Seks için kaç yaşındaki kadınlar daha istekli ve performansları daha yüksek?

seks için kaç yaşındaki kadınlar daha istekli ve de performansları daha yüksektir?30 40 arası mı? 20 30 arası mı? genelde 20 30 arası olanların daha iyi 30 40 arası olanların daha olgun olduğunu söylüyorlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim deneyimlerim, 30-39 arası olan bayanlar hem tecrübeli oluyorlar hem de cinsel hayatlarının doruğunda oluyorlar, bu partnerlerine de yansıyor. ben bu tip hatunlarla sevişirken sanki enerjim bitmiyor gibiydi.jigolo değilim, sadece one night stand olayını seviyorum, ama tabiki maçlar benim evimdeyse. deplasmanda maç daima tehlikelerle doludur.

Erkekler Ne Diyor 15

• bu soruya hanımlar neden cevap yazmamış dikkatimi çekti

• 30-40 arası,18-24 arası çıraklık,24-30 arası kalfalık,30-40 arası ustalık dönemi,

• bence kadınların seks isteğinin ve performansının en iyi olduğu dönemler 30-40 arası.gözlemlerimden sabittir.

• 40 lı yaşlardaki bayanlar inanılmaz derece istekli

• katılıyrm sana

• 30-40 yaşlarında onları profesyönel yapan ne :D

• 18-24 istekli de olsa bi yere kadar oluyor.Bence kesinlikle 24-36 arası...

• işi bilen olur bilmeyen korkar yaşı olmaz

• 18-25 yaş: yüksek cinsel istek, sağlıklı ve sıkı bir vajina, yüksek özgüven, acemi davranışlar, çabuk orgazm, kontrolü kaybetmek26-35 yaş: yüksek cinsel istek, daha fazla tecrübe, nerede ne yapacağını bilmek, erkeğine süprizler yapabilecek bir kadın, dayanıklı, erkeğini hor kullanan kadın.tercih sizin

• her yaşın ayrı güzelliği var derler :)

• 30 40 arasında ki kadınlar kesinlikle zirve yapıyor,gençlerdede doğal olarak malzeme iyi

• Bencede olgun kadınlar daha istekli olurlar :)

• azgın olan her karı adamı parça pençik yapar.

• 50 den sonrasıda danışmanlık dönemi.:)

• hahahhaa:D onursal başkan

• gay olduğunu düsünmeye başladım

• niye?

• Öncekileri Göster
    • benim hakkımda istediğini düşünebilirsin ama ben öyle değilim ayrıca sana ispatlamak zorunda değilim hadi şimdi yol al

• peki

• Bence 30 dan sonra ama bundan öncede olanlar var kendini geliştirmiş olanlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...