Erkek arkadaşımla yatakta biraz vakit geçirmek istiyorum ama...

şöyle ki erkek arkadaşmla seks yapmasakta sevişmek istiyorum. ama hersefernde beni geri çeviriyo. kucağına oturuyorum öpüyorum karşılık veriyo ama üstüme çıkarmaya başladgmda engel oluyo yapamam dyo. amacım seks değil zaten bakireyim bunu yapmam ama tek istedgm birazcık sıcaklığını hissetmek bedenimde. Buna nasıl ikna edebilirim onu? Yada ne desem tahrik olur ne yapsam?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nefsine böyle hakim erkek bulmussun daha ne be kadın ! Evlen onunla :)Söyle ona ben teşekkur ediyorum burdan.Ama sorunun cevabına gelirsek. Seni sevdiğinden seni çıplak olarak gördüğünde kendine hakim olamamakdan korkabilir.sorumluluğu üstlenecek kapasitede olmayabilir.yada başıma kalırsa şimdi diyebilir. bu çelişkili cevapların dışında sen düşündüğü kişi olmayabilirsin çünkü sen o erkeğe öyle muamele çekiyosan yani onu yatağa sen atmak istiyosan bunu bi kızdan beklemiyo olabilir çünkü sen onu yatağa atacaksan ondan başka birini yatağa atmış yada atabilecek birisi olduğunu düşündüğündedindir.

• ne demek rica ederm ben fikirleri deger veririm

• Aliye Mutlu dan dokun bana şarkısını armağan et ona tavsiyemdir.
      Cevabımı dikate aldığın içinde teşekkur ederim.

• evlenicem onunla zaten. yakında. en son cümlen korkuttu beni böyle düşünmemesi için elmden geleni yapıcam

Erkekler Ne Diyor 33

• belkide yol açıldıktan sonra senn baskalarıyla olcağını düşünüyor?

• bence cocuk sana zarar vermekten korkuyor onla acık acık konus senle sevişmek istiyorum ama ilişkiye girmek istemiyorum kızım de :D

• sende cinsel isteksizlik yada başka problem mi var falan gibi şeyler söyle gaza gelip kendini kanıtlamaya çalışır belki...

• açık açık söyle kendine hakim olabilen birisi zaten yapar ama işkence yapıyorsun çocuğa haberin olsun.. psikolojisini bile bozarsın bu şekilde

• :( tamam

• içeceğine vieagra at

• Olay şundan ibaret çocuk seni seviyo ve çıplak oldugunda kendine hakim olamamaktan korkuyo .

• evet neden bu olabilir

• ilginç bi durumm,gay olmasınnn bir kız arkadaşım anlatmıştı ilk evliliğinde kocası gay çıkmışş puhahahaaaaaa

• ewet

• hcde kmk deıl .S

• hayır degil

• bizde hızımızı alamayıp sıcaklık hissedelim demiştik ama üstünde ileri geri yaparken bi süre sorna kendiliğinden alışmış olucak ki kız arkadaşım içinde buldum kendımı sornası malum bıraz kan bıraz zevk :)

• ghost_91 haklı.

bende kendimi çok tuttum hatta ilk zamanlar hep konuşarak olabilcek kötü şeylere anlatarak vazgeçirmeye çalışıyodum ama bizde erkeğiz bir noktadan sonra artık günah bizden gidiyo.Sadece o değil bende pişman oldum böyle bişeyden çünkü istediğin kadar sev aşık ol evlenmeden yapılmaması en ıyısı

• Soran kişiye bu cevabım("snra kız arkadasın pişman olmadımı :(" diyen)..Arkadaşım madem kız olarak pişman olacaksan neden böyle işlere kalkışıyorsunuz ki?Hem evlenecem diyon hem sonucuna katlanmıyorsun..Bu durumda 2 taraftan biri pişman olacaksa hiç yapılmasın o zaman..Sen erkeğini tahrik ettikten sonra ateşle barut yan yana durmaz demişler illaki bişeyler olur eğer ciddiysen evlenceksen pişmanlık duymadan yapacaksan yaparsın olay bundan ibaret..

• snra kız arkadasın pişman olmadımı :(

• helal olsun çocuğa kıymetini bil. ayrıca ten sıcaklığını hissettin mi daha ileri gitmek isteyebilirsin :)sonra istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsin. :)

• vazgectm zaten o istemedkten snra bnde yapmicam bişey

• Aynısı banada oldu en sonunda cıkardı ama kendmı ne kadar tutsamda analla durabıldık :)

• :):)):allahtan çok erken durmuşsun kardeşş:):):):):):)):):muhteşem ya cevaba bak:):):

• analda günah ama ben hiçbi şekilde bi birleşme düşünmedm.

• Bunu ona söyleceksin ama sonra çok tahrik olur elinden kurtulamasın felan filan.

• olabilir

• O zaman ondandır bu yasağı uygulamak istemiyor.

• bilmem o yönünü hiç görmedm ama Allaha da inancı var

• Öncekileri Göster
  • e yuhhh yaaaa cidden varmı boyleleri? :)

• hayır neden böyle bişe yapimki

• onun tiksinmesini saglayacak bişiymi yaptın bilmeden?

• war evet benim erkek arkadasım

• yat kalk dua et adam bekaretine el sürmüyor helal olsun ona. diğer arkadaslarında söylediği gibi başlarsam bırakamam diye korkuyodur yada malzeme ufaktır diye düşünüyorum.bence daha fazla üsteleme ters teper ;)

• Bunun adı kaşıntı gibi geldi bana.İstemiyosa hiç üsteleme.Belki o da bakirliğin kutsallığına inanıyodur.

• neden yapamazmıs?

• Sex yapmak istemediğinin farkında mı ? Farkındaysa sebebi budur. yarım yolda bırakılacağını bildiği için hiç girmiyo yani o yola. Senin amacın sex değil ama ya onun amacı, isteği sex se ? hiç düşündün mü ...

• olabilir hiç düşünmedm eger böyle bişe isterse karsı gelicegmi bildiği için hiç dokunmuyo o zaman

• kesin bi problemi war üsteleme

• Bence sen git o çocuğa de ki senin gibi erkek kalmış mı ben sana Aşığım de daha da bırakma bulmuşsun öyle erkek daha da sorun yapma bence ya duramayacağından korkup zarar vermek istemiyo işte apaçık belli :)

• bırakmam zaten hayatmda tek güvendgm insan. bana zarar vermeyecegne de defalarca sahit oldum

• onun gibisini bulamassın bak çocuğu çok tahrik etme onunda sabrı br yere kadardır sonra ben seks yapmıcaktım dersin:)

• teşekkürler

• katılıyorum.

• sende sağol evlendiğinde istediğinin fazlasını alırsın sevdiğinden emin ol

• Öncekileri Göster
  • sana birşey yapacağı için kendine güvenmiyordur. gayet düşünceli çocuk. çok kaşınma bence.

• çok saol tavsiyelern için.

• doğru demiş. gayet bilinçli çocuk. belki ilerde ayrılırsanız bu yaralar sana kalır ona değil. biraz empati yapmalısın.

• sordum cok istiyorum ama seni incitmekten korkuyorum dedi. bnde üstelemedm

• Öncekileri Göster
  • Soyunup duşa girmek öpüşmek ya da oral seks filan yapılması sanırım amacın.Ben de hiç ilişkiye girmedim ama bunları istediğini düşündüm bir an:)

• hayır rahatsz olmadım ama dedgni de hiç düşünmedm acıkcası

• Bende kız psikolojisini merak ediyorum.Hiç deneyimim olmadığı için soruyorum.Rahatsız etmemişimdir umarım.

• hiç düşünmedm

• Öncekileri Göster
  • hemen terket böyle erkek olurmu arkadaş.erkek didigin hemen saldırır aç kurt gibi olur.

• benim hoşuma gdyo bi yandan ama dogru düzgün biri çnkü öyle kız arkadasm evime gelmiş hmen atlim üstüne dye düşünenlerden değil. anladgm kadarıyla siz öylesnz

• onun en çok nerelerinden hoşlandığını biliyorsundur. örneğin göğüslerin diyelim onunla ilgili cezbedici cümleler kurabilirsin. ya da fiziğinde güvendiğin noktalarını ön plana çıkartıcı kıyafetler tercih edebilirsin onun yanında.

• hımm güzel bi sürtünme filan olmuyo mu mesela. erkek arkadaşının hoşuna gitmesi gerek aslında bu durum. ona tahrik edici cümleler filan kurmayı dene mesela abart biraz hoşumuza gider bizim=) aşkım çok büyük bu ya filan de=))

• o kadarını bilemicem ama baya baya oturdgmda hissediyorum pantolondan bile

• şimdi ereksiyon olmak var olmak var. yanlış anlama ama çok çok sertleştiğini hissediyo musun. çünkü sertleşme problemi de olabiliyor erkeklerde. bu da sanki büyüyor gibi görünür ama sertleşmez. bu da erkeğe genelde güvensizlik verir

• Öncekileri Göster
  • bu eleman erkek yani :-))))

• yok.. çok özür dilerim. ben birşey söylemedim...

• evet neden öyle dedn.

• Hem erkeğin en güçlü olduğu an o andır..Deme di deme :))

• seni üzerinden kamyon geçmiş gibi ezer,demedi deme,sen sadece sevişmek istiyonda ,o başlasa onu tutabileceğinimi sanıyorsun..

• :(

• dedim bile.

• öyle demeee

• Öncekileri Göster
  • la gıt onu burak sen zaten sıcaklıgını bır hıssetsen sende bakırelık kalmaz da sen onu bırak ha dur belkı cocukta alt takımlarda sorun vardır hım ne dersınn...

• ya baksam ne bakmasam ne sorun bence sende yanı ne dıyem oral en guzelı dene

• 4 senedir beraberiz öbür yorumlara da baktınmı hiç yazdıklarıma

• kısadır boyu veya en onemlısı ne bılıyonmu sakın kızmada belkıde senden hoslanmıyor dur

• Öncekileri Göster
  • Çocuğu çok azdırma yoksa kızlık falan demez parçalar seni :D

• Tamam işte çocuk açmasa bile tut elini sok göğüslerine :)) gömlek giy kolay açılsın daya ağzına çocuğun :D sonra sen dur gerisi gelir zaten..Gelmezse cidden sorun vardır :D

• oda bnde birbirmzden önce bi deneym yasamadık zaten

• Çocuk acemidir o zaman...Bende bir zamanlar öyleydim...Dokunamıyordum bile şimdi ise ahhhh ahhhh :D

• Öncekileri Göster
  • ORAL SEX 'i dene istedigin sıcalıgı heyecanı bulursun :)))) onu yapamam diyorsan soyun üryan takıl biraz olmadı hand job yap ok yaydan cıksın da gör CISSSSSS ATEŞ SENİ CAGIRIYOR :))))) birde unutmadan 3 gün sonra gelip buraya yazma kızlık zarı diktirecegim nasıl oluyor aranızda diktiren varmı bıdı bıdı bıdı bıdı

• haha cok komik

• VE TANRI KADINI YARATTI :))))))

• demem rahat ol

• Ye beni de

• ama bizimki öyle degilki cok duygusalız biz. azgın değiliz yani.

• sensin çüş, üstüne çıkıyorsun da bunu mu diyemiyorsun:))?

• çüş

• bence duramama korkusu var çocukta yada takımlar havalanmıyo koyversin gider diyorsan sakince anlat ve cilveni kullan bitirir seni valla g noktasını bul:):):)

• hayır biz birbirmzden vazgecemedik hiç kaç kere ayrılmamıza ragmen kmseyi sokmadk hayatımıza merak etme.

• ya varya şimdi böle diyorsun ama biraz zaman geçsin kaçma çocuktan yok sıkıldım yok şu yok bu diye gerçekten böle yapıyosunuz belli zamandan sonra:):):hadi bakalım uçurma bülbülü o kafesten uçarsa ah vatanım diye görürüm seni sonra vay haline senin:):):):)):):))::

• kurtulamaz o bnden ;) kafese tıktım onu ben bülbülüm altın kafeste hehehe

• Öncekileri Göster
  • sevdiği kişi sen değilsindir belki de

• :( sağol ama seviyo beni emnm sadece braz bu konularda tutucu gbi evine gdyorum ama art nyetli yaklaşmadı hiç. belki bnden cekndi ben istemem dye düşündü belki dedm ben baslattım yne yok.

• ksura bakma da psikopatmış ondan yapmış :) akıllı adam üzülür, kahrolur ama saçmalamaz öyle.. madem sevio diosun sorun yok o zaman, ben kendimden bildiğim için kuşkularımı dile getirdim

• yeternce cekici oldgmu düşünüyorum. ayrıldgmzda bile kmseyi almamış hayatına. bileklerini kesmiş beni sevmese yaparmı.

• Öncekileri Göster
  • Senin amacın o da. O, başlarsa duramayacağını biliyor :) Bence hiç tahrik etme.

• Çok istiyorsan üstüne git de olacakların sorumluluğunu alamam. :)

• üstüne gtmim mi yani

• Durması çok zor. Seninki ateşi körüklemek başka birşey değil :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• erkek arkdaşına helal olsun valla gurur duy onunla.bncede hiç uzerine gitme o öyle bişey yapmak istese her turlu yapardı ama sen onun için çok değerlisinki senn istemene ragmen seni durduruyor. ve ilişkiniz yeniyse hiç ileri gitme zamanla herşey raya oturr sennle ciddi düşünüyo sanırım ve bu iş içinde hiç acele etmiyo evlen onunla kaçırma bu adamı ! :D

• götürcem zorla evlen bnle yoksa topuguna sıkarım dcem :)

• hehe süper kaçır götür :)

• az kaldı evlenmeme bayıltıp götürcem nikah dairesne :)

• ya direkt amacını soyle.bıraz ozguvenlı acıksozlu olun yav isteklerini sevgılınden baska kıme anlatıcan?

• bence soyle boyle daha azgın gıbı gorunursun yanlıs anlasılırsın

• söyleyemedm azgın gbi olmak istemedm göznde degilim de zaten ama o engel oldukca kndmi öyle hissettm :(

• bu adamlardan kıyıda köşede kalmış var mı başka :)

• :) bilmem mi

• değerini kıymetını bil bence zor bulunur bu devirde bölelerı .. kıskandım valla :)

• bitanesi benim walla baska varmı bilemiyorum :)

• prensip sahibiymiş eleman, o silah görünüyorsa eğer, illa ki patlayacak demiş kendince, aferim.

• evet sanırım öyle

• Neden olduğunu ona sorsan daha iyi olur sanki. Biz ancak tahmin yürütebiliriz.

• haklısın

• Ben sevgilimle seks yapmadan bu şekilde oynayarak ya da sadece yatarak çok zaman geçiriyorum bazen durabiliyor ama bazen durdurmak imkansız oluyor :) o zaman da başa gelen çekilir :)

• işte bnde durabilecegni düşündüğüm için yaptım ama ya duramicagnı düşündgü için dokunmuyo yada günah dye düşünüyo

• bitirmeyeceksen başlama bir işe derim. İşkenceden farksız seninki. Olaya sıcaklık duygusallık diyorsun ama cinsel anlamda azıyorsun belli. Bu hevesten vazgeç derim gerçektende bilrikte olmayacakssan.

• Cocuğu bastan çıkarma sonrasında pişman olabilirsiniz :))

• çok ugrastım ama yapma fena olcak demekten baska bişe demedi bnde korktum engel olamam snrasna dye

• Bunun altında bişey var bence öğrenmeye çalış çünkü erkekler kolay kolay geri çeviremez o noktada

• ayy bu yorumu cok sevdm. bişeyler değişicekse hiç soyunmam ben aramz bozulmasn yeterki sağol

• belli ki seni çok seviyor, bazen sevişmek ilişkiyi bozabilir, siz farkına varmadan aranızda bi şeyler değişir, o isteyene kadar kıyafetlerini üstünde tut (:

• evet bi noktadan snra duruyo

• Öncekileri Göster
  • erkek arkadaşın senden daha sağlammış başkası olsa kendi istiyo derr kullanır atardı seni haklı olarak ama helal olsun çocuğa senden daha iradelii

• sanırım

• seviyodur illa ki onu en iyi sen bilirsinn sonuçta ama ben ihtimalleri söyledim. sevdiğinden dokunmuyordur illa ki

• etrafnda bi sürü kız var okuldan arkadasları. mesafelere ragmen her fırsatta benim yanıma kacıp geliyosa heralde seviyodur beni

• Öncekileri Göster
  • erkek arkadaşın ya sana çok fazla değer veryor zarar vermek istemiyor ya da senden tam anlamıyla etklenmiyor...

• belkide yol açıldıktan sonra senn baskalarıyla olcağını düşünüyor?

• belki aşırı tutucu ahlaki gunah sayıyor cehenneme gıderım dıyo etc etc etc etc

• kusura bakmada ikinizde çıplakken bişeylerin olmaması mantık dışı

• Öncekileri Göster
  • erkek arkadaşın ya senin iyiliğini düşündüğü için böyle yapıyor ya da kuşu ötmüyor :)

• every bird sings in bird's home la la la laaaaa

• yk yok bi sorun yok :(

• Mümkün değil müdür, kesin bi sorun var.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...