Niye erkekler sevgili olmadan kızlarla seks yapar? Bir kızı sevmiyorsanız nasıl birlikte oluyorsunuz?

sadece seks yapıp ertesi gün terketme olayı nedir arkadaş? bikaç arkadaşım erkekler kızların dırdırlarından bıkmışlarlarmış o yüzden kimseyle ssevgili olmuyorlarmış sadece kadınlar yatak arkadaşıymış seks yapıp takkeni alıp gitmek en iyisiymiş vsyahu siz nasıl insanlarsınız ? eğer bi kızı sevmiyorsanız nasıl birlikte olabiliyorsunuz? sevgili olmadan nasıl seks yapıyorsunuz? anlayabilmiş değilim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• akıllı kızlar o duruma düşmez. sizin salaklığınızdan. (seni kastetmedim hemcinsinizi baz alarak yazdım) kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş. fakat ulaşmak içinde her hamlaeyi yapmaktan geri durmaz. şekeri her zaman en son vereceksinizki aptal durumuna düşmeyesiniz. bir öpücük bir iltifata erkeğin altına yatmaya razı olduğunuz sürece bunun önüne geçilemez. kızlar cinsel objedir zihniyeti kırılamaz. kendi aralarındada bir kız vardı o biçim yani tadına doyamadım diye sizi sohbet ve alay konusu yapmaya devam ederler.akıllı kız sevgiyle cinselliği karıştırmaz. tahriklere boyun bükmez.

Erkekler Ne Diyor 17

• bunu kızlarda yapıyor cevabı onlardan daha rahat öğrenebilirsin

• sen delisin.

• Sevecek miyiz anlayabilmek için.

• Seks zevk işidir.Tıpkı dondurma yemek,tenis oynamak,maç seyretmek gibi (=Kadınlar olayın duygusal boyutunu aşamıyorlar.

• kalkmışın dini imanı olmuyor :)

• kadınlarla erkeklerin seks anlayışı farkıdır,erkekler sürekli üreme hormonları salgıladıklarından önce seks derkadınlar ise önce güvenmek ve hoşlanmak sonra seks der

• ihtiyaç :)

• sevince bokunu çıkarıyosunuz ondan.

• erkeğin doğası bu :D

• zevk için

• benim her önüme gelenle sevişmemem için çok aşırı çok pis aşık olmam lazım kiii sevtdiğim kızı düşünmekten aklıma seks bile gelemesin tabi öyle bi kız olucakki çok iyi bir kız onunla yatmayı bile düşünemiceksin kıyamıycaksın ona.onun için erken yaşta birini sevip evlenmek lazım

• erkek yapar. niye yaradılışında var. demekki neymiş kadınlar bu konuda daha dikkatli olmalılarmış. bu işin erkek için dönüşü var ama kız için yok.

• Aşıkken sevişmek daha zevkli

• oluyorum sorun yok.

• Kalkınca saten erkeklerin aklının yarısı gidiyo .. arkadaşın da dedigi gibi kalkmışın dini imanı olmuyo:))))))))))

• Bazı kızlar çok saf olabilir, erkek der evlencem seninle kız da salak gibi inanır :D erkek onu yatağa atıp işini bitirdikten sonra kıza yol verir :D Kızın bakireliği gitmiştir, çünkü salaklığından, biraz akıllı olsalar, özel yerlerini geçit vermezler, bilmem anlatabildim mi ? Bazı erkeklerde var çok çakal, bu tip erkeklere karşı dikkatli olmak lazım, ( Eğitim Şart Abi - Beyin bedava ) :D

• Bu aslında çok basit eğer sex i objeleştirrmissen kiminle yaptığın değil yapıp yapmadığı önemlidin ve sex sevilen kişiyle onun canının yanmasına dayanamıycağın için yapılmaz.

Kızlar Ne Diyor 4

• bence insan elbette sevdiğini arzular ve beraberlik yaşar. ama ilk görür görmez de kimse kimseyle birlikte olmuyor. eğer olunuyorsa kadınlar da bunu zevk için yapıyorlar da ondan oluyor.

• bende erkekleri anlamıyorum -aşkla daha zevkli oluyor, duygular tavan yapıyor, bide birbirinizi keşfedince ohh yeme de yanında yat ..

• bu aslında bir arayış ve hangisini daha önce bulduğuna göre değişir

• olabilir ---- ve adım gibi eminim şuanda beraber olduğum adam -ilk önce seks için düşündü ama 5 aydır birlikteyiz -bakış açısı değişti ,bi arayış içindeydi ve sert kayaya çarptı ve bana aşık oldu :) :p

• Zevk için yapan yapıyor.

• "gözlerimi kaparım, vazifemi yaparım." stayla.

• herkes sevdiğini bulup yapmak ister . erkekler de öyle ama. onu bulmak herkese nasip olmuyor

Yükleniyor...