerek göğüs uçlarınızı penise değdirin, sağa sola sallanarak göğüslerinizle O'nu dövün. En sonunda da, eğer saçlarınız uzunsa saçlarınızla penisi okşayın.

• 2ay

olağanüstü

• acayip saçma :S

• yoo bizzat kendim yapiyorum, izleme geregi de duymuyorum.

• Öncekileri Göster
  • gözlerinin içine bakarak yap bu çok önemli bittiği andır.diğer detayları yazamıycam burda.i

• hiç bişey

• selin napıyosun ?

• Savaş link beni aştı çok ağır geldi.hemen geliyorum psikolojik desteğe

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...