• Sor
  • Bence

İlk ilişkiden sonra neden bu kadar acı çekiyorum?

Sevgilimle geçen hafta sonu cinsel ilişkiye girdik fazla detaya girmek istemiyorum.İlk birleşmede bekaretim bozuldu.Daha sonra bir kaç kez daha ilişkiye girdik.İlişki sırasında biraz canım acısada çok zevk aldım.En son birleşmem pazar akşamı oldu. Bu gün çarşamba aradan 3 gün geçti ama birleşme sonrası kasıklarımda oluşan ağrılar geçmedi yürürken oturup kalkarken canım çok acıyor.Bu normal bir durummu her ilişki sonrası olurmu yoksa ilk ilişki diyemi oldu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Aceleci davranıp yeterince ıslanmadan ilişkiye girmişsiniz bu da tahrişe neden olmuş.Birde vaji kaslarında alışık değil kasılmalar ondan da olur.biraz ara verin ve sende kegel egzersizleri yap kendin daha rahat edersin.

Erkekler Ne Diyor 19

• acı geçici

• ilk ilişki oldugundan we arkadasından sık sık yaptıgından sorun yok

• normal diye biliyrm ben daha önce öyle söylemişti bi kız bana 1 hafta civarı sürmüş ;)

• Adam iyi pompalamış :D

• Ilk ilişki zamanlarin bir süre sonra geçer normal her kız da olan birşey korkulacak birşey YOK BENIM Bildiğim

• ilşki sırasında vajinada ıslanma oluyormu birde partnerlerinin penisleri normalden büyükse oda ağrı yapar kolay gelsin

• otur 20 tane mekik çek 1 hafta karnın kasılır durur..bu kadar basit.vücudunun alışık olduğu hareketlerin dışında birşey yaptın zamanla geçer dert etme.birde abanmasın hayvan gibi biraz kibar ve yönetimi sana verirse pek sorun yaşamazsın.

• bağdatta yeni bi kanun çıkmış herkes eşinin yanında bi kadınla daha evlenmeye mecburmuş ,evlenmeynin kellesi gidicekmiş yasaya göre bağdat valisi hanımıyla anlaşıp yaşlı bi kadın alıyor karısına korkma zaten yaşlıdır bişe yapmıcam falan diyo gerdeğe giriyolar koca karı 1 saat topallayarak dışarı çıkıyorrr halkta BAĞDAT BAĞDAT OLALI BÖYLE VALİ GÖRMEDİ DİYOR:)

• devam et alışırsın.

• alışırsın diyelim. kasılıyorsun ve pişmanlıkların var.

• namus kavramına el salla

• çok zorlamışsınız arkadaşım bu ne hız böyle.ilk ilşkıden sonra bir süre ara vermezsen bu kadar acı çekmen normal bnce.sizinki abartı olmuş ilk ilşkı için.ikınızde tahmın edemedinız mı böyle sonuçlanacağını.bir süre ara ver bence vajına içi baya tahrış olmuş anlaşılan

• oha, o yuzden...ilk defa yaptiginda bir defa yapip diger gunler yapmaliydin.yani oyle yapsaydin bu kadar aci vermezdi..hala kanama falan olmuyorsa sorun yok.sadece aci varsa gecicidir gonlunu rahat tut..daha sonraki iliskilerin bu kadar aci vermez

• kanama ilk ilişkide oldu ve kanamadan sonra ilişkiye devam etmedik aradan 6 saat kadar bir zaman geçtikten sonra devam ettik

• anliyorum ama bence yeterli bir zaman degil bu.kisiden kisiye de degisir elbet..ama su an kanama olmuyosa dedigim gibi bir sorun yok rahat ol.sadece fazla yuklenmissiniz ilk seferden o kadar :)

• Bende merak ettim cevabım bulunsun takibi kolay olur.

• O ilk başlarda olur öyle.

• normaldir ilk ilişkin oldugu için zamanla geçer yumuşatıcı krem kullan

• zamanla geçer sevgilin fazla zorlamasın

• ilk ilişki de oluşan kasılmalar sizin vajina içlerinde tahriş olmasına neden olmuş bu yüzden gevşemeden ilişkiye başlamayın yeteri kayganlığa ulaştığına emin olduktan sonra vajina girişini gerçekleştirin.

• vajina içinden çok kasıklarım ağrıyor

• vajina kasları tahriş olduğundan bu acıyı duymanız normal çünkü siz korkuyla kasılan kaslar vajen girişini olduğundan fazla daralmış ve karşı cinsin başarma çabasıyla bilinçsizce zorlanmasından kaynaklanann bir durum.

• ilk ilişki kardşm olur öyle geçer zamanla :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilin içeri girmekte acele ediyorsa yeteri kadar ıslanmıyorsundur. buda kayganlaştırmaz ve sana acı verir. kayganlaştırıcı kullanmanızı ve birleşmeden önceki sevişmeyi uzatmanızı öneririm

• Zorlanmadan kaynaklı olur, ilişkiye girmezseniz 1 haftaya geçer. Diğer seferlerde de kayganlığın sağlanıp canının yanmaması için senin ıslanman lazım

• ilişkiye girmeden önce 69 yapın iyi gelir

Yükleniyor...