Sanal sekste tahrik edici cümleler istiyorum..

sanal sekste erkekleri hangi cümleler tahrik eder erkek arkadaşımla bunu yapıyoruz bi zamandır ama bnde bi yerden snra söyliceklerm tükeniyo. ne dersem daha çok tahrik ederim. bi sefernde telefnda yaptık ama utandgmdan ötürü yapamadım. mesajda daha rahatım ama o şekilde de orgazma ulaştırmadğmi düşünüyorum :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendini ona bırak bak bakalım o ne ıstıyo partnerınde senın ne ıstıyecenı soracaktır aslında sanal denıyo ama yaşamak ıstedınız şeylerı soyledınızden pekde sanal olmuyo ben once yalamaktan hoşlanırım çunku gerçek seksdede partnerımı ateşler tanga gıymesınden onu kudurtmak istiyorsan once oral seks yap de o dokulur ama heryerımı ıstıyorum deki kudursun:)) içine almak ıstıyorsan bakırelığınıde düşünüyorsan poponun arasından surtmesini soyle ama dum duz değil onu hıssetmek istedini flan yanı ballandır daha çok şeyler var ama ılk bunlar yeterli partnerin elınden düşürmüyecektir emın ol hatda hep aklında olcakk dıkkatlı ol:D

Erkekler Ne Diyor 14

• telde değilde beraber sex yaparken sölediğin sözleri söle veya yapmadıysan yapmış gibi söle bir sürü sölücek söz var

• Telefonda Kısık Sesle Seni Çok Özledim De öp beni de okşa beni de ne bilim böyle şeyler

• Bişey yapmasanda erkekler tahrik olurlar zaten. Erkekler kızların çiş yapma sesinden bile tahrik olurlar :)

• sene olmuş 2012 hala telefonda sevişenler var arkadaş O.O

• dd güzel cevaptı dd

• Bence her şeyi akışına bırak daha çok zevk almaya bak dudak yalama hareketleri erkeği oldukca tahrik eder ve kulağını yalama hareketi .Sözler bu gece bizim olmalı ,artık seninim,bu kadarmıydı yani ? , Kendimi bir boşlukta hissediyorum kanatlancam nerdeyse :p

• denemedim ama denemekte fayda var :)

• hmm

• biri itfaiyeyiyeyi arasın bu arkadaşın hayrına :)

• :) ahahaha

• Sanal olanı çok saçma gerçeği varken ne gerek var sanal ile uğraşmaya

• sizde haklısınız ama her dakika beraber olamıyoruz biz ne yazkki

• eğer erkek arkadaşının penisini gördüysen onun büyüklüğünden bahset erkeklerin hoşuna gider.

• yo yo hiç önemli değil. maksat burda sizinle ilgili bişeyi halletmekti farklı anlaşıldı sadece=) olsun sorun değil=)
      aklında bişeyler oluştu mu yavaş yavaş söyleyeceğin sözler konusunda bak birsürü yorum var=)
      ama dediğim gibi onu söyle bak etkisini görürsün. bir de iç çamaşırım sıktı gibisinden seyler söyle etkili oluyor emin ol

• olsun önemli degil. benim yzmdense afedersnz

• yoo aklımdan bile geçmedi öyle bişey inanın sorun değil ya küçük bi yanlış anlaşılma oldu.

• Öncekileri Göster
  • yala yut tamamdır ben seninim de seni istiyorum sadece de ona dünyadaki tek erkeğin o kaldıgını hissettir yani kendini bulutların üstünde görsün yeter :D orgazma ulaştıgında bilgisayarın ekranına senin adını spermlerle yazmazsa gel yanıma :)

• adını spermlerle yazmak hahah bunu da ilk defa duydum:D

• hehehe :) güldüm ..

• her yeni seferde daha fazlasını isteyecek, eskisi tatmin etmez olacak

• ney neden mesajla seksin bi üstü sesli seks sesli seksin bi üstü kameralı seks görüntülü seks onun bi üstü 3d seks bi üstüde gene sanal olarak kullanılan aparatlar. sanal seks aparatları pahalı olduğuna göre 3d işinizi görecektir.

• neden?

• MEsajlardan anlıyorsan işe yaradığını bunun gerçeğini yapmak isteyen sensindir sanalı bırakıp yavaşdan yavaşdan gerçeğe geçebilirsin geçtiysen ve arada zorunlu mesafeler varsa sanal öpüşme aparatı almanı tavsiye ederim yada ikinizde üç boyutlu kameralar alın

• Öncekileri Göster
  • sesin erekte etmekdeki geçerliliği daha fazla yazmak yerine sesli olarak yap erekte (orgazm boşalma )olacaktır aynı zamanda erkek yatakda edepsizlik ister. hayal etmesini sağlayabilirsin yazarak yatapa geçtik üstünü çıkartıyorum şimdi sırtındayım göğüslerim sırtına değiyor elim şuranda aşşağıya doğru iniyorum gibilerinden hayal etmesini sağladığın sürece tatmin olur

• sanal öpüsme?

• MEsajlardan anlıyorsan işe yaradığını bunun gerçeğini yapmak isteyen sensindir sanalı bırakıp yavaşdan yavaşdan gerçeğe geçebilirsin geçtiysen ve arada zorunlu mesafeler varsa sanal öpüşme aparatı almanı tavsiye ederim yada ikinizde üç boyutlu kameralar alın

• öyle yapıyorum zaten ama neden blmyrm işe yaramadgnı düşünüyorum gerci çok keyif alıyo mesajlarından anlıyorum ama

• Sende iş yok yorma boşuna kendini. Ne söylersen söyle hissederek ve içinden gelerek söyle, yada aslında doğru cümle içine girdiğini hissederek söyle.

• bak, ona söylediğin şeyler önemli değil ama söylerken hisset, "bilmem nereme bilmem neyini bilmem ne yap" derken onun yaptığını hisset. içten konuş, sen durunca o seni hareketlendirmiyorsa sorun ondadır sende değil. sanal da olsa yataktaymışsınız gibi, sen durunca o başlayacak öpüp koklamaya.
      Yeterince açık anlatabildim mi?

• ne alaka aşık oldgm için mutlu olmasnı istiyorum bunun için de çözüm yolu arıyorum bu kadar basit

• hislerin filan mı alındı o halde? yada hiç mi heyecanlı birşey yapmadın hiç mi aşık olmadın mesela?

• Öncekileri Göster
  • Ye beni

• bunu dyorum zaten

• göster demek.

• aynen.

• acık sözlü olmak iyidir yalan söylemektense

• kabul ediyorum evet açık sözlüyüm. gençlik işte ne yapayım.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• ben sevgılımı bosaltmıstım hıc unutmam hem de 3 kere :D

• Et ete degmeli..sanal seks,yalan seks

• hayal dünyanda at koştur ata bin dıgıdık de

• çok hoşmuş bu :)

Yükleniyor...