Bayanlar külotlu çorap giydikleri zaman külot giymiyorlarmış, bunun doğruluk yüzdesi nedir?

bayanlar külotlu çorap giydikleri zaman külot giymiyorlarmış..külotu kendisinden olduğu için..bunun doğrusunu burada öğrenebiliriz sanırım..külotlu çorap giydiğiizde külot giyiyor musunuz?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Giymeyenler var

0|0
Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Genç babalık mi geç babalık mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• corap cok nadir giyerim ama giydigim de, sürekli tanga giydigim icin onunla birlikte giyerim :)) onsun biraz rahatsiz olurum galiba :/, tercih meselesi

0|0
    • sürekli tanga rahatsız etmiyormu? buda ayrı bir konu ama bu tangalar sizi rahatsız etmiyormu? ki sürekli giyen biri olarak..

• yooo etmiyor, farketmiyorum bile :)

• bence bu senin düşüncen ağzımızı yokluyosun :D saçmalık

1|0
    • sadece sordum sen nasıl görmek istersen öyle görebilirsin..hem senin dediğin şekilde sormamam için bir sebep varmı? giyiyormusunuz diyede sorabilirdimm sonuçta?

• niye sinir yapıyosun :))

• yooo gayet sakin yazmıştımm. bu önyargıda nereden?

• Ben giymeyen tanımıyorum şahsen ama iç çamaşırı kullanmaktan hoşlanmayan biriyse giymiyor olabilir. İhtimal %1

0|0
    • bu külotlu çorpsa o zaman ikitane külot olmuş olmuyormu:) giyilmemesi bu yönden mantıklıda giyilmemesi ne yönden?

• Yukarı kadar uzun olduğu için külotlu çorap adı verilmiş külot gibi olduğundan değil giymediğinde külot giymişsin hissi yaratmaz rahatsız edicidir. Kendine göre mantık yaratmaya çalışmışsın.

• inanma bunlara genşşşş:D

0|0
  • adı kilotlu çorap bele kadar uzandığı için adını böyle koymuşlar.İç çamaşırı giyilir içine.

0|0
    • taytlarda bele kadar buna neden külotlu tayt demiyorlar:)

• taytın sadece ayak kısmına giyilen türü mevcut değil.

• yok be ne alaka siz içlik giyindiğinizde hiç bişi giymiyormusunuz da?

0|1
    • ama bizimkisine külotlu içlik denmiyor:) sizinkisine külotlu çorap deniyor:)

• öyle isim takmışlar ama kilot gibi değil . rahatsız edici bu yzdn içimize tabi ki giyeriz

• anladım teşekkürler..

• Doğruluk payı 0 ha arada partnerin için bir ayrıcalık yaparsın fantazi hesabı o ayrı :d

0|0
    • böyle fantazilerde varmıymış:) günlük hayatta giyilmediği doğru değil o zaman.

• ne alakası var kim uyduruyor bunları..

0|0
  • kişiye göre değişir giymediğim zamanlar olmadı değil.duruma göre

0|0
  • sacmalamayın Allah askına yaa külotlu diye adı külot giyilmez dye bişe mi var onu da ilk defa duydum. tabiki giyiyoruz külot

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olur mu donsuz. toz toprak dolar içeri, mikrop kaparlar... :)

0|0
    • işine karışmak gibi olmasın ama bu soruyu moda kısmında sormalıydın ama. seksle ilgili değil ki

• iç çamaşırı falan geçtiği için böyle oldu.bende nerede soracağıma karar verememiştim:)

• :D

• öle şeymi olur :D eteğe hava felan değerde kalkarsa, bide temizlik yapmamışsa,

mobeseciler bile geri alıp tekrar tekrar izlerler o derece :)

0|0
  • bunun doğruluk yüzdesi neye inanmak istediğinin ne görmek istediğe oranı sonunda çıkan sayının yüzdesi ile aynı:)

0|0
Yükleniyor...