80 A sütyen ölçüsü küçük mü sizce?

80 A sutyen olcusu nasil?

Kucuk mu sizce? İyi midir nasil bulursunuz bu olcuyu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence gayet normal aslında yani seni sevecek birisi senin sutyenine memelerine falan bakmamalı. O da önemli fakat içindeki kalp ise en güzeli ve en değerlisidir :)))

80 A fena değil fakat küçük diye düşünüp çok rahatsız oluyorsan slikon sutyen kullanabilirsin. Fakat istersen bunun yerine 75 B de kullanabilirsin tabi askıları sıkmazsa :)

Erkekler Ne Diyor 18

• bence iyi kıvamında ne çok büyük ne çok küçük :))

• başarılı:)

• canım a sanırım en kucuk model. a demek baya kucuk demektır. ama bence takma bunu. kucuk goguste kadın da ayrı bır sırın duruyo ayrı bır masum duruyor. ama kımı erkekte ele avuca gelmesını ıster yanı buyuk ıster ya da en azından normal olculerde. c kup daha bır kadınsı duruuyor derler oyle seven erkekler. acıkcası senın goguslerın kucuk canım. ama kucuk goguste seven erkeklerde war. yanı sıkıntı etme bence

• rıca ederım. umarım uzulmenı engelleyebılmısızdır. bence sanslısın hatta. cunku hatunda her seyın kucugu makbuldur dedrım ben:D

• Sağ ol arkadaşım

• desteklı sutyen bıraz buyuk gosterır sanırım. neyse sen o taktıklerı bılırsın zaten arkadasım:) ve sunu da dıyım ben mesela soyledıgım gruptanım. sadece kucuk gogus seven erkeklerde war dıye soyluyorum bunu yoksa sana asılmıyorum arkadasım:D

• Öncekileri Göster
  • Linkteki gibiyse hiç fena değil.

• Ya o altta birisi link atmış onun gibiyse iyi işte.

• Hangi link?

• diri ise iyidir

• Normal

• hiç bakmadım . ama amasya elması kadr herhalde.

• valla nasıl bir şey görmem lazım benzer bir link at bakalım böle rakamla anlamıyorum

• büyük gögüsleri okşamak zor oluyo ne küçük ne büyük olcak ve dik olcak bazı erkekler buyuk göğüsten hoşlanır sıkıntı yok :)

• bilmiyorum bana göre büyük :)

• O ilk resimler çok çirkin bence

• Sağ ol

• Öncekileri Göster
  • süper süper tahrik edici

• Gayet iyi.

• Bu sorunun cinsellikle ne alakası var?

• Sağol teşekkür ederim :)

• Sağ ol. Çok tatlısın :)

• Aslında göğüs büyüklüğüne önem veren biri değilim ama öyle kızlar var ki göğüsleri küçük ama güzeller bence :)

• Öncekileri Göster
  • bence normal iyi yani

• oldukça iyi ve seksy bence...onları dikleştirmek zevkli aslında...

• Büyüklük küçüklük prk önemli değil sen işlevi dogru yap ortada sıkıntı kalmaz

• uçları nasıl dik mi

• olmadı ama:(

• Mal!

• neden yemem güzel göğüslerini :)

• Öncekileri Göster
  • Bence, göğüslerin sende nasıl göründüğü önemli.. Vücut ölçülerine göre, senin güzelliğini tamamladığını düşünüyorum.. Doğallık çok önemli, asla, keşke "şöyle olsaydı" diye düşünme. .onların sağlıklı olması, senin için en büyük nimet :)

• dik duruyorlar mı ?

Kızlar Ne Diyor 1

• sirtin az genis galiba, 80 sirtin ölcüsü cünkü

gögüsler ise kücük cup A oldugu icin

ama bende 70A kullaniyorum, yani gögüsler kücük ama esim sikayetci degil

gayet güzeller diyor cünkü dik duruyorlar

• genel erkekler icin bisey söyleyemem ama benim esim fazla büyük gögüsten hoslanmiyor

kücük ve dik gayet güzel diyor

• eşin işi biliyor...

• Alt gogus 77 ust 83,5 benimkiler de dik evet.

Yükleniyor...