• Sor
  • Bence

Kızlar neden tanga giyer günlük hayatta?

Sorum kızlarara ciddi cevaplarınızı beklioyorumkızlar neden tanga giyer günlük hayatta bi nedeni var mı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 17

• 1. pantalondan çamaşır izi olması hoş durmuyor2. çok rahat ve popo daha havadar oluyor3. ve en önemlisi kendimizi seksi hissediyoruz daha dik yürürüz :)) Dışardan belli oluyor mu tanga bilmiyorum ?

• 3, şık en harikasıydı):

• giydiğiniz kıyafete göre değişiyor... kumaş pantalon yada açık renk bi pantalon giydiğinizde belli oluyor.. kız arkadaşım buyzden katil edicek beni :)

• Bazi kizlar rahat buluyor ama ben cok rahatsiz oluyorum ve 16 yasimdan beri giymiyorum

• alışkanlıktır ,belki kendimizi daha rahat hissediyoruz .hem pantolnda vs. de iz yapmaz .yazları açık renk birşey giydin mi kötü durmaz

• yok pantolonda iz yapıo yani erkekler anlıo dio ki bu tanga giymiş yazında açık renk giydin mi kadının poposu kabak gibi meydanda oluo

• bakıyorum sana da dert olmuş arkadaşım .biz sevmişiz ,beğenmişiz ,almışız ,giymişiz.sorun nedir bir anlasam :)))

• merak diyelim :D

• beyaz pantolon falan giyince özellikle tercih olunur belli olmadıgı için.bilmiyorum öyle duydum

• ama o zmnda kalçanın arası belli oluo bnce

• bilmiyorum artık duydugumu söyledim ben

• rahat hissediyorum kendimi, özel günler hariç her zaman tanga veya g string giyerim, en azından sağa kaçtı sola kaçtı derdi olmuyor :)

• hem sexi olmak icin hem de rahatlık icin.

• kullanımı rahat ve pantolondan belli olmuyor diğer çamaşırlar gibi.

• Bir nedeni yok.

• giymaedim ama o tür sexi seyleri kendimi sexi hissetmek için giyerim:D

• sen kendin sexi hissediyom ama hiç etrafındakileri düşünmüyon :)

• Öncekileri Göster
    • HMM yani olabilir de bu hep böyle:D

• madem iş yapiyonuz tam yapın yav alla alla :) ekliyom kbl etde konuşalım sana bişe dicem :)

• merak hissi uyandırdığı için. acaba var mı yok mu?

• süper...:)))

• :))

• güzelll...++

• ruhumm kadınn giyiyorum.ayrıca iz yapmıyor bu da artısı.cinsel bakmayın her şeye illa yatakta giyilmez

• wow...işte en iyi cevap ...:)))+1

• pantolondan iç çamaşırı izi belli olmasın diye. Popo kilot kenarlarından fırlamasın diye.Çirkin görüntü olur.Birde alışkanlık ve zevk meselesi.

• ama tanga giyincede belli oluo izi

• Öncekileri Göster
    • O kadar incelseydim emin ol ben erkeklerde çok şey görürdüm. Boxer desenlerini bile. Belli oluyorsa o tarz kıyafet giyiyordur.

• :D sende haklısın :D

• hoşuna gittiği için

• buna benzer bir soru sorulmuştu ben de giymedim bilmiyorum demiştim soran da denemedin mi hiç demişti ben de hayır hiç demiştim :) yine diyorum denemedim ama ilerde partnerimi tatmin etmek için giyebilirim :))))

• o ne demek:)))

• öyle demek :)

• Artik erkeklerde giyiyor cok merak ettiysen sanada alalim br tane ;)

• soruyu soranı bilmem ama ben kullanıyorum bana alabılırsın

• pantolonlarda çamaşır izi olmasın diye giyiyorum ben. bi de rahat.

• öle diyosunda pantolonu dar giydiğiniz için belli oluyo :)

• tuzluk adonis seviyor diye adonis lakaplı üye çoğaldı sitede :)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...