Sevgilimle seviştik. Hem pişmanım hem de mutlu. Düşüncelerinize ihtiyacım var.

Sevgilim bize geldi ve az önce gitti. Seviştik. Üstümü çıkardım sadece. İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Sizce doğru mu yaptım?İlk defa yapıyoruz bunu ikimiz de. Ona açık açık korkularımı söyledim bunların hepsi olup bittikten sonra; ya beni istemezsen, bu yüzden korkuyorum sanki. Herşey yaşanınca hiçbir heyecanı kalmayacak gibi geliyor bana senin için dedim.. Hayır tam tersi beni kendine daha çok bağlıyorsun böyle düşünme ben herşeyi seninle yaşamak istiyorum, dedi.. Pişman olmak üzereyim bunları yaşadığım için ama bir yandan da çok mutluyum, düşüncelerinize ihtiyacım var.. :(((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şimdi şöyleki ben bir dans hocası olarak söylim sana tahmin edersin bu tür konulardaki tecrübelerimi ciddi düşündüğüm bi kız ark. vardı senin bugün yaşadıklarını ben de zamanında farklı bi ortamda yaşadım... ilk anda yaşadıktan sonra nasıl olsa artık deliler gibi bana bağlı olduğu için eskisi gibi aramamaya başladım. neyse benden sana tavsiye şimdi bunu yaptığın için her zaman her yerde bunu isticek sakın ilişkini seks üzerine kurarak devam ettirme o bunu senden isticek ve bi zaman sonra senden soumaya başlıcak eğer isteklerini yaparsan yapmassan senden değerlisi olmaz yaparsın. işini bitirdikten sonra buna sürtünme yoluda dahil zamanla bu ilişki bitmeye mahkumdur, sakın inanma ben sana daha çok bağlanıyorum laflarına. bende aynısını derdim hayatta kendi ruhumu ilk kez onda görmüştüm ama yazık oldu ilişkimize neden işte benim isteklerimi yerine getirdiği için... size yazık olmasın...

• pekı ısteklerını yerıne getrmezsem de sogumaz mı yanı uzaklasmaz mı ?

• Öncekileri Göster
    • senın dusuncelerın nedır ?

• Dinle bu adamı. Ben katılıyorum dediklerine. Kendini "kullandırtma" kimseye...
      Adam senden istediğini aldıktan sonra bir değerin kalmaz ki.
      Şöyle düşün, kuyumcu dükkanında gözüne ilişen çok güzel bir yüzük, takı.. Nasıl istiyorsun anlatamam. Aldın. Mutlu oldun. 1 hafta geçti. Ona karşı duyduğun hisler var. 1 yıl geçince o hisler kalacak mı? Yoo yeni takılara bakacaksın onları da isteyeceksin.
      Ama o takıyı alamazsan, gelip geçtikce o ilk takıyı ister olacaksın. Bu olayda aynı bunun gibi inanki...

Erkekler Ne Diyor 10

• kuaförüme verdim iyi yapmış mıyım sorusu daha yaratıcıydı valla:)

• ciddi bi soru sordum yaa :(

• tamam iste icinden gelen birsey varsa yasamalısın...bunun neresi kotu olabilir ki zaten.

• haklısn :D

• Üstünü çıkarmışsın sadece ve seviştik mi diyorsun..buna halk arasında " Yiyişme" denir. sevgili kardeşim. normaldir. mutlu da olmuşsun.. pişman falan diiince birşey bekledim bende. Yiyişken tavşan seni :)

• aramıza hoşgeldin muhahahaha (kötü adam gülüşü) Ya kızım ne bilelim doğru mu yaptın, yapmadan soracaktın :)

• hiç pişman olma ve korkma sınırlarını belirle ne yapıcağını ve ne yapmıyacağını belirle sonra ne istersen yap rahat ol öbür türlü heyecanı kalmaz:)

• Dikkat et seni kullanıyor olabilir, ve bu iş ilerler sana söylemem gerek bunu..

• korkular bir yerde dogru olabılır :)) kulanılma durumu olmasın alınca bıralabılır...

• ufak tefek bişeyler yapmanın fazla bir sıkıntısı olmayabilir ama çok sevseniz bile sakın ileriye gitmeyin. erkek milleti bu bazı konularda şeytana inan erkeğe inanırken iyi düşün..yani öyle birşey olur ki doğru söylediğine erkeğin kendisi bile inanır.fakat belli bier zaman sonra hayatınca başka kadın çıktığında 2 paraya satacak birisi olduğuna kendisi bile inanmaz.

• hiç pişman olma bunu ilk siz yapmıyorsunuz içinden geldigi gibi yaşa hayatı hiç bir an bir daha gelmeyecek bunu unutma

• kac yasındasınız sormamın bı sakıncası var mı ? benden daha büyük bırının fıkırlernı merk edıyorum ..

• Öncekileri Göster
    • yeter :) baska soyleyecegınız bır sey yok mu ?

• dedigim gibi hayat anları yaşamaktan ibaret bırak erkek arkadasını kendin için yaşa, ne istiyorsan ne kadar istiyorsan okadar kimsenin zorlamasına ısrarına kulak asmadan nefes alır gibi yaşa hayatı

• kac yasindasin ve sevgilinle ne zamandir berabersiniz?

• 18 yasındayım 2 senedır beraberz..

• Öncekileri Göster
    • bnde cok ıstedım zevk de aldım byle hıssetmem cok sacma sanırım

• ee sen de karar ver o zaman. goze aliyorsan istiyorsan yaparsin istemiyorsan da bosverirsin

• Gittikten sonra seni aradı mı?

• tabıkı aradı mesajlasıyorz hatta

• Öncekileri Göster
    • teskkrler yorum ıcın :)

• Adam istediğini alamamış ki neyin arkasında? Anca öpüşmüş yiyişmiş biraz. Bir sonraki sefere biraz daha biraz daha.. İstediğini alıp kendini tatmin edince bir daha aramaz merak etme...

Kızlar Ne Diyor 5

• of of ne yaptın kız sen yaa heyecan kalmayacak artıkın damam mı ikincisi ayrıldığınızda da sonra tekrar sevgilin oldugunda onunlada sevişirken aklına gelcek yani

• valla guzelim bende yasadıgım için 1 kere pişman degiilim .. pişmanlik fayda etmezz

• Şu yazdıklarından çıkardığım, korkudan ziyade çelişkilisin. İyi mi ettim kötü mü ettim sorgusundasın?Bak eğer onu seviyorsan ve birlikteliğinden mutluysan, pişman olma. Hayatta hiç bir şeyin garantisi yok. Yarın birgün seni sırf bunun için terk ederse, ahın onda kalmaz merak etme. İlişkinin güzel yanlarını gör, kaldı ki uzun vadede birlikteymişsin. Sanmıyorum ki, seni sırf bedenin için kullansın.Bu çelişkini de sevgilinle paylaş.

• ona da soyledım hatta dun geceden berı sacma sapan ruyalar goruyorm cok taktm kafaya.. aklın hala karısık o yuzden boyle ruyalar goruyorsun.bı turlu inanmıyosun bana.s dedı. aslında ona ınanıyorum ama ne blyım ıste onunlaykn cok mutluydm pişmanda degılım bugun gorustukten sonra sadece nedenını anlayamadıgım bı korku var ıcımde

• bak kilit cümlen şu : "onunlayken çok mutluydum"

• kötü yapmışsın..nasıl yaparsın bunu...ya saçmalama...mutlu ol..ee altınıza ne olduda çıkarmadınız..:)) eksik bırakmışsınız...pişman olma..seni kötü görmemişdir..ama ilerde evlenirsenki bunu bilemem..yüzüne vurabilir..sen benle şunu şunu yapmışdın diye..öyle dengesizlerde var.

• şyle bi düşündm de pişman degılım bugunde gorustuk gayet normaldı yasadıgımız seyın arkasnda :) yok evlenırsek ki inş hayalim gercek olur oyle bı dengesızlık yapmaz :)

• Öncekileri Göster
    • ne alaka insan sevdiği kişiyle sevişemezmi illa evleniceği kişiylemi sevişmesi normal karşılanıyor ?

• ben söyleyecegmi söyledm.karar sizin yapın.ama sonra pişman olmayın.dedigme uy gittgm yoldan gtme.ben bu kadar söyleym.mutlu olmanızı isterm.bazı erkekler önemsemez.ama hadi önemseyen birıne denk geldiniz.

• neden pişman oluyosun ki. sen onu seviyosun o seni seviyo. istesende istemesende aranızda bunları olucaktır. cok normal. aşk ta ten çekimi diye bişey var. sevişmek istemeseydin bi anormallik vardı zaten.

Yükleniyor...