Crossdresser olanlara bakışınız nedir?

Crossdresserlık normal mi, sapıklık mı, tercih mi...Sizce nedir?

Güncellemeler:
Crossdresser değilim. Böyle birşey olduğunu öğrendim Sizin fikirlerinizi soruyorum. O yüzden bana hakaret edene benden bir fazlası;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• çekici gelmez. fantezi meselesi .

• Sapıklık olmasa da saygı duyamayacağım bir olay.

• sapıklık olarak görmem ama hoş değil ilgimi cekmiyolar:D

• Ben çekerim senin ilgini sadece :D

• :)) bak bak :D

• baktım :D

• igrençsin .

• Sen de çok iğrençsin :)

• o ne ki kardiş?

• Karşı cinsin kıyafetlerini giyen kişi. Travestilikten farklı. Fetişizmin uç noktası biraz da.

• bir kaç fotoğrafa baktım da.. bana cekici gelmez kendi içinde yapıyorsa ve bilmiyorsam zaten sapık da diyemem ki bence sapıklık değil meraktır geçer..

• sevmiyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben daha söyleyemiyorum bile anlamini hiç bilmem

• biz ona kisaca hibinelik diyoruz

• arkadaşım normal yaratılış sisteminin dışına çıkmak sapmaktır. yani sapkınlıktır bu. tercih denilemez.tercih nedir normal olanlar içerisinde seçim yapmaktır. anormal olanı seçmek tercih değildir

• Ulan giyerim bokserimi otururum aşağıya. Ne o kadın giysisi bilmem ne?

• tabiki tercih meselesi ama çok komik oluyorlar beeee :D:D

• Biraz aydınlatırmısın kardeşim ?

• yahu benmi yaşlandım yoksa benmi cahilim ne terimler çıkmış anlamını bilmediğim.

• Ben de bugün öğrendim ne olduğunu

• Allah kımseye vermesın bence. olurda ıcıne oyle bır ıstek gırerse bence en kadır ınanır olanımız bıle eteklerı gıyer. hersey beyınde cunku

• bence bir tercih... saygı duyuyorum... eski sevgilim crossdresser dı...

• onun tercihi.

• o ne la hergün yeni bir b*k çıkıyor

• sapıklık değil bence .bayan elbiseleri ve bedende hoş his veren farklı kıyafetler çok hoş .çok beğeniyorum .sapıklık değil .bu hisleri yaşamasını seven sadece kendi dünyasında ve kendi içinde sever ve beğenerek yaşar .benimde sevdiğim beğendiğim bir çok kıyafet var .giymeyi ve bedenimde görmeyi çok severim .hissi çok güzel .tercih her zaman .tercih ve zevk arkadaşım

• crossdresser değilsen hiç merak etme .bir bayan elbisesi giyersen bir daha bırakamassın .

• Öncekileri Göster
    • ben gizlenmek zorunda olduğum için .bu bir zevktir aslında .her insanın zevkleri hisleri kendine özeldir .alay eden arkadaşlar çok fazla .ondan gizlenmek zorunda kaldım .şu an üzerimde ince bayan çorabım var .her gün giyerim .çok rahattır .bende ise sapık hisler düçüncelerim yok .

• merak ettiğin sormak istediğin konu veya düşünce varsa sor .aklında kalırsa denemek geçer her zaman aklından .ne olduğunu bildiğinde kendin doğruyu yanlışı bulursun

Yükleniyor...