Testislerimden biri diğerine göre daha büyük. Ne yapabilirim?

Gizli Üye
testislerimden biri diğerine göre daha büyük, yani sol testisim sağ testisimden daha aşağida. sol testisimi ellediğim zaman büyük büyük damarlar toplu halde yumurtaya doğru gidiyor. fakat sağ testisimde büyük damar falan yok nedir bu doktora gitmeye de utaniyorum. daha once hiç gitmediğim için gidemiyom :(
Testislerimden biri diğerine göre daha büyük. Ne yapabilirim?