Crossdresser olanlara bakışınız nedir?

Crossdresserlık normal mi, sapıklık mı, tercih mi...Sizce nedir?

Güncellemeler:
Crossdresser değilim. Böyle birşey olduğunu öğrendim Sizin fikirlerinizi soruyorum. O yüzden bana hakaret edene benden bir fazlası;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İpnelikten başka bir şey değil

Öbür dünyada göreceksiniz tercihi

• nasıl hastayım böyle cnsellik vs. tarzı yerlere takılıp öbür dünya muhabbeti yapanlaraa bayılıyorumm

• haha

Kızlar Ne Diyor 6

• sevmiyorum

• çekici gelmez. fantezi meselesi .

• igrençsin .

• Sen de çok iğrençsin :)

• sapıklık olarak görmem ama hoş değil ilgimi cekmiyolar:D

• baktım :D

• :)) bak bak :D

• Ben çekerim senin ilgini sadece :D

• Sapıklık olmasa da saygı duyamayacağım bir olay.

• o ne ki kardiş?

• bir kaç fotoğrafa baktım da.. bana cekici gelmez kendi içinde yapıyorsa ve bilmiyorsam zaten sapık da diyemem ki bence sapıklık değil meraktır geçer..

• Karşı cinsin kıyafetlerini giyen kişi. Travestilikten farklı. Fetişizmin uç noktası biraz da.

Erkekler Ne Diyor 12

• 28gün

bence bir tercih... saygı duyuyorum... eski sevgilim crossdresser dı...

• 53gün

Allah kımseye vermesın bence. olurda ıcıne oyle bır ıstek gırerse bence en kadır ınanır olanımız bıle eteklerı gıyer. hersey beyınde cunku

• tabiki tercih meselesi ama çok komik oluyorlar beeee :D:D

• arkadaşım normal yaratılış sisteminin dışına çıkmak sapmaktır. yani sapkınlıktır bu. tercih denilemez.

tercih nedir normal olanlar içerisinde seçim yapmaktır. anormal olanı seçmek tercih değildir

• Ben daha söyleyemiyorum bile anlamini hiç bilmem

• biz ona kisaca hibinelik diyoruz

• yahu benmi yaşlandım yoksa benmi cahilim ne terimler çıkmış anlamını bilmediğim.

• Ben de bugün öğrendim ne olduğunu

• onun tercihi.

• Ulan giyerim bokserimi otururum aşağıya. Ne o kadın giysisi bilmem ne?

• Biraz aydınlatırmısın kardeşim ?

• o ne la hergün yeni bir b*k çıkıyor

• sapıklık değil bence .bayan elbiseleri ve bedende hoş his veren farklı kıyafetler çok hoş .çok beğeniyorum .sapıklık değil .bu hisleri yaşamasını seven sadece kendi dünyasında ve kendi içinde sever ve beğenerek yaşar .benimde sevdiğim beğendiğim bir çok kıyafet var .giymeyi ve bedenimde görmeyi çok severim .hissi çok güzel .tercih her zaman .tercih ve zevk arkadaşım

• merak ettiğin sormak istediğin konu veya düşünce varsa sor .aklında kalırsa denemek geçer her zaman aklından .ne olduğunu bildiğinde kendin doğruyu yanlışı bulursun

• ben gizlenmek zorunda olduğum için .bu bir zevktir aslında .her insanın zevkleri hisleri kendine özeldir .alay eden arkadaşlar çok fazla .ondan gizlenmek zorunda kaldım .şu an üzerimde ince bayan çorabım var .her gün giyerim .çok rahattır .bende ise sapık hisler düçüncelerim yok .

• Sen neden gizli cevap verdin?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...