10 yaşındaki çocuk tecavüz edebilir mi?

Daha çok küçüktüm 5 yaşında kadar...Yolumu hep komşumuzun oğlu keserdi, ben köşe bucak kaçardım ama elinden kurtulamazdım.

O günlere dair tek hatırladığım çocuğun mahrem yerime baktığıdır. Tecavüze dair birşey hatırlayamıyorum. Muamma, sis perdesi gerisi... Ama hep aklımda soru işareti... Acaba namusuma zarar verdi mi ...

Evlenme arifesindeyim ve bu soru beni sürekli huzursuz ediyor... Kabusum oluyor.. Sizce o çocuğun bana birşey yapmış olması mümkün mü?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• bence hiç hatırlama unut gitsin derim,birşey oldugunu hiç sanmıyorıum 5 yaşında bir çocuga ,tecavüz edilse kesinlikle vajina uygun olmadığından gelişim i tamamlamadığında,n

yırtılma ve aşırı kanama söz konus olur buda zaten gözden kaçmaz,içini ferakh olsun,bu komşunuzun çocuğun kabahatinden çok onun aile yapısındandır annesini babasını gördüyse,

bu şekilde belkide o yüzdendir merakı

• tşk ederim

Erkekler Ne Diyor 24

• vay çip vayy

• büyük ihtimalle zedelenmemiştir çünkü ereksiyon olup cinsel organını vajinana sokması lazım ki ereksiyon olamaz üstüne üstlük vajinana hemen sokamaz

• hayır, 10 yaşındaki bir çocuğun pipisi sadece çiş yapmaya yarar. vücudunda cinsel hormonlar yoktur ve sperm üretemez. ayrıca cinsel ilişkiyi bilmez. çok çok sana sarılır. o yüzden kafan rahat olsun. bakmaya gelince cinsel bir anlam çıkaramaz sadece meraktan bakmıştır. çünkü kanında karşı cinsten cinsel olarak etkilenmesini sağlayacak cinsel hormonlar (testosteron hormonu) henüz yoktur.

• Velet hızlı çıkmış ya :)

• sen en iyisi bir jinekoloğa git bacım en iyi si bu aklında soru kamlasın ama bozulmuşsa bakiretin 350 tl ye orjinal gibi yapılyormuş bir kız kardeşim var o söyledi yaptırmış ama 3 gün gidiyormuş 4 gün kendiliğinden bozuluyormuş tabi senden kan alıyorlar

• 10 yaşındaki çocuğun pipisi serçe parmağın kadar. Korkma.. :)

• :)) burası türkiye...

• nasıl birşey diye bakmış sadece gariban.

çocuk unutamamıştır ama sen unut gitsin.

• Yok be kuzum..O yaşta o daha penisinin sadece işeme amaçlı kullanıldığını zannediyodur.

• günümüzde gdo lu ürünlerin ergenliği öne çektiğini ve 7 yaşında döğsü sivrilen kızların varolduğunu biliyorum ve bu durum ülkemizdede mevcut malesef. ve bu senin başınagelen olayın kaç yıllık olduğuda önemli. 15-20 yıl öncesi ise korkma o zaman gdo lu ürünler dahil teknolojik olarak bu kadar ileri değildik fakat başlangıcındaydık. korkna sana birşey olmamıştır. :-)

• birşey olduğunu sanmıyorum...içinin rahat etmesini istiyorsan doktora git.

• Jinekoloğa git.

• kendini üzmeee bunlar cocukca meraklardır bence hiç birşey yok dügününün ve evlilik hazırlıgının keyfine bak

• pije bak sen

• canım kardeşim içini ferah tut ve yuvanı mutlu bir şekilde kur.eğer öyle bir olay olsaydı emin ol hafızana kazınırdı.böyle bir anı kafanda olmadığına göre olmamış demektir.için ferah olsun.haydi selametle allah mutlu etsin şimdiden.

• rica ederim.için ferah olsun.evlenin çocuklarınız olsun,birbirinize sevgide saygıda kusur etmeyin,büyüklerinizi el üstünde tutun.

• tşk ederim :)

• Bence unut gitsin.

• merak etsede korkar yapamaz. ilk defa dokunuyorsa bıde. baskı yı dusunsene. yınede muayene ol. aklında kalmasın.

• bence takıntı olduysa bu sende bir psikoloğa gitmen gerekiyor...bunu dalga geçmek için söylemiyorum...

• sen on yasındayken o kaç yasındaydı

• Kaç yaşına gelmişin ve sorduğun soruya bak yaa.Eğitim şart.

• O yaştaki bir çocuk daha ergenliğe girmemiştir ve öyle şeyleri bilse bile yapamaz.

• ne varmış soruda

• Olabilir 10 yaş az değil yani

• ben sanmam o yaşta onun ne olduğunu bile bilmiyodur bence ama şüpheliysen kontrol ettirmelisin.

• yapamaz rahat ol evliliğne bak Allah mutluluklar versin.

• tşk ederim

• unut gitsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• 10 yasındakı cocuktan bnce zarar gelmemıstır rahat ol.

• 10 yaşındaki cocuk bamyasına ip bağlar ancak merak ettiğinden bakmıştır eski jenerasyon böyleydi rahat ol

• eğer böyle birşey olsaydı unutamazdın çünkü çocuklar büyüyünce onları en çok etkileyen şeyleri unutmazlarmış ve o çocuk 10 yaşında ise böyle birşey olması imkansız sadece merak

• unut gitsin.

• sen beni ekle sana bi yöntem söleyim aklına yatarsa yap

• unutayım unutmayada ya sonra ne olacak :(

• asla ama asla senın namusuna bı zarar geldıgını dusunmuyorum huzurla uyuyabılırsın bence

• unut gitsin.

Yükleniyor...