• Sor
  • Bence

Internete sansür geldi mi?

yasa yürürlüğe girdi mi yani? mesela akla ilk gelen olarak biri p*rno izlese para cezası gelicek mi evine ?

Güncellemeler:
internet yasası onaylanmış arkadaşlar. gül de yazdı twitterdan hepimize hayırlı olsun

En İyi Görüş

• yalan dolan kız onlar. telif haklarından dolayı sıteler kpatılabılıyo. bıde herhangi bir ihlalde savcılık kararını beklemeden tib 48 saatlıgıne sıteyı kapatabılecek. yanı bırı bı kaset yayınlasa mahkeme kararı beklembeden anınka patılabılecek. sonra 48 saat sure ıcınde mahmeke kararı cıkartılacak olay bu. para cezası sansur falan yok yani. ıstedgın gbı p*rno izleyebılırsın. geçmişi silmeyı unutma yeter :)

• bu ülkenin durumu nereye gidiyor ya. erkekler evde p*rno izleyemedikleri için bizi p*rno gibi görücekler diye korkuyorum. tecavüz sayıları çok artıcak hep.bırakın da insan evinde ne izlerse izlesin yazıktır :D

• izlemene karışmıyolar zaten be. muhalefet ınsanların madur edebıyatı bunlar . eger telıf hakkı varsa sıeı kapatırlar sana dokanmz

• hele şükür şu yasayı doğru anlayan birini gördüm helal kardeşim ..

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer ccidden gerçekse evimize haciz gelir artık :)

• :) durum vahimm diyosunn

• yok ya :D

• yok ya atıyolar bence +18 sıtelerı yasaklansa ne olcak bu erkeklerın halı ? tacız olayı cogalır. bunu dusunmek gerek .

• sence kadınları,tacizi, tecavüzü düşündüğü mü var bu milletin:D

• gerci yok sende haklısın ama sacma gelıyor yaa gunumuzde dızıler bıle artık +18 ıcerıklı sanmıyorum bole bısı olcanı :D

• helal beeeee

• bazıları çıktı bazıları çıkmadı diyor.

Yükleniyor...