Hep erkeklerin penis boyu konuşuluyor sitede peki kadınların vajina derinliği kaç cm?

bildiğim kadarıyla 7 cm 9 cm arasında değişiyor diyolar doğruysa hep penis konuşuluyor bu sefer değişiklik olsun dedim

Güncellemeler:
7 cm 15 cm arasında değişiyormuş okudum bir yerde yinede sorayım dedim uzmanlar öyle yazmış doktorlar
bıktım penis sorunlarından değişiklik olsun dedim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler nasıl uyarıldıkça penisi kalkıyosa kadınlarda uyarıldıkça içerideki kanal inik durumdadır yumurtalar kendini yukarı çeker ve kanal uzamaya kalkmaya başlar

• çok tşk

Kızlar Ne Diyor 10

• Iki günde bir vajinama metre sokmaya başladım :) bu soru iki günde bir sorulmak zorunda mi :) 7 -8 cm derinliği var dibini bulan henüz yok olmadı olmayacak

• tanımak isterdm seni

• Öncekileri Göster
    • @napolyon dostum vajinalar otomasyonla üretilmiyor hepsi standart olmak zorunda değil :))

• Senin vajinanın derinliği ile benim penisimin uzunluğu aynı o zaman çünkü hiçbir vajina tümünü içine alamadı alamazda ama denemek lazım tabi nasıl olsa denemesi bedava değil mi.

• ölçmedim ama valla 14-16 cm i rahat alıyosa daha da dibi varsa iyi bir derinliğe gidiyodur bence :)

• yani 30 cm olmasın d

• Senin vajinanın derinliği ile benim penisimin uzunluğu aynı o zaman ama bir denemek lazım tabi.

• bende bişe sorabilirmiyim benim kızlık zarım bozulmuyor kmseyle ilşkye girmedim daha önce okduklarıma göre 2 3 sn içerdeymiş zar ama benim parmağım komple girior ama kan faln yok yani nie acaba

• kendin bozmuş olabilirsin,kimisinden hiç kan gelmez diye biliyorm bu 1. 2.olarak kimi bayanın kızlık zarı doğum esnasında bozulurmuş çok geride olduğu için.

• Öncekileri Göster
    • ayna al eline ve iyice incele zor belli olabiliyor. ayrıca derdin ne patlatmaya çok mu meraklsıın. :) son durum ne 8 ay olmuş. :)

• kızlık zarı kimisinde hamilelikte bozulur kimisinde çok serttir hemen yırtılmaz o zar

• boymu vericen

• olabilir d

• derinlik vericaksin derinlik ver

• hobaa bir de bu mu çıktı şimdi :D

• napacan bıktım penis sorularından değişiklik olsun dedim

• Öncekileri Göster
    • sırada ne var merak ediyorum :D

• vajina çeşitleri

• bilmiyorum ölçmedim .:))

• hım yakında ölç d

• Öncekileri Göster
    • tamam :)

• bence 7 cm 10 cm arasındadır

• Oha ahaha :D cetvel mi sokcaz bu ne :D hic aklima gelmezdi :)

• :)

• biz çetvel ölcüyoruz ama d

• hahah nasil olculuyomus ;0

• biz nasıl ölcüyorsak sizde ölçün yaniiii

• Öncekileri Göster
    • ama benim burda oturduğum kide sorun olmuş bisiklete biliyormusn kız kan gelmiş organında enlendiği adama dese inanmaz

• gizliği kaldırdım arkadaşım sohbetin çok güzel eğlencelisin kendinle barışık istersen ekleyebilirsin

• bizim ölçüyü siz erkekler almıyormusunuz ne soruyorsunuzki)

• :)) yag koymak lazim icine

• ben alamadım ölçü mölçü

• uyarılmamış vajina 6-14 cm arasındadır uyarılmış vajina 17-22 cm

• 17 22 cm 100 erkekte 9 kişide var biliyormusun peki 100 erkekte penis boyu 8 cm 16 cm diğer 19 kişi 8 cm altında olan var ve 16 büyük olanlar var 19 yarısı 8.5 yapar

• Öncekileri Göster
    • yok sana bieşey dediğim yok penis boyu karşılaştırma yaptım sadece vajina derinliğini

• at yalanı seveyim inananı :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunu tıp bile çözememiş :D Aga sonu belli olmayan yerlere giriyoruz dikkat ! :DD

• 9 mil veya 7 fersah, 3 günlük kuş uçuşu mesafesinde .derinliği boşver.zevkin derinliğini ölçebiliyormusun bir vajinayla o öenmli

• güzeldi

• dibini bulmak uğruna ne savaşlar çıktı, kimse buldu mu...

• kişiden kişiye göre değişiyor...

• kesinlikle gördüm zaten uzmanlardan okudum 7 cm 15 cm arasında yazıyor

• bence kişiden kişiye göre değişiyor ama 15 cm le kalmaz diye düşünüyorum..o zaman büyük penisliler zevk almaz...kendimden biliyorum bunu..

• penis boyu önemli değildir önemli olan kadın organına uygulanan baskıdır arkadaşlar öğrensin artık ülkem insanları bunları.

• dewasa zenciler bile köklüosa hiç hesplama işlerine girmicn kardeşm :) sadece anı yaşa ;)

• boot musunuz be kardesım her gun aynı soru.vajınanın derınlıgı sondaj yapan penıse baglıdır. :)

• hani araba yağına bakmak için bi çubuk olur ona göre yağı varmı yokmu anlarsınya, o çubuk gibi bişi olcak dürtecekler :D

• gençler bu soruyu haydar hocama sorun...

• bazen görüyorum burda yazlığı var yine deng gelirse sorayım

• iste korkulan da oldu artik olayi buraya da tasidik...bu soruyu soran arkadasi alkisliyorum...hadi arkadaslar hepberaber alkislayalim...

• baktım hep penis hep penis onlara inat sordum bu soruyu

• helal olsun :)

• çok tşk

• 20 cm den az değil

• harbimi

• Öncekileri Göster
    • bendede var öyle bi kaç arkadaş boş salla mutluluğa bak

• evet haklısın d

Yükleniyor...