Samimi olduğum birine sulandım. Nasıl telafi edebilirim?

Şimdi ben şunu söyleyim önce ben lezbiyenim.Komşum bir kadın var 25 yaşında çok seksi çok iyi bir kız.Samimiyiz onunla.2 çocuğu var neyse ben konuya geçeyim.Onunla ilişkiye girdim ama şöyle oldu beni itti ama daha sonra zevk aldı yani öyle hissettim.Tokadı da çaktı amaŞimdi nasıl eskisi gibi olurum onunla? Yardım edin lütfenBiz onunla arkadaş gibiydik ama şimdi beni görünce yolunu değişiyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• karıya tecavuz etmişin yaw :D ayak ustu

• Sapık durumuna düştüm

• Öncekileri Göster
    • Zaten beni evine sokmaz artık

• heralde sokmaz ama konusmanın bir yolunu bul yani ... zamanla duzelir aranız ..

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevişin.

• eskisi gibi olamazsınız.

• Bayan olduğunu düşünmüyorum

• nasıl bir bir duygu bayanla olmak kendi organınından biri ile olmak onu yalamak

• özür dile ondan

• arıyorum açmıyo

• Öncekileri Göster
    • oradamısınnnnn

• eklemedin daha

• ilgisi varsa gösterirdi eğer kaçıyorsa samimiyetini bitirmiş demekktir fazla şansını zorlama derim

• mektup yaz .bir şekilde kendin ver .onun hakkında ne hissediyorsan .yaşadığın anda ne hissetti isen açıkla .ona nasıl değer verdiğini senin için ne kadar değerli olduğunu söyle .

• eskisi gibi olamassın unut bence onu

• Allah ıslah etsin seni :)

• ebru sen misin

• İlişkie nasıl girdniz yani vajinasına parmak mısoktun?

Kızlar Ne Diyor 5

• Özür dile tutamadım kendimi de, senin lez olduğunu biliyor olmalı yakınsanız? Hoşuna gider sandım istemezsen asla yapmam yine arkadaş olalım falan diyebilirsin

• Biliyor ama ondan hoşlandığımı bilmiyo

• o an içime üç harfli kaçtı ben bende değildim bacım de :D

• bence olmaz eskisi gibi

• hic kimse istemeyerek iliskiye girmez, yani kendiside istemis ki birseyler yasanmisya pisman olmus o yüzden senden kaciyor ya da tekrar olur korkusu sardi onueskisi gibi olmak zor tabi ama yinede özür dilemeyi deneama bakarsin konusmaya calisirsan yumsar ve ara ara iliskiye girmeyi kabul eder :)

• Öpüşürken karşılık verdi ama

• Öncekileri Göster
    • Sinir hastası

• hmm ozaman bazi haraketleri istem disi olabilir, cok da fazla üstüne gitme
      özür dile kendisinden ve onun tepkisine göre davranirsin

• ırz düşmanı:)

Yükleniyor...