• Sor
  • Bence

Geç boşalmak için ne yapmak lazım?

Geç boşalmak için ne yapmak lazım fikirleriniz nelerdir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• oluşuna bırak derim senin kendini kontrol etmene bağlı bi olay daha önceden bende de erken boşalma sorunu vardı ama ne kadar sık ilişkiye girersen boşalma süresi zamanla artıyo 3 yıl önce bir rusla beraber olmuştum oda durumu biliyodu ve tam boşalacağım sırada içinden çıkarttı ve hafifçe penisimi ısırdı inanamadım 10 dakika uzun sürdü boşalma süresi bu arada bi tavsiyede bulunayım sakın geçiktirici spreyler falan kullanma fotbolculara sakatlandığı anda uygulanan sıvının aynısı uyuşturuyo zevk alamazsın bide hatuna oral yaptırırsan kadın dilsiz gibi ııııııııı ıııııııııı diye anırır :D

• bu arada profil ayarlarından pek bişey anlamadım rast gele üye oldum fakat doğum tarihini salladım küçük yaptım bunu nasıl düzeltebilirim

Kızlar Ne Diyor 4

• Tamemen beyninle alakılıdır..düzenli ilikşin olduğunda hepsi düzelir merak etme..

• İlyas salmanı yada seda sayanın annesini düşünmeli.

• partnerin boşalacağın zaman parmaklarıyla penisinin ucunu sıksın biraz bekleyip devam edin işe yarayacaktır

• Bu eylemin beraberinde birçok sorun ve sonrasında dayanılmaz bir kasık ağrısı verdiğini eklemem gerek.

• neden?

• daha uzun bır ılışkı için boşalmadan once bıraz dur hatta bıraz dınlen oyle devam et ama bu arada sevışmeyı bırakma düşüşe ugrarsın :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Matematiksel hesaplamala yapmalısın. Bahçeli gibi 2010 dan 10 çıkar flan bişiler yap.

• ben 5-6 defa boşalabiliyorum 15 dk aralıklarla

• Aşağı yukarı kaç dk ve aşşası erken boşalmaya girioki

• bu malesef ülkemizde pek önemsenmiyor ancak bir sağlık sorunudur utanmadan doktora başvurmalısın.

• ilaçları war onlardan almalısın :D

• ürolog yardımcı olur. vereceği bi hapı 6 ay kadar düzenli kullanman yeterlidir.

• tamamen beyninle odaklanmanla alakalı ben karşı taraf istedigi zaman boşalabiliyorum heyecanlanmamak lazım sıradan bişeymiş gibi düşün ben 50-60 dkda boşalabiliyorum en fazla 1buçuk saat sürdü

• masturbasyonu azaltmak lazım

• Kafanı farklı şeylerle meşgul etmek bunun bi yöntemi fakat o zaman ilişkiden aldığın zevk de azalacaktır.Benim tavsiyem geciktirici sprey kullan.Eğer korunuyorsan comdomu da geciktiricili al.Yok tıbbi olaylara girmek istemiyorsan zirveye çıkmaya başladığında,haz alman arttığında penisini çıkartıp bi süre öpüş sonra devam et.Mutlaka bi gecikme sağlar ;)

• her derde deva hastalara şifa abazanın tek dostu ANESTOL POMAT git al eczaneden 2 tl mi öyle bisey sonra bırak yansın geceler haydi halaya

• tam girdiğin anda aşağıdaki sorunun cevabını bulmaya çalış 3 kişi düşünün...Para Birleştirip radyo almaya gidiyorlar.Radyo 30 ytl hepsi onar YTL koyup Radyoyu alıp gidiyorlar. Fakat sonra tezgahtar radyonun indirime girdiğini ve 25 YTL ye düştüğünü hatırlıyor. Çırağına 5 ytl verip para üstünü iade etmesiniistiyor. Çırak 5 YTL yi 3 kişiye bölüştüremeyeceğini düşünüp 2 ytl yi cebine atıyor ve 3 YTL yi 3 kişi arasında bölüştürüyor.Böylece radyoyu 9 liraya almış oluyorlar.Şimdi : 9x3=27 çırakda cebine 2 YTL attı 27+2=29Peki Geriye kalan 1 YTL ye ne oldu..

• :D abi niye öyle kasıyosunki soruyu toplamda radyo yu 25 liraya almışlar çırakta bunlara 3 lira dağıtmış 25+3=28 ee 2 lira da çırakta ortada 1 lira falan yok yani :D:D beyin fırtınası :D

• olayı tersten alınca yani bir nevi sağlamasını yapınca 1lira açık çıkıyor.. burda bişey yok ki.. 100ü 3e bölünce 33.3... çıkıyo ama geri 3le çarpınca 100 olmuyo.. bu soruda bunun gibi birşey..
      :-))

• Anestol Pomad :)

• hahahaa.. güvenirliği kanıtlanmış tescillidir:-))

• Öncekileri Göster
    • ereksiyonda herhangi problem oluyormu ? ne kadar ve sadece uç kısmınamı uyguluyosun ? kaç dakika kadar geciktiriyo ?

• problem olmuyor...Detaylı bilgi için her-yerim-ağrıyor'a yorum yaz ben partner üzerinde deneme imkanım olmadı daha...

• düzenli sex hayatın olduğu zman boşalma sürende düzene girecektir ;)

• Ben tam o iş olucağı sırada azarlıyorum keratayı. Boynunu büküyor susuyor buruluyo bi kenarda.

• bosaldiktan sonra icerden cikartma devam et 10 saniye icerisinde yeni cindom tak devam et erekte bozulmaz bosalma vaktininde bir onemi kalmaz cozum bulamiyorsan dene derim

• cogu kisininde dedigi gibi, tam bosalacagin zaman biraz dur, ondan sonra futbol düsün, tuttugun takimin bu hafta kime karsi oynadigini düsün ve macin sonucunu tahmin etmeye calis, ondan sonra devam et :D

Yükleniyor...