Bayanlar külotlu çorap giydikleri zaman külot giymiyorlarmış, bunun doğruluk yüzdesi nedir?

bayanlar külotlu çorap giydikleri zaman külot giymiyorlarmış..külotu kendisinden olduğu için..bunun doğrusunu burada öğrenebiliriz sanırım..külotlu çorap giydiğiizde külot giyiyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Giymeyenler var

• siz giymiyormusunuz

Kızlar Ne Diyor 10

• bence bu senin düşüncen ağzımızı yokluyosun :D saçmalık

• sadece sordum sen nasıl görmek istersen öyle görebilirsin..hem senin dediğin şekilde sormamam için bir sebep varmı? giyiyormusunuz diyede sorabilirdimm sonuçta?

• niye sinir yapıyosun :))

• yooo gayet sakin yazmıştımm. bu önyargıda nereden?

• Ben giymeyen tanımıyorum şahsen ama iç çamaşırı kullanmaktan hoşlanmayan biriyse giymiyor olabilir. İhtimal %1

• bu külotlu çorpsa o zaman ikitane külot olmuş olmuyormu:) giyilmemesi bu yönden mantıklıda giyilmemesi ne yönden?

• Yukarı kadar uzun olduğu için külotlu çorap adı verilmiş külot gibi olduğundan değil giymediğinde külot giymişsin hissi yaratmaz rahatsız edicidir. Kendine göre mantık yaratmaya çalışmışsın.

• inanma bunlara genşşşş:D

• corap cok nadir giyerim ama giydigim de, sürekli tanga giydigim icin onunla birlikte giyerim :)) onsun biraz rahatsiz olurum galiba :/, tercih meselesi

• sürekli tanga rahatsız etmiyormu? buda ayrı bir konu ama bu tangalar sizi rahatsız etmiyormu? ki sürekli giyen biri olarak..

• yooo etmiyor, farketmiyorum bile :)

• adı kilotlu çorap bele kadar uzandığı için adını böyle koymuşlar.İç çamaşırı giyilir içine.

• taytlarda bele kadar buna neden külotlu tayt demiyorlar:)

• taytın sadece ayak kısmına giyilen türü mevcut değil.

• yok be ne alaka siz içlik giyindiğinizde hiç bişi giymiyormusunuz da?

• ama bizimkisine külotlu içlik denmiyor:) sizinkisine külotlu çorap deniyor:)

• öyle isim takmışlar ama kilot gibi değil . rahatsız edici bu yzdn içimize tabi ki giyeriz

• anladım teşekkürler..

• Doğruluk payı 0 ha arada partnerin için bir ayrıcalık yaparsın fantazi hesabı o ayrı :d

• böyle fantazilerde varmıymış:) günlük hayatta giyilmediği doğru değil o zaman.

• ne alakası var kim uyduruyor bunları..

• kişiye göre değişir giymediğim zamanlar olmadı değil.duruma göre

• sacmalamayın Allah askına yaa külotlu diye adı külot giyilmez dye bişe mi var onu da ilk defa duydum. tabiki giyiyoruz külot

Erkekler Ne Diyor 3

• öle şeymi olur :D eteğe hava felan değerde kalkarsa, bide temizlik yapmamışsa, mobeseciler bile geri alıp tekrar tekrar izlerler o derece :)

• bunun doğruluk yüzdesi neye inanmak istediğinin ne görmek istediğe oranı sonunda çıkan sayının yüzdesi ile aynı:)

• olur mu donsuz. toz toprak dolar içeri, mikrop kaparlar... :)

• işine karışmak gibi olmasın ama bu soruyu moda kısmında sormalıydın ama. seksle ilgili değil ki

• iç çamaşırı falan geçtiği için böyle oldu.bende nerede soracağıma karar verememiştim:)

• :D

Yükleniyor...