• Sor
  • Bence

Evliler ya da bekarlar lütfen bu soruya bakınız...

hiç partnerinizin cinsel organına çikolata soso sıkıp yaladınızmı ben yaladım ve mükemmel tatlı oluyor fakat herşeyden önce ilk güzel bir duş almalısınız ikinizde oda senin sende onun cinsel organına çikolata sosu damlatarak yalamalısın bir vajinanın klitoris kısmına damlatılan sosun yalandıktan sonra zevk suyuyla beaber tadının pahabiçilmez olduğunu söylemek isterim evliler yada bekarlar hiç denedinizmi bu olayı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sekerli gidalarin cinsel organa surulmemesi gerekir zararlidir.. bunun icin ozel olarak tatlandiricili kayganlastiricilar var bunlardan denemelisiniz.

Kızlar Ne Diyor 3

• hergün deniyoruz

• peki sonuç olarak ? ?nasıl bir duygu söylermisin

• iğrenç ya orayı yalamak ne iğrenç böö

• ama seninki yalansa hoşuna gidecek değil mi? ozman iğrenç olmuyo

• bunun ki o kadar pis ki herkesin kini kendi gibi sanıyor zavallı kaç asırdır yıkanmıyon siyah teller 5 metre olup dikenli tel kıvamını almıştır heralde haah :)

• olabilir bence de çünkü o zevki almamış bir insana ne desek boş

Erkekler Ne Diyor 9

• bal, tüplü cikolata, dondurma, krema denedim hem kendimde hem karşı tarafın vucudunda güzeldi :)

• türk kızlarıyla denemedim. çünkü ne zaman bi türk kızıyla yatağa girsem, iç çamaşırlar çıkarıldığı anda ortalığı bi ter kokusu kaplıyordu.ama avrupalı ve abdli partnerlerimin bazılarıyla denedim bunu. tüpte satılan çikolatan denedim, bi kere de vişne sosu döküp yalamıştım, hani şu burger king'de bkool alıosun içine koydukları sos var yha işte o sos gibi.

• arsenium çok doğru söylüyorsun harbiden ter kokuyor ter kokusuyla beraber sidik ve daha burnumun algılayamadığı değişik keskin kokularla birlikte çeşni oluşturuyor:( ama ruslar o la la o la la o la la miiiiiissss

• ne çikolata sosu hocam profiterollü vajina yaladım ben :)

• :)) oda güzeldir

• sadece çikolata ile değil daha bir çok şey ile de yaşanabiliyor bu durum..gayette memnunum özellikle cinsel ilişki yaşadığım partnerim bunu yapmayı çok seviyor..

• nasıl insanlar var arkadaş ya :S

• olur. :) olmaz diye bişe yok :)

• bal olur krema olur çikolata sosu olur damak tadına göre.

• :))) tövbe tövbe nimeti ne yaptın sen ?mog

Yükleniyor...