Cinsel boşalma günah mı?

Cinsel boşalma günah mı? hangi durumlarda kimler için günah. açıkca yazın lütfen. günah olduğu ya da olmadığı durumlar var mı? ama lütfen bilgisi olanlar yazsın.

Güncellemeler:
bayanlar sorum size reglinizi bonyadamı odadamı olursunuz birde

soru sorma oldugu için soruyorum regli nasıl birşey MASTÜRBASYONMU OLUYOR
adeti öğrenmek erkek olarak sucmu
adet regli söyleyecek yok galiba

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :)) off yaaa ne diyimm ki :))

arkadasim regl: halk arasında adet, aybaşı, renklenme, gibi bir çok ismi olan, kadının ayda bir vajinasından gelen kan ve kadının doğasında olan her ay gerçekleşen bir kadınsal rahatsızlıktır.

Kızlar Ne Diyor 3

• günah degildir

ama gusül abdesti almak gererkir

• eger helalin olan kişiyle birlikte oluyosan günah degil.ama diğer türlü zinaya girer.mastrübasyonu da bilmiyorum.internetten bak işte güvenilir hocalardan

• Islam da cinsel hayat ibadet hayatinin bir bölümüdür. Yane cinsel hayatta Allaha bir ibadet yoludur. O yüzden de bize düşen Allah'ın yarattığı cinselliğe saygı duyarak, cinsel organları kullanarak tatmine ve üremeye yönelmektir. Bu sebeple de cinsellik saf bir ibadettir. Yalnız cinsel hayat; evlilikle başlatılıp, cinsellik ve evliliğin gerektirdiği kurallar çerçevesinde sürdürmek şartıyla ibadettir. Zina yapmak, yane evli olmadan biriyle birlikte olmak veya cinsel istegini bir (fahise) diyim artik gidermek zinadir, Zina İslam'da hiç hafife alınmayan bir konudur. Masturbasyon yapmak mezheblere göre degisiyor, cünki masturbasyonlar ilgili Kuran da bir ayet gecmiyor, var diyenler oluyor ama gercek din adamlari tarafindan yalanlanmis birseydir, Mubahtır: Yapabilir , bir günahı yoktur. Kişinin eşi veya cariyesi yoksa, evlenmeye de maddi gücü yetersiz ise zinaya düşmemek için veya vücudundaki birikim rüyalanma yoluyla atılamıyorsa bu durumu gidermek için mastürbasyon yapılması mubahtır. Bu görüş Hanefi ve Hambeli mezhebi mücdehidlerine aittir. Ne var ki mubah olduğunu belirttikleri halde bu davranışı olgunluğa sığmayan bir davranış olarak görmektedirler. Yani Mastürbasyonun mubahlığı şartlıdır. Bu sebepledir ki evli kişilerin yalnız başina mastürbasyonu haramdır. Ayrıca şunu da belirtelim; Şehevi duygularını gidermek için değil de azdırmak için mastürbasyon yapılması da haramdır.

• heralde gözlerin ii görmüyo bak bakim soruyu ben mi sormuşum :)

• sen soru sordun bende bildiklerimi yazdim. uygulayip uygulamam benim sorunum buna sen karisamassin akradasim :), soruna cevab verdik

• güzel yaşmışsında sevgilinle yapınca senin gözünde haram olmuyo di'mi senin gibiler diil de saf temz bi kız yazsaydı inannırdm..

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinsel yaşamda din iman ve günah yoktur. Cinsellik bitince kandine gelirsin.

• niye günah olsun ki oda bir ihtiyac sonuçta

• eğer evliysen değil ama evli değilsen günah

• zinaya girmemek icin arada masturbasyon yapmak günah değil.

• Cinsel boşalma ne? Cinsel olmayan boşalma ne? Boşalmanın çeşitleri mi var?

• kesinlikle günah değil bu bir ihtiyaç

doktora gittim bana haftada 2 boşalman gerek dedi

öbür türlü ağrı yapmakta

yani kısaca bu bizim ihtiyacımız

Yükleniyor...