Seks yaparken kalın ve uzun penisin avantajları nelerdir?

sex yaparken kalın ve uzun penisin avantajları nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• kızların ortak düşüncesi ;)))

• daha fazla acı daha fazla doyurucu ve daha fazla ağzını açman gerekir avantajları bunlardır :) ağız jimnastiğini biraz fazla yapmış oluyorsun böylece çenendeki kaslar gelişiyor :))))

• seks yaparken uzun penisin hiç bir gereği yok makbul olan kalın olması daha çok hissetmeyi ve zevk almayı sağlar

• en zor pozisyonlarda bile içinden çıkmıyor her pozisyonu rahatça yapmış oluyorsun kalınlık ise zevk arttırıcı bir unsur

• özellikle kalınlık kadınları çok mutlu ediyor...:)))

• pozisyon zengiliği konusuna katılamayacağım ama avantajları vardır mutlaka :P

• pozisyon zenginliği sağlar

• buyuk olursa pozosyon darligi cekmez erkek. ben cok cekiyorum mesela. ama kalinlik ve performans dediginde akan sulari degil͵derelere bend olurum ;)

• hic bir avantajı yokktur sizin zevk aldıgınız 4 cm lik bir alan ama suda varkı sızde daha kalın ve daha uzun penıs farklı heycan yarattıgı icin komplese giriyorsunuz

• bu soruya bayanlar daha iyi yanıt verebilir..

• bu kızın sorulardan bıktım artık :(

• niye?

Kızlar Ne Diyor 4

• en zor pozisyonlarda bile içinden çıkmıyor her pozisyonu rahatça yapmış oluyorsun kalınlık ise zevk arttırıcı bir unsur

• peki seks yaparken orgazm olmadan önce aldığın zevk nasıl bi duygu orgazmla kıyaslarsak?

• wowowoowooo;))

• aynen...

• sert olmadiktan sonra olcunun bi onemi yok damarlari gozukecek disaridan sekste kesinlikle italyan erkegi diyorum

• daha çok pozisyon olasılığı var ama bayana acı verecek kadar büyükse kötü tabiki

• aynen ;))

• ;)

• uzunluk hic birsey kalinlik her sey :))

• bir üste ve alttaki yorumlarda uzunluğun teknik önemi konusundaki tespitlerin hiç bişey olmadığını çok güzel ifade ediyor

• Öncekileri Göster
    • yesss...

• içi biliyorsun tecrübe konuşuyor herhalde

Yükleniyor...