80 A sütyen ölçüsü küçük mü sizce?

80 A sutyen olcusu nasil?Kucuk mu sizce? İyi midir nasil bulursunuz bu olcuyu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence gayet normal aslında yani seni sevecek birisi senin sutyenine memelerine falan bakmamalı. O da önemli fakat içindeki kalp ise en güzeli ve en değerlisidir :))) 80 A fena değil fakat küçük diye düşünüp çok rahatsız oluyorsan slikon sutyen kullanabilirsin. Fakat istersen bunun yerine 75 B de kullanabilirsin tabi askıları sıkmazsa :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Gayet iyi.

• süper süper tahrik edici

• diri ise iyidir

• canım a sanırım en kucuk model. a demek baya kucuk demektır. ama bence takma bunu. kucuk goguste kadın da ayrı bır sırın duruyo ayrı bır masum duruyor. ama kımı erkekte ele avuca gelmesını ıster yanı buyuk ıster ya da en azından normal olculerde. c kup daha bır kadınsı duruuyor derler oyle seven erkekler. acıkcası senın goguslerın kucuk canım. ama kucuk goguste seven erkeklerde war. yanı sıkıntı etme bence

• :((

• Öncekileri Göster
    • Sağ ol arkadaşım

• rıca ederım. umarım uzulmenı engelleyebılmısızdır. bence sanslısın hatta. cunku hatunda her seyın kucugu makbuldur dedrım ben:D

• hiç bakmadım . ama amasya elması kadr herhalde.

• Bu sorunun cinsellikle ne alakası var?

• Varmis demek ki

• Öncekileri Göster
    • Sağ ol. Çok tatlısın :)

• Sağol teşekkür ederim :)

• başarılı:)

• bence iyi kıvamında ne çok büyük ne çok küçük :))

• Linkteki gibiyse hiç fena değil.

• Hangi link?

• Ya o altta birisi link atmış onun gibiyse iyi işte.

• valla nasıl bir şey görmem lazım benzer bir link at bakalım böle rakamla anlamıyorum

• büyük gögüsleri okşamak zor oluyo ne küçük ne büyük olcak ve dik olcak bazı erkekler buyuk göğüsten hoşlanır sıkıntı yok :)

• Büyük mü sence bu ölçü

• Öncekileri Göster
    • O ilk resimler çok çirkin bence

• bilmiyorum bana göre büyük :)

• Bence, göğüslerin sende nasıl göründüğü önemli.. Vücut ölçülerine göre, senin güzelliğini tamamladığını düşünüyorum.. Doğallık çok önemli, asla, keşke "şöyle olsaydı" diye düşünme. .onların sağlıklı olması, senin için en büyük nimet :)

• Büyüklük küçüklük prk önemli değil sen işlevi dogru yap ortada sıkıntı kalmaz

• bence normal iyi yani

• oldukça iyi ve seksy bence...onları dikleştirmek zevkli aslında...

• uçları nasıl dik mi

• Evet

• Öncekileri Göster
    • Mal!

• olmadı ama:(

• Normal

• dik duruyorlar mı ?

Kızlar Ne Diyor 1

• sirtin az genis galiba, 80 sirtin ölcüsü cünkügögüsler ise kücük cup A oldugu icinama bende 70A kullaniyorum, yani gögüsler kücük ama esim sikayetci degilgayet güzeller diyor cünkü dik duruyorlar

• Alt gogus 77 ust 83,5 benimkiler de dik evet.

• eşin işi biliyor...

• genel erkekler icin bisey söyleyemem ama benim esim fazla büyük gögüsten hoslanmiyor
      kücük ve dik gayet güzel diyor

Yükleniyor...