Kendimden yaşça büyük bir kadını sekse nasıl ikna edebilirim?

Kendinden yaşca büyük birini tahrik ederek onu sekse nasıl ikna edebilirim.Tecrübesi olanlar yardım!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• onlarda genç erkeklerden hoşlanırlar ilgisi varsa olur

• Peki nasıl tahrik edilebilir bu konu hakkında bir bilgin var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• 30 uzeri Olgun bir bayanı sexe ikna etmek bir hayli zor olsa gerek :)) o yaslarda tecrübeli Olgun erkektir favorimiz :d

• O iş belli olmaz, ben 20 yaşımda 30 luk kadınlardan daha tecrübeliydim.

• Sırf tecrübe yetmiyor dediğim gibi

• bu sana kalmış ki bunu sorduguna göre çok tecrübesiz olmalısın ayrıca bana biraz da boş kafalı biri gibi geldin sadece sex düşünüyorsun gibi,sexe ikna etmek için de önce akıllı olman ve beynini doldurman lazım ,öyle olmuş olsa bunu sormazdın zaten.

• Yardım istedim,rencide et demedim

• diğerleri bitti de yaşça büyük kadına mı kaldınız be jigololar!

• Tercih meselesi diyelim

• Buyrun size yaşlı bayan, şekil A; link
      Bizim 18likler halt etmiş yanında

• Xarizma bu yastaki bi kadini dusunerek tatmin olcagim aklima bile gelmezdi sagol kardes :D

Erkekler Ne Diyor 12

• kadının kişiliği ile alakalı, veriosa olur bir şekilde

• edemezsin. o isterse seni alır ;)

• 24gün

18 lik ergenler gibi ask mesk siir ise yaramaz olgun ve profesyonel oldunu kanitlicaksin gerisi zaten kendiliginden olur seffaf ol dogal ol net ol ben 40 yasinda biriyle birlikte olmustum tadi hala damagimda

• o ortamı sağlaman lazım, onu sağla sölerim ben sana.

• Para ver

• haha:D

• Limitsiz Kredi Kartım var de, her türlü ikna olur :D

• Ona güzel kelimeler söyleyip mutlu etmelisin öncelikle, sonra kendiğliğinden gelişir herşey...

• benim oldu mesela şans meselesi 39 yaşındaydı gelip kendi söyledi:D

• bunu genelleyemezsin

• 1. yas buyunu ıkna etmıstım 30 35 den bahsedıyosan zor bıraz

• dul oluyorlar azgın oluyorlar. bilmiyorum nasıl ayarlanır.

• XaRiZMa nın link harikaaaa:) bölesi için cok çalışman lazım ama ona ilgi göster bi süre sonra senle genç oldugunu hissettir arkadaş ol ve bu arkadaşlıgı sırdaşlıga dönüştür ondan sonra o seni yataga atar zaten

• Onunla ilgili olarak onu beğendiğini söyleyerek çok güzel olduğunu belirterek ilgi ve alaka sonuç verir.

Yükleniyor...