Kadın ve erkeğin cinsel organları hakkında bildiğiniz benzetmeler var mı?

Örneğin: Burnu uzun olan erkeklerin şeyleride uzun olurmuş gibi :)))Örnekler verelim bakalım neler çıkıcak?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• topal insanın derler.. topal ayağın gücü alete kayarmış:)))))hele bizim burda topal omar dayı vardı.. 5 karıyı bitirmişş...

• :DD:DD

• ayakkabı numarasıyla kilosunu çarp boyuna böl örneğin42*74/176=17.5 cm :)

• Penise merakım olmadığı için yazdıgın cevabada gerek kalmaz.

• sen bilirsin matematik yapmaya üşeniyorsan o zamna en kolay yolu eline alıp bakacaksın :)

• Bir boy öğrenmek için matamatik işlemimi yapıcam :D

• ağzı büyük olan kadının vainasıda büyük olur küçük olanında küçük ve dar olur

• Elleri büyük olanın büyük olur derler. Ama parmakların olduğu kısım değil avuç içi kısmı :)

• şöyle bi kanı da var sessiz sakin durgun erkelerde penisin kısa tersi durumlarda olanlarda uzun olduğu gibi bi tane hayat kadını böyle bişey söylemişti tabi kesin böyledir diye bişey yok genelde

• ilginçmiş :)

• Muz-şeftali.

• Kısanın a*ı kösenin y****ğı derler :D

• evet :))

• özetlemişin arkadaşım ha :)

• sadece şişmanlarınkı kuculur, yaglanmadan dolayı. oda zayıflayınca gecer.

• herkes tutturmuş 'ayağı büyük olanın' falan diye..alakası yok arkadaşlar...ben kendimden biliyorum

• Erkeklerde, işaret parmağı orta parmaktan ne kadar kısaysa, ilgili uzuv da o kadar uzundur.

• ağzı büyük olanın...

• heç heç:))

• ayağı büyük olanın peniside büyük olurmuş varmı böyle bir sacma düsünce ya benım ayak numaram 40 ama penisimin boyunu ölctüm 19 cm boy ve 5 cm cap yani bu söylenti dogruysa ayagı kırk beş numara olanınkı eşşeğinkini gecer tahminimle :))

• hahahaa :)))

• Erkek arkadaşımın ki 45 numara , tövbe tövbe ne düşünceler ya :)

• en iyisi sen anket yap eline bir metre al çık değişik fiziki özellikteki inasanların cinsel organlarını ölç sonuçdan bizide haberdar et

• burnu büyük olanın başka yerleri de büyük olabilir :D

• Ağzı büyük olan kadının vajinası küçük olur derler.

• julia roberts ın kocası ne sansız adam ozaman:))

• Orta parmağınızı bileğinize doğru yaklaştırıyorsunuz en son getirebildiğiniz yere(ama abanmadan) bir işaret koyun orasıyla orta parmağınızın ucunun arası sizin penisiniz oluyor kızlar karşıdakini böyle anlayabilir mesela :D

• Olabilir dostum kadir kirişçi demişti :D

• Ee basketbolcuların, fırıncıların, çiftçilerin elleri büyük olur ozaman onlardaki olağan üstü bi büyüklüktemi yani buda saçmaymıs :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...