Anal sekste zevk alınır mı acı duyulur mu?

Yaklaşık iki yıldır beraberliğimiz var, erkek arkadaşım anal seks yapmak istediğini söyledi açıkçası ben de çok istekliyim merak ediyorum ama hiç deneyimim olmadı...zevk alınıyor mu veya acı duyuluyor mu? merak ediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• walla o andakı partnerıne baglı kanka sana kıyamazsa tereyagından kıl cker gbı yapar acı duymazsın hosuna gıder ama hayvanlık ederse acıdan kıvranırsın

Erkekler Ne Diyor 23

• acısa da öldürmez,cehenneme döndürmez..heralde... bir kadına anal seks yapmadım diyemem, ama öyle acayip fantastik derecede muhteşemdi diyebilirmiyim diyemem, sadece söyleyebileceğim bekaret kaygısı ile anal seks yapmak istiyorsan...hiç yapma derim.

• yo ondan değil merak ediyorum.

• Öncekileri Göster
    • aklinda bulunsun anal yapan kadinlarda ileriki yaslarda anuslerinde gevseme oluyor.Yani diskilarini tutamiyorlar.

• biliyorum, o yüzdensürekli hale getirmeyin dedim, sayın jnsspas, tavsiye etttiğim bir birleşme biçimi değil zaten

• HEr zaman aklın yolu birdir,hak deliği varken çamurlu yoldan gidilmez,

• Sakın yapma. Kendini aşşağılama bu kadar. Çok iğrenç bi şey . Hiç yapmadım ama layık olan kızlara yapıcam yani sen kendiine yakıştırıosan yap..

• inanaılmaz acı duyarsın. partnerinin penisi kalınsa sfinkter kasların deforme olur eski gerginliğine gelmezve bok kokar oda ve olay esnasında orta derecede gaz cıkar

• klitoris varsa zevktir sonuc

• ilk zamanlar fazla zorlamayın, partnerine de sakince yapmasını söylersen zorluk yaşamazsın..yapmadan önce temizlik şart, bunu kesinlikle unutmayın...ayrıca korunmanız sizin için daha iyi olur...anal sex kolay değildir, hem senin için hem partnerin için...zevk alınıyormu konusuna gelince..ben çok zevk alıyorum, önceki kız arkadaşım da zevk alıyordu..

• zevk ve acı birbirine karışır işiniz bittikten sonra 1 sigara yakarsınız rahatlamak için.Zira sağlığınız için pek tavsiye etmem ki zaten dinimizce de haram olduğu zina olduğu söylenir bilinir anal sexin..

• dinde de bunun yeri var. Esle yapilan hersey dogal ters iliski disinda...

• ben tam aksini iddia etmedim zaten hayat soruyu soranın kendi hayatı yap diyemem yapma da diyemem sadece yorumumu belirttim ve seninde söylemiş olduğun ve benim yorumumun içerisinde de belirttiğim gibi ters ilişkinin haram olduğu dinimizde de belirtilmektedir.

• canım anüsün çevresinde hassas sinirler zevk alırsın daha önce kayganlaştırıcı krem veya jel kullanırsan girip çıkması rahat olur zaren alışırsın çabucak

• Amaç partnerine verdiği zevkse evet hatta dedikleri gibi klitoris de uyarılırsa boşalırsın bile. Bence yok sağlık yok altına zıçma falan bunlar bence hikaye. Partnerin heryerde herkesle düşüp kalkabilen biriyse evet hastalık beklenir ama sen hasta değilsen oda değilse ve birazda temizlik varsa ortada sorun yoktur. Sadece fazlaca kayganlaştırıcı kullanmak gerekir. Vajina gibi kendi kayganlaştırıcısını üretemez çünki anüs. Diğer yandan evet kültür ve ahlakımıza aykırıdır. Ama Basit bi genelleme ile bekaretini kaybetmek istemeyen kızların %50 sinden fazlasının başvurduğu bir cinsel ilişki yöntemidir. Ülkemizde bekaret en güzel çeyiz olarak düşünülür. Çok korkma kendini rahat bırak ve hatta kontrol sende olsun partnerine bırakma ve unutma bolca kayganlaştırıcı.

• sakın yapma ya o adamla evlenmezsen ne olacak ki evlense bile yapma yani bildiğin cehnnem ateşine odun atıyorsunnn

• kızları bilmem ama erkekler icin cok zevk verici bisey ;)

• ya ben bu kızları anlamıyorum gay lara lez lere bi lere olabilir. gayet normal diyolar anal ilişkiye gelince dindan oluyolar.. yanar döner olmayın kendi kendinizle çeliyosunuz

• Kendi adıma diyebilirim ki anlamycak bşey yok bana göre gaylik lezbyenlikte yanlış ve günah. sadece bu knuda dindar olmak dgl hem bu durum bu olay bi kzın yapblcegi en byuk rezilliktir bana göre o yuzdn yorm yaptm yksa insanlarn yaradlşa aykırlıgı da günahıda kenedene ben vermcem bnun hesabnı.ha sadece bu knuda dindarlık yapanda olablr ama onlarıda anlawak zrnda dglsn sana kalmadı yani bunun çetelesi.

• sttirin be

• bu soruya cevap vermekten sıkıldım.1-eger 2 tarafta yapmasını bılırse zamanla zevk alırsınyanlıs yaparsan acı duyulur. (ılk baslarda ozellıkle)ama partnerın bu konu hakkında bılgılı ve cok asırı buyuk bır penıse sahıp degılse.bır kac sefer yaptıktan sonra zevk almaya baslayacaksın. nasıl mı yapacak?on sevısmeyı uzun tutacak.senın oral yolla yada bısekılde azdıracak.sonra cansın bebe yagı ıle ıyıce yaglayarak yapacak.ıcıyorsa gerı cekılecek.sonra tekrar deneyecek.3-5 ılıskıden sonra alısacaksın.he bu arada yapmadan once b.tuvalete cıkmayı unutma :)alıstıktan sonra vajınal sex yapsan bıle arada anal da yapmak ısteyeceksın.

• lafı bile iğrençççççççççççç

• kızlarında azımsanmayacak sayıda anal yasayan olmustur bir coguda inkar eder cünkü orak sürtünme ıvır zıvır derken olay anal a dayanmıstır sonucta kaybedilecek bir sogan zarı vardır böyle düsününce bazen bekaret saçmalık diyorum düsünki bir kadın var ilişki yasamıs sevdiği birine inanmıs yada evlenmiş bosanmıs dul yada bakire değil bir tarafata bir kız var bakire ama en vayi cesidi girmiş cıkmıs baska yerlere ama kızzzzzz nasıl mantıksa neyse nerden nereye erkek arkadasına söle illede anal diyorsa gitsin bi travestiyi pompalasın ozaman

• o zaman i*ne olur ama trv dediğin kendi cinsi sonuçta

• vajinan duruken popodan seks neden.? mesela ergenlik döneminde seçimini yapan erkekler pasif olunca pipileri kalkmaz olmaktadır.sende popdan seks yapıp bağımlıolunca 40ına varmadan vajinanda sertlik sorunu boy gösteredek. vajinan gevşeyecek erkeğin zevk almaz olacak. seni aldatacak. üstelik erke arkadaşının senin poponu delince seni terketmeyeceği ne malum. şekeri gerdekten önce verme. vajinan dururkende anal seksi aklından bile geçirme.

• birincisi erkek zevk alır hemde coook alır cunkı daha dar butunuyle kavrıyor senın ıcınde sunu dıye bılırım ılk basta acır daha sonra senınde hosuna gıdecektır cunkı sınır sıstemını sen konturol edemıyorsun sevgılın le anal seks yaparsan eger kukunla oyna ve boşal kendını yerde bulursun gevseklıkten dolayı yanı tecrubelı bayan arkadasım la ozel sohbet ettıgımde bunları demıstı

• pasif
      gibi

• Acı mutlaka olur tabi acı olmaması için ve temiz bir ilişki olması için ilk önce lavman temizliği yapmalısın sonra canın acımasın diye emla kremi var eczanede satılıyor yada internette araştır biraz, anal seks bölgesini uyuşturuyor ve az acı duyuyorsun.

• anal sexte hiçbr zaman kadınlar zevk alamaz sadece cinsel dürtülerini gerçekleştirmenin hazzını duyarlar ama biz erkekleri sorarasan böyle bi zevk olamazzz :)

• Sonrasini dusun oyle karar ver

• cok guzel bir yorum erkekler icinde

• hayat senin deniceksin ve görüceksin kendin karar vericeksin kimi zevkli der kimi çok kötü der bakalım sen ne diceksin..

• çok mutlu oluyorlar

• partnerin acele ederse ciddi bir kalıcı zarar kalır... acele etmezse yavaş yavaş olursa zevk alırsın :) krem vs türü şeylerlede acıyı dindirebilirsin

Kızlar Ne Diyor 13

• Zevk alınır tabıı yapmasını bılırsın :)ama normal seks kadar da zevk bekleme

• cok haklı sadece uyguladığı baskı ıle zevk aldıgını sanarsın hepsı bu ...

• -partnerim 1 defa istemişti çok kızmıştım- herşey olur her çılgınlık olur ama o olmaz demiştim ,ordan aklıma girdi-onu kaybetmemek için - bi ara fena takmıştım ama gerçekten duyduklarım çok iğrençti -o yüzden her zaman normal yoldan olanı makbuldür, zaten sevgülüm de bi daha istemedi ,bugün aldığın zevk yüzünden -yarın çok daha büyük sorunlar yaşayabilirsin dikkat et derim ...

• bana hayvanlar alemını hatırlatıyor ve esref-i mahlukat oldugumdan utandırttırıyor bu düsünce allah bana nasip etmesın

• Merakın emin ol iyi bişeye değil evet sitede her daim bu knu var sanki çok normalmiş cok düzgn bişeymiş gibi ama nefsine hakim olman gereken bi konu bu göze alabiliyomusun sırf karşndaki mtlu olucak dye yanmayı ? kaldıki senin mtlu olmanda düşük olasılık. ayrca diyelim siğil çktı,kaslarn zedelendi napıcaksn o zaman? ve menapoza grdgi anda kadın metabilizmasi katabolizma yani yıkıma yönlenir kasların tutmaz kakanı tutamazsın. ve daha öncesnde de zaten doğumda da tutamıyosun doktorlar anlıyo hemen , bunu yaptgn o zamanki eşin dglse utanmycakmsn? ben anlamıyorum ya sitedeki tm erkekler o kadar rahat ve mezhebi geniş ki hemen yap diyolar ,sevdgnse seviyosa uçkuruna sahp olur bana göre, rabbim karşma burada okuduklarm kadar istegi geniş birilerini ckarmasn beni de sırf biri ugruna zinaya sokmasn inşallah buyuk knuşmak ya da kınamak dgl amacm ama hangi ara bu kadar geniş olduk biz hangi ara islamiyeti bu kadar unttk anlamıyorm...

• valla helal olsun +1

• öbür tarafta cehemnem ateşinde cayırrr cayırrr yanmak ve belli bir süre sonra poponda hasta bezi ile dolaşmak istiyorsan gönül rahatlıgıyla yapabilirsin

• Biz de denemeyi düşünüyoruz en kısa zamanda umarım güzel olur :)

• önlemlerinizi iyi alın .p

• cok acir zamanla belki zevk alirsin belki hic almazsin merak edilecek birsey degil :))

• dene ve gör. Birşey söyleniyorsa sebebi vardır.

• anal seksin -dinen-sağlık-psikolojik zararları bir ara googledan aç oku sonra karar ver. sadece o an canın yansa keşke.

• Yapma. Ben iki kez yaptim barsagim catladi senelerdir kaniyor o kadar krem kullandim gecmedi. Narin biseysen hele hicc yapma.

• Geçmiş olsun... Şu iki eksi atan insanı anlamıyorum sapık falanar heralde...

• analda sonra cok hizli gaz kaciyo yaniyanindakiler duyacak sekilde aciliyoya

• yeni trend basur heralde sizin oralarda.

• anal seksin hemoroide sebep olduğunu bilmiyodum

• ben de emin değilim.

• Yasin daha cok genc, seni bu sekilde kullanmak isteyen birisini hemen defet. Inan bana o adamdan hicbisey olmaz. Hem zina, din savunmasi yaparlar hemde harika zevk veriyor filan derler. Yapma, hci zevk almazsin. Diskinin cikmasi icin tasarlanmis bir yere disardan bir cisim sokarsan acidan kivranirsin. Kendi kaliteni dusurursun.

Yükleniyor...