Hep erkeklerin penis boyu konuşuluyor sitede peki kadınların vajina derinliği kaç cm?

bildiğim kadarıyla 7 cm 9 cm arasında değişiyor diyolar doğruysa hep penis konuşuluyor bu sefer değişiklik olsun dedim

Güncellemeler:
7 cm 15 cm arasında değişiyormuş okudum bir yerde yinede sorayım dedim uzmanlar öyle yazmış doktorlar
bıktım penis sorunlarından değişiklik olsun dedim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler nasıl uyarıldıkça penisi kalkıyosa kadınlarda uyarıldıkça içerideki kanal inik durumdadır yumurtalar kendini yukarı çeker ve kanal uzamaya kalkmaya başlar

• çok tşk

Kızlar Ne Diyor 10

• ölçmedim ama valla 14-16 cm i rahat alıyosa daha da dibi varsa iyi bir derinliğe gidiyodur bence :)

• Senin vajinanın derinliği ile benim penisimin uzunluğu aynı o zaman ama bir denemek lazım tabi.

• yani 30 cm olmasın d

• bende bişe sorabilirmiyim benim kızlık zarım bozulmuyor kmseyle ilşkye girmedim daha önce okduklarıma göre 2 3 sn içerdeymiş zar ama benim parmağım komple girior ama kan faln yok yani nie acaba

• kızlık zarı kimisinde hamilelikte bozulur kimisinde çok serttir hemen yırtılmaz o zar

• ayna al eline ve iyice incele zor belli olabiliyor. ayrıca derdin ne patlatmaya çok mu meraklsıın. :) son durum ne 8 ay olmuş. :)

• parmakla zarar görmez diye biliyorum...

• Öncekileri Göster
  • boymu vericen

• derinlik vericaksin derinlik ver

• olabilir d

• Oha ahaha :D cetvel mi sokcaz bu ne :D hic aklima gelmezdi :)

• biz çetvel ölcüyoruz ama d

• :)

• bizim ölçüyü siz erkekler almıyormusunuz ne soruyorsunuzki)

• ben alamadım ölçü mölçü

• :)) yag koymak lazim icine

• uyarılmamış vajina 6-14 cm arasındadır uyarılmış vajina 17-22 cm

• at yalanı seveyim inananı :D

• yok sana bieşey dediğim yok penis boyu karşılaştırma yaptım sadece vajina derinliğini

• şimdi ne demeye çalıştın anlamadım soru sordun cevapladık işte aaa!

• Öncekileri Göster
  • bilmiyorum ölçmedim .:))

• bence 7 cm 10 cm arasındadır

• tamam :)

• bekliyorum güzel haberlerini d

• Öncekileri Göster
  • Iki günde bir vajinama metre sokmaya başladım :) bu soru iki günde bir sorulmak zorunda mi :) 7 -8 cm derinliği var dibini bulan henüz yok olmadı olmayacak

• Senin vajinanın derinliği ile benim penisimin uzunluğu aynı o zaman çünkü hiçbir vajina tümünü içine alamadı alamazda ama denemek lazım tabi nasıl olsa denemesi bedava değil mi.

• @napolyon dostum vajinalar otomasyonla üretilmiyor hepsi standart olmak zorunda değil :))

• ;99

• Öncekileri Göster
  • hobaa bir de bu mu çıktı şimdi :D

• vajina çeşitleri

• sırada ne var merak ediyorum :D

• gülme

• Öncekileri Göster
  • hahah nasil olculuyomus ;0

• gizliği kaldırdım arkadaşım sohbetin çok güzel eğlencelisin kendinle barışık istersen ekleyebilirsin

• ama benim burda oturduğum kide sorun olmuş bisiklete biliyormusn kız kan gelmiş organında enlendiği adama dese inanmaz

• bi kere abimin bisikletine bindim bayir asagi sueken dustum ama bacak arama geldi oyle cok acidi kanadi felan. Annem bakti resmen bir sey oldu mu die...Benimki de dvar gibi sagman cikti Sonra yasak etti bana bisiklet yok die. gupguzelim bisikletimi kardesime verdiler. Herkes bisiklet surerken ben bakardim... Yahu bisikletten dustum desem kim inanirdi :) kimseeee neyse sorun yok yola devamm..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunu tıp bile çözememiş :D Aga sonu belli olmayan yerlere giriyoruz dikkat ! :DD

• penis boyu önemli değildir önemli olan kadın organına uygulanan baskıdır arkadaşlar öğrensin artık ülkem insanları bunları.

• dewasa zenciler bile köklüosa hiç hesplama işlerine girmicn kardeşm :) sadece anı yaşa ;)

• boot musunuz be kardesım her gun aynı soru.vajınanın derınlıgı sondaj yapan penıse baglıdır. :)

• hani araba yağına bakmak için bi çubuk olur ona göre yağı varmı yokmu anlarsınya, o çubuk gibi bişi olcak dürtecekler :D

• gençler bu soruyu haydar hocama sorun...

• bazen görüyorum burda yazlığı var yine deng gelirse sorayım

• kişiden kişiye göre değişiyor...

• bence kişiden kişiye göre değişiyor ama 15 cm le kalmaz diye düşünüyorum..o zaman büyük penisliler zevk almaz...kendimden biliyorum bunu..

• kesinlikle gördüm zaten uzmanlardan okudum 7 cm 15 cm arasında yazıyor

• 9 mil veya 7 fersah, 3 günlük kuş uçuşu mesafesinde .derinliği boşver.zevkin derinliğini ölçebiliyormusun bir vajinayla o öenmli

• güzeldi

• dibini bulmak uğruna ne savaşlar çıktı, kimse buldu mu...

• iste korkulan da oldu artik olayi buraya da tasidik...bu soruyu soran arkadasi alkisliyorum...hadi arkadaslar hepberaber alkislayalim...

• çok tşk

• helal olsun :)

• baktım hep penis hep penis onlara inat sordum bu soruyu

• 20 cm den az değil

• evet haklısın d

• bendede var öyle bi kaç arkadaş boş salla mutluluğa bak

• aynen bencede kız arkadaşlarımda öyle diyor uzun olsada 2 kere gircık neye yarar değişik pozizyonlar falan dedi bunu diyen normal arakadaşım sevgilim değil ama herşey konuşuyoruz biz

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...