Mastürbasyon sonrası kasık ağrısı normal mi?

Fazla masturbasyon yaptığımda kasıklarım ağrıyo bu normal mi? Bilgisi olan varmı? Ama hiç yapmayıncada ağrı oluyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mastürbasyon eğer düzenli olarak yapılırsa ağrı olacağını sanmıyorum... Ben bir doktordan duydum eğer uzun süre mastürbasyon yapmazsan kasıkta ağrı olur dedi.Çoğuda zarar tabi haftada 1 yada 2 idealdir... Bence düzenli yap

Erkekler Ne Diyor 11

• Normal o herkesde olur zamanla. aşrıya kaçma.

• fazla geciktirme,yani uzatma..

• bence hemen bi doktora görün kist olma olasılığı var.umarım tavsiyemi dinlersin

• öyle mi o kadar vahim mi? gitmek gereklimi

• bu o etkiden kalmış olabilir dinlensin fazla masturbasyon yapmasın

• kasıklar ya cok dar baksır giyiyorsan olabilir yada yumurtalıklarında variste olabilir bende vardı ameliyat oldum eger dar baksır giyiyorsan daha bolunu giy gecmezse bir doktora basvur ogalırsa zorlasır işin

• Hmm bende böyle birşeyi ilk kez duydum. Yeni birşey öğrendik ne güzel :)Bu normal mi bilmiyorum ki, hadi bizde kan doluyor, ereksiyonu uzun süre korumaya çalışırsan falan ağrıyor da, bilemedim şimdi. Gerçi sizde de kan doluyor, aynı noktadan çıkıyor iki cinsiyette, belki bir analoji vardır arada. Fazla masturbasyon sonucu ağrı da sürekli oluşan orgazm spazmlarının kasları yorması sonucu olmasın (tabi mast. ile hee seferinde orgazm olup spamzlar yaşadığını varsayarak), ne de olsa tüm kırmızı kaslar yorulur bir süre çalışınca veya yine kanın sürekli düşük debi ile aynı bölgede kalmasındandır. Sadece mantık yürüttüm.

• ben garip miyim ya :( herkes ilk duyuyor.
      diğer dediklerin çok mantıklı ama.

• çok azdığında mastürbasyon dışında ilişki ortamı yaratsan daha doğru,yani sevgili ile ,eğer yoksa çok azmayacak kadar çok mastürbasyonla boşaltmalısın kendini,belkide yeteri kadar mastürbasyon yapmadığındandır...

• enerjini daha güzel şeylere de harcayabilirsin ;)

• walla tam kıvamını tutturman lazım :D yani tam ayarında ve zamanında yaparsan hem sen rahatlarsın hem kasıkla :D

• fazla sıkmışsındır kendini, ve eğer boşalma süresini uzatmak için kendini kastıysan normaldir.

• masturbasyon yapmadan agri... sen kadin olduguna emin misin yahu? sanki ereksiyon olup bosalamayan erkek sendromu var :D

• rahatsiz edici agriysa doktora danis baska sorun olabilir

• uf böyle sorular sormaya hiç alışkın değilim doktora filanda ya :((

• baski olabilir hafif ama agri olmasi normal değil ki ilk kez duydum

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...