Kalçalarımda koku var, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
bundan 2 ay önce bende bir koku başladı kalçalarımda günde 3 defada banyo yapsam koku 10-15 dk da başlıyor ama vajinamdan değil diğer taraftan anüsümden geliyor insan içine çıkamıyorum sürekli o bölgeye deodorant sıkıyorum ama 10 dk sonra etkisi geçiyor ve çok pisbir koku lağımdan bile berbat arkadaşların yanındada oluyor rezil oluyorum geçen bir arkadaşım sanırım koku senden geliyor dedi bende yeni aldığım krem filan dedim sanırım inanmadılar çok utandığım için doktora gidemiyorum yardım edin
Güncellemeler
+1 yıl
yanışlıkla cinselliğe koydum yannış olmuş kusura bakmayın sağlık bölümüne koyacaktım aslında
Güncellemeler
+1 yıl
3 aydır banyo yapmıyordum meğersem koku bundan dolayıymış sorunum çözüldü nihayet
Kalçalarımda koku var, ne yapmalıyım?