Sıfır beden hatunlar mı, balık etli hatunlar mı daha seksi?

Kızların sıfır beden yoluna gitme çabaları ortada. Ama bana hiç bir kadınsı çıkıntısı olmayan hatunlar hiç seksi gelmiyor. Yanılıyor muyum? Dozunda şişmanlık, balık etli olması hatunların daha seksi değil mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz beyler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sıfır beden insan, insan gibi bile durmuyor bence. Ne o öyle dal parçası gibi. Şekli şemali belli olmalı kadının. Az etli balık eti iyidir. Şimdi balık etli desem balina da balık diyenler olabilir. O yüzden sardalya gibi olanı en iyisi :)))

• Teşekkürler gizli arkadaş :))

Erkekler Ne Diyor 23

• balık etli tabiiki

• o anda hangisi varsa o

• Nefes alsın. :))

• dünya çapında yapılan araştırmaya göre de balık etli kadınlar ilk tercih olmuş hep

• Kesinlikle kadın dediğin az ele gelmeli ama çok değil. Ben çok şişman kadınları çekici bulmuyorum. Zaten tutkusu olan, beğenilme çabacı olan kadınlar kilosuna da dikkat ediyor. Ama siyah saçlı, süt beyaz tenli balık etli kadınlar da beni deli gibi tahrik ediyor.

• balık etli olmasından yanayım bana herzaman balık etli bayanlar daha çekici gelmiştir

• renk zevk meselesi tartışılmaz

• Latin diyorum başka bişi demiyorum...Genlerindemi var anlamıyorum bi Arjantinli yada Uruguaylı...Bölee ince belli ama dolgun balık etliii off :))

• Facebookta bütün arkadaslarım latin :)) İspanyolca öğrendim valla :D cok cana yakınlar ;)))

• Sen işi biliyorsun kardeş. :) Arjantinli bir net arkadaşım vardı, fizik ve güzellik olarak Türkiye'nin manken bozuntularına 5 basar. Ama kendi ülkelerinde normal sayılıyorlar işte.

• balık etli diyorum gerçi kişiden kişiye degişir

• Sıfır beden ne demek ya!? :/

• en küçük bedenden bile küçük. yani çok zayıflık demek istedim.

• balık etli derkn bu konuya bi el atalım balinada bi balık tarzı oda var dimi :)bi bayanda ideal aradıgım kilo 50-55 dir benim mesela boyda 1.60 üstü ilerki yaşlarda pek önemsemem...

• Balık etli olcak elini vurdunmu ses gelecek böyle...:D

• mümkünse sıfır olsun...

• ayrımm yokkkk :)

• güzel balık etli olmalı tabi sıfır bedenlerin yeri ayrı ama balık etinden vazgecmem

• Etine dolgun, kıvrımlı, ince belli, ayva göbekli olmalı. :)

• balık etli. yuvarlak kıvrımlı

• kesinlikle balık etli elini doldurması gerek yani kemik gelmemeli eline :)

• kadın seksi ise farketmez...

• valla ben her daim balık etli diyorum ne o çalı gibi hiç hoş gelmiyor aşırı zayıflar

• Ne kupkuru olsun, ne de çok kilolu. Şöyle ele gelsin dokununca, göze çekici gelsin hatlarıyla falan. Cin ali gibi olmaya çalışmaya ne gerek. Hamsi gibi olsun özetle :)

• Balığın çok çeşidi var :) ben sapancada kiremitte alabalık severim. Kızlara gelincede Sıfır beden dedikleri yemeği yedikten sonra kusanların grubuysa hayat paylaşmaksa birlikte kusamam benden uzak olsun :)

• kiloyu sevmem ama gogsu kalcasi da olsun biraz, lop lop gobek yagi bana gore değil itici geliyor

• kadın dediğin endamlı olacak vucut hatları keskin ve dolgun olacak burdayım diyecek yani :D

Kızlar Ne Diyor 5

• ya bencede sıfır beden değilde biraz kilo olcak ama bencede buna sınır getirmelisin yani balık etli derken ne kadar meselaaa

• uuulabilir :)

• dozunda :))

• ortasııı

• sıfır beden ne ya öyle bi sarılcan iskelete sarılıyomuş gibi :D avuçladığında et gelcek eline kemik değil :D en iyisi 36 beden :D balıketli.ama balinaetli olması makbul değil :D

• kimine göre züğürt teselisi kimine göre hakikat olay türk erkeklerinin balık etli kadın sevdası değildir. olay, türk erkeklerinin her türlü kadına sevdalı olmasıdır, ayrım yapmazlar, önlerine ne konulursa tabağı bitirip sofradan kalkarlar.)

• Ben erkek olsam , sanırım elimi attığımda söyle yuvarlak dolgun kalçalara dokunmak isterdım :))))

Yükleniyor...