Sevgilimle seviştik. Hem pişmanım hem de mutlu. Düşüncelerinize ihtiyacım var.

Sevgilim bize geldi ve az önce gitti. Seviştik. Üstümü çıkardım sadece. İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum.

Sizce doğru mu yaptım?

İlk defa yapıyoruz bunu ikimiz de. Ona açık açık korkularımı söyledim bunların hepsi olup bittikten sonra; ya beni istemezsen, bu yüzden korkuyorum sanki. Herşey yaşanınca hiçbir heyecanı kalmayacak gibi geliyor bana senin için dedim.. Hayır tam tersi beni kendine daha çok bağlıyorsun böyle düşünme ben herşeyi seninle yaşamak istiyorum, dedi..

Pişman olmak üzereyim bunları yaşadığım için ama bir yandan da çok mutluyum, düşüncelerinize ihtiyacım var.. :(((


0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

 • şimdi şöyleki ben bir dans hocası olarak söylim sana tahmin edersin bu tür konulardaki tecrübelerimi ciddi düşündüğüm bi kız ark. vardı senin bugün yaşadıklarını ben de zamanında farklı bi ortamda yaşadım...

  ilk anda yaşadıktan sonra nasıl olsa artık deliler gibi bana bağlı olduğu için eskisi gibi aramamaya başladım. neyse benden sana tavsiye şimdi bunu yaptığın için her zaman her yerde bunu isticek sakın ilişkini seks üzerine kurarak devam ettirme o bunu senden isticek ve bi zaman sonra senden soumaya başlıcak eğer isteklerini yaparsan yapmassan senden değerlisi olmaz yaparsın. işini bitirdikten sonra buna sürtünme yoluda dahil zamanla bu ilişki bitmeye mahkumdur, sakın inanma ben sana daha çok bağlanıyorum laflarına.

  bende aynısını derdim hayatta kendi ruhumu ilk kez onda görmüştüm ama yazık oldu ilişkimize neden işte benim isteklerimi yerine getirdiği için... size yazık olmasın...

  4|1
  • Şikayet

   pekı ısteklerını yerıne getrmezsem de sogumaz mı yanı uzaklasmaz mı ?

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   senın dusuncelerın nedır ?

  • Şikayet

   Dinle bu adamı. Ben katılıyorum dediklerine. Kendini "kullandırtma" kimseye...

   Adam senden istediğini aldıktan sonra bir değerin kalmaz ki.

   Şöyle düşün, kuyumcu dükkanında gözüne ilişen çok güzel bir yüzük, takı.. Nasıl istiyorsun anlatamam. Aldın. Mutlu oldun. 1 hafta geçti. Ona karşı duyduğun hisler var. 1 yıl geçince o hisler kalacak mı? Yoo yeni takılara bakacaksın onları da isteyeceksin.

   Ama o takıyı alamazsan, gelip geçtikce o ilk takıyı ister olacaksın. Bu olayda aynı bunun gibi inanki...